Спам тема (Пролет пукна, ние - не) от 01.04 до 30.04.

  • 43 869
  • 2 837
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 11 531
Благодаря, другари!
Жу, аз у водата не влизам преди да е станала 26 градуса.
Пънч, нищо още няма да арбайтен, но ше се намери къде да гаврътна ено пичйе за бат Пънч

# 376
  • Варна
  • Мнения: 39 091
Студено е тук още. Нищо че пече слънцето, много лъже.

Аз ровя из нета и пиша жалба срещу домоуправителя.

# 377
  • Мнения: 9 673
Добро утро!

Отспах си днес. Правя едно кафе и сядам да ви чета.

# 378
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Странен факт е ... но човек, който не разбира какво му говорите, мисли за тъп вас, а не себе си Simple Smile

Много си мъдър, Пънчи.

Сега разбирам защо някои хора ми се правят на интересни. Joy
Преди го отдавах на други неща.

# 379
  • На Марс
  • Мнения: 8 841
Тъй я, Пънчи е дрът философонист Simple Smile

# 380
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 480
ДД да питам дали е възможно от едно време фото лентите да се прехвърлят по някакъв начин на компютъра? Пробвах да снимам самите снимки директно от албума, но има един отблясък и не се получава готино!

# 381
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 864
А аз да питам Кики, като последна правила джам, дали от очен лекар имаше рецепта за очилата, или ѝ снеха мерките в оптиката? Малката се докопа до моите, а те са на има-няма 20 г. и не знам как е редно да процедирам. Т.е. имам предположение, че е само от лекар и в оптиката не са барали нищо, но да видим Rolling Eyes Не знам дали мога да се доверя на първата срещната оптика...

# 382
  • Мнения: 11 531
Имах рецепта от очен, Исе.

# 383
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 864
Имах рецепта от очен, Исе.
Бингооо! В оптиката позволиха ли си да правят допълнителен преглед и да "пипат" нещо?

# 384
  • Тра-ла-ла
  • Мнения: 21 255
По-добре от очен лекар. Няма гаранция кой са сложили да преглежда в оптиката.

# 385
  • Мнения: 11 531
Ц, ама налЕ знаеш, че аз гледам страшно Laughing

# 386
  • Мнения: 37 256
исе, прегледай се при читав лекар Hug

# 387
  • Тра-ла-ла
  • Мнения: 21 255
Не мисля, че в оптиките трябва да се месят за рецептата. Даже в пловдивската, където поръчвах цайсите, аз поисках да ме прегледат...нали съм Тома Неверни и да съпостява цифрите. Но те като чуха кой офталмолог ме е преглеждал и отказаха. Казаха, че тя е добра.

Друг е въпросът, че не съм доволна от това, което нося....виждам хората като тролове hahaha

# 388
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 864
Вече имам записан час за лекар.
И аз ще гледам страшно. Ще пусна децата да ме ядосат първо и после - бам, в оптиката. Само трябва да си избера такава, че тук са на всяко кьоше.

# 389
  • Тра-ла-ла
  • Мнения: 21 255
Вече имам записан час за лекар.
И аз ще гледам страшно. Ще пусна децата да ме ядосат първо и после - бам, в оптиката. Само трябва да си избера такава, че тук са на всяко кьоше.
Ако си на Виваком и имаш клубна карта - в някои от известните вериги оптики ползваш намаление.

Общи условия

Активация на акаунт