Лакове за нокти - 128

  • 44 745
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 883
Здравейте,този топ на Trend it up беше хубавия нали?Да не ги объркал нещо,че ми предлагат и един в черно шешенце?

# 586
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Папурче, кажи после как е трайността....
Нямам забележки. Една седмица и без обелени връхчета и крайчета. То при мен дълго издържат всички, та не съм показател де. Иначе покриват и се нанасят отлично. Хванах промоция 2+2 - купуваш 4 и плащаш 2. Малко пообрани цветовете,но направих сетове за дружките в бг. За мен оставих тези

# 587
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 545
Да покажа още нещо , направено с 3D лепенки ,накар ,че на късите ми нокти не си личи много.

# 588
  • Мнения: 2 242
Здравейте,този топ на Trend it up беше хубавия нали?Да не ги объркал нещо,че ми предлагат и един в черно шешенце?


Мисля, че нагоре в темата сме писали и става въпрос за този Simple Smile

# 589
  • София
  • Мнения: 22 735
Скрит текст:
Здравейте,този топ на Trend it up беше хубавия нали?Да не ги объркал нещо,че ми предлагат и един в черно шешенце?

Скрит текст:
Мисля, че нагоре в темата сме писали и става въпрос за този Simple Smile

Отскоро ползвам топа в черното шишенце и съм доволна. Една съфорумка го похвали. Днес си купих още два броя и същия, само че мат.

Последна редакция: пн, 27 май 2019, 21:31 от Amiamo

# 590
  • Мнения: 1 883
Скрит текст:
Здравейте,този топ на Trend it up беше хубавия нали?Да не ги объркал нещо,че ми предлагат и един в черно шешенце?

Скрит текст:
Мисля, че нагоре в темата сме писали и става въпрос за този Simple Smile

Отскоро ползвам топа в черното шишенце и съм доволна. Една съфорумка го похвали. Днес си купих още два броя и същия, само че мат.

От къде го купихте, че аз търсих в The mall и нямаше в Дм там Sad

# 591
  • Мнения: 1 420
Реших да сменя червеното с нещо коренно различно Stuck Out Tongue Един забравен Флормар 431 ♥ Много хубав цвят и макар от години да седи в шкафа е доста редичък

# 592
# 593
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Аз пак...посинях

# 594
  • Мнения: 5 478
Много харесвам синьо и нюд Heart

Аз се мъчих с едни кошмарни ваденки с фламинго, но никак не ми харесва резултатът и ще ги трия днес.

# 595
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Предния път го правих с бяла основа и също изглеждаше добре,но нюд,ами някаква друга елегантност носи.
Купих си някакви стикери на есенс- няма такъв боклук. Няма как да ги извадя,без да се скъсат. Онзи ден лакирах приятелка и исках да й сложа. Нищо не стана

# 596
  • София
  • Мнения: 1 434
Аз пак...посинях
Скрит текст:
Кой е синият лак?

# 597
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
С мат отгоре

# 598
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Обожавам сини лакове,този със сигурност ще го потърся.

# 599
  • София
  • Мнения: 22 735
nelly13, топа на Tren it up  го купих от DM в Силвър център, Люлин.

Общи условия

Активация на акаунт