Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 464
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 1 290
  • Мнения: 11 682
Цветенце, жива и здрава да си 🌷

Тути, дано се намери котенцето. Моят сиамец така изчезна, преси двайсетина години 😐


Али, дръж се сестро! Огън служба не остана!!!
Днес няма да съм в офиса. Ще получаваме стока на обект и отивам там.

Това ме крепи! 2 дни само...

Аз, като една черна станция, да кажа. Два дена остават .... и има няма 30-40 години 😝😂😆
Искам вече да спечеля от тотото. Май трябва да пускам фишове, м?

# 1 291
  • Мнения: 6 300
Добро утро!
Жълто цвете, честит рожден ден!Жива и здрава бъди,много щастлива и обичана!
Тути,дано намерите котанчо!Поради независещи от нас обстоятелства,се наложи да се разделим с нашето Марче 😢.Още ми е много болно,сетя ли се за това,първо ми се насълзяват очите,после ме обзема див бяс!Моля,не ме разпитвайте,не ми се говори на тази тема Confused .
Ще изровя рецептите от архивите,и подхващам курабиите.Снощната рецепта на Марето за козунак също ме блазни.Ще видим,ако не днес-утре.А ако не е и утре,значи не ми било писано да го правя 😁.

# 1 292
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Жълто цвете, да си много щастлива и здрава. Всички цветя днес да са за теб.

Маре, просто откриваме ходенето до там, да стегнем местенцето, да се поразходим по пуст плаж, мъжете ще ловят риба и ние жените ще сме им компания. Климатици има, ако стане много студено.

Като казах студено, ето как ни посрещна хижата в петък:
Скрит текст:





# 1 293
  • Мнения: 14 310
Ренко 🤗

Иделано откриване на сезона е това, Лиляна. И аз искам! 😁 Балкана... брррр.

Румяно ма, ай малко по-позитивно! Светли празници идват! 😁 И аз чакам да спечеля от лотарията, ама и аз сигурно трябва да играя първо...

Мекиций ми се яде...

# 1 294
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Добро утро!

Цвете, здрава и обичана бъди!

Ренко, Hug

Тути, дано се намери котанчо Hug
Ще покажа като ги взема очилата!

Ем, браво, впечатлена съм!

Само 3-4 задачки ме чакат днес, довечера летим за Виена.

# 1 295
  • Бургас
  • Мнения: 6 507
Жълто цвете, честита да си! Здрава и щастлива бъди! Виртуални лаленца от мен за теб!
Скрит текст:

Ем, ней точно така, но не се оплаквам Wink Браво за питката!

Тути, дано се намери живо и здраво котето!

Руми, Алечка, не ви знам вас с тотото, но майка ми и свеки насъбрали един куп талончета от Кауфланд и ей сега се занимавах да ги регистрирам. Чакам екскурзията до Болоня.
Майтапът настрана, но някой наясно ли е с качеството на предлаганите там с бонус точки куфари/раници Ducatti, че и точки поимвам?

Фонс, лек път!

ЕлиТ, весело пътуване! Да случите на време!

# 1 296
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Цвете да си здрава и честита и най-специалната жена!
Тути само ще с завърне     котенцето, ако не е затворено някъде, а ако е доверчив и контактен с непознати, тогава не искам да го предполагам.
Обичам животните. Знам как се чувстваш. Светъл празник идва. Случват се хубави неща.
Хубав ден на всички!

# 1 297
  • Мнения: 15 033
Добро утро!
Крива съм напоследък, но не мога да не честитя рождения ден на Жълто цвете - здрава, обичана и щастлива да си.
Тути, дано намерите котето. Нашето куче беше болно няколко дни, така жално плачеше, че и на ме ми се ревеше. Сега е по-добре за щастие.

# 1 298
  • София
  • Мнения: 3 707
Жълто цвете, честита да си! Много здраве и късмет!
И аз правих в неделя пробни козунаци-този път станаха много хубави.
Да избутаме още два дни и после почивка!
Днес се очертава слънце в София-а дано!
Слънчево да е в душите ви!

# 1 299
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Емм, пращам то адрес на лични . Да ми я пратиш питката - ас на вид не ги избирам 😝😂😝

Цвете , честит празник !!! Жива , здрава и обичана да си ! Весело изкарване ! 💕💗💕🎉🌺💐🌸

Плуваме !

Днес смятам да не се напрягам много , много . Ще видим дали ще успея с този пъклен план 🤪🤣😝

Хубав ден !

# 1 300
  • Germany
  • Мнения: 7 950
Цвете, здрава, щастлива и обичана бъди! Весел празник!
Тути, дано се появи котето!
Снощи си направихме прекрасна женска вечер, с много смях и приятни разговори. Заредих се за месеци напред! Излязоха и моите изследвания. С латентен дефицит съм на вит.Д. Днес ще минем през педитъра да каже какви дози да давам на децата и ще го питам и за мен. Иначе хормоните на щитовидната са ми добре. Благодаря ви за стиснатите палци!
Хубав ден на всички!

# 1 301
  • София
  • Мнения: 7 043
Цветенце, много здраве, щастие и любов ти желая Flowers Cherry Blossom

# 1 302
  • София
  • Мнения: 3 707
Излязоха и моите изследвания. С латентен дефицит съм на вит.Д. Днес ще минем през педитъра да каже какви дози да давам на децата и ще го питам и за мен.
И аз колкото пъти си изследвам витамин Д, всеки път съм с дефицит. 4 пъти докторката ми вдига дозата и пак не е достатъчно. Сега взимам 2 пъти седмично по 30 капки вит. Д.

# 1 303
  • Germany
  • Мнения: 7 950
Аз го бях дигнала малко, но сега съм пак в изходна позиция. Този път и децата са с много ниски стойности, та ще трябва да пием явно всички. Много е дълга зимата при нас и явно ни се отразява.

# 1 304
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Честит рожден ден, Цветенце! Здрава, щастлива, обичана бъди  Hug

Общи условия

Активация на акаунт