Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 442
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Germany
  • Мнения: 7 945
Титина, Шугър и аз стискам палци и ви мисля. Дано скоро се похвалите и двете с отминали тревоги и добро здраве!
Днес ходихме по гробища. Наревах се на гроба на мама и някакси ми олекна. Вечерта хапнахме с близки приятели и вече сме по леглата. Уморихме се тези дни, но пък е толкова хубаво! Така да не ми се връща...

# 1 396
  • София
  • Мнения: 2 958
Титина, бързо да минава! Много е тъпо, че те въртят на шиш.

Шугър, ще ви мисля и вас!

Фонс, радвам се, че си изкарвате добре!

Рая, сутринта от 6 яйца успяхме 2 да извадим здрави и Малчо да ги боядисва в детската. Майка ми вечерта от 60 бели яйца около 30 здрави излезли. И кокошките не снасят като едно време да му се не види Joy

Решихме какъв ще е подаръка на Малчо, но ще трябва да зачака малко, за да го получи. Той е съгласен Sunglasses

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 23:24 от джуджанка

# 1 397
  • Мнения: 15 032
Добро утро. И днес рано съм ранила, но и преди 37 години рано съм се родила. Почерпете се за мое здраве по този повод и ме помислете с добро.
Решили сме да се разходим до пещерата Проходна. Предполагам, че трафикът е ужасен, но не ми се стои тук. Дано всичко е наред и заредя малко батериите.
Шугърче, дано всичко мине и замине без други подледствия, освен няколко бели косъма.
Тит, и това ще мине и замине, дано и при теб е добре.

# 1 398
  • Мнения: 6 299
Съни, честит рожден ден!Да си жива и здрава, много гледана,глезена и обичана!
Рано съм ранила,защото днес съм работна Grin .Ама то нашето не пита делник ли е,празник ли е.
Правих козунаци вчера.Така се намахах с единия,че имах чувството,че ще пукна от киселини тая нощ Head Band .
Шугърита,бързо да се оправя дребното Hug !

# 1 399
  • София
  • Мнения: 7 039
съни, бъди здрава, щастлива и много обичана Flowers Rose
Титина и шугърче, стиснати палци Flowers Four Leaf Clover
Някакъв моторист форсира цяла нощ мотора си на булеварда до нас, дремнала съм на пресекулки час-два и днес си мисля, че по канон пак нищо не се прави Blush
Още не съм събрала "смелост" да се опитам да направя козунак, а толкова да обичам. Ще отида до Костас и ще се утеша с един техен.
Синът ми е с "тапа" в ухото и с възпаление, от вчера е на Зинат. Ушната лекарка се е запънала и не иска да му го отпуши...аз от години се каня да я наскубя тази жена, но все отлагам. Купих спрей за уши, но чета и за някакви восъчни пръчици, които се палят в ухото Flushed Някой използвал ли ги е?

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 06:42 от buni

# 1 400
  • Мнения: 14 306
Добро утро!

Честит рожден ден, любима Съни! Пожелавам здраве за теб и цялото ти семейство! Пожелавам ти единствените мигове, когато не можеш да спиш, да са защото душата ти трепти от щастие! Пожелавам ти спокойствие, за да можеш да му се насладиш! Весел празник!

Джуджи, днес ли е малчо или утре!

Оф, бе Тит, да се свършва тая мелодрама здравословна при теб. Не мога да разбера как точат системата за изследвания, пък не могат една упойка да ти сложат... Протколът ли им е такъв пак? Приятелка скоро прави биопсия и беше с упойка, каза, че и после си е боляло мъжката... Абе... И изобщо сигурни ли са, че отделяш яйцеклетки без цикъл, то вече всичко звучи съмнително...

Шугъре, мисля ви и ви стискам здраво, всичко да е наред!

И аз рано ранила, обаче снощи рано си легнала Grinning Приспивах бебето, че се черпавахме за рождения ден на снахата и викам да я отменя и нали се сещате кой пръв отнесе... Grinning Успях да стана и да вечерям все пак, но в полу дрямка и вазирах преди тортата. Да си похваля чавето - от 3-4 дни е без биба и го приема много леко. Само вечер си стиска подозрително любимия жираф и одеалцето, което гуша, да не му ги вземем и тях Grinning

Днес канон не канон ще чистя яко, че няма за кога.

# 1 401
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Добро утро!

Съни, мноооого здраве и щастие! Flowers Tulip BirthdayGift

Алечко, ммм замириса ми на бебе Heart Eyes

Бъни, бързо да се оправяте!

# 1 402
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Честит рожден ден, Съни! Пожелавам ти да се наспиш Simple Smile
Забравих че днес е петък и алармата измуча в 6.00

# 1 403
  • Мнения: 14 306
Ееее, Лина, бива ли такова аматьорско изпълнение... Моята я изключих още вчера през деня Grinning
Което не ми попречи пак да се събудя в 6 де Grinning

# 1 404
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Добро утро,

Съни, честита да си! Здрава и щастлива и нека всичко лошо е зад гърба ти!

Честити да са и всички, които имаха празници тези дни. Само хубави неща да ви се случват!

Шугър, Титина, кураж момичета, а от нас положителна енергия и стиснати палци!

Яйцата боядисах вчера. Добре ми се получиха и нито едно от 15, не се спука /домашни са/. Доволна съм.

# 1 405
  • Мнения: 2 254
Добро утро,

Съни, честит рожден ден! Бъди здрава, спокойна, щастлива, много обичана и все така борбена!

Шугър, стискам ви и пращам цялата си положителна енергия! Дано всички притеснения са неоснователни!

Титина, стискам палци и за теб! Да свършва тази сага вече.

Аз от вчера започнах пак курса, бяхме ваканция две седмици, та припаднах рано снощи и днес станах трудно.
Нямам търпение да свърши днес работния ден и да мисля за козунаци Simple Smile
Хубав почивен ден на вас!

# 1 406
  • София
  • Мнения: 18 679
Дюбрутру!
Да се разпиша и аз при вас празнично Hug
Не съм влизала отдавна, а и скоро хептен няма да влизам, но се надявам, че всички сте добре Hug
Как е, ще месим ли козунаци?
Ние се стягаме за Великден и рожден ден 2 в 1. Ще ми се отвинти главата, а не другия ден съм и на работа Laughing

# 1 407
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Ми, Белинда, две години лежа от едната кълка на другата. Smiling Imp
Козунаци по традиция не меся

# 1 408
  • Мнения: 39 370
Хехе, а аз по традиция не пека агнешко!
Добро утро!
Съни, честит рожден ден. Да си здрава, силна, щастлива, влюбена.... Весел празник!
На Фонсе да кажа, че завиждам съвсем неблагородно.
Титина, Шугър, още малко и всичко ще се нареди. Дръжте се. Каузата си заслужава.
О, Белинда, Козуначето и то е пораснало и скоро ще е рожденик.... Като се сетя за бременната ти снимка колко скоро ни я показа.... Има няма 2 години и малко.

# 1 409
  • Мнения: X
Добро утро!

Съни , честит рожден ден! Да сте здрави ти и хората около теб! Много късмет и щастие ти желая!

На Тит и Шугър продължавам да стискам силно палци. Hug

Днес чакаме едни резултати, но изглежда да няма нищо тревожно. И все пак хубаво ще е и резултатите да го потвърдят, че да се успокоим.

Козунак може и са омеся, а може и да не. Joy Агнешко не ядем.

Общи условия

Активация на акаунт