Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 445
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 1 425
  • София
  • Мнения: 1 590
Здравейте сладури!!!

Стискам палци на боледуващите и изследващите се - дано всичко им е наред!

Алечко, голяма безбожничка си, и на мен ми повлия    Ми тъй де, цяла сутрин повтарят по ТВ-то, че днес бил най-тъжният ден ... и реших да мия прозорците на барбекюто (6 броя с размери 1х3 метра!!!)..... ми на мен най ми е тъжно, когато мия прозорци  Rage 

# 1 426
  • Мнения: 14 306

Алечко, голяма безбожничка си, и на мен ми повлия    Ми тъй де, цяла сутрин повтарят по ТВ-то, че днес бил най-тъжният ден ... и реших да мия прозорците на барбекюто (6 броя с размери 1х3 метра!!!)..... ми на мен най ми е тъжно, когато мия прозорци  Rage 

Тъй, тъй, Люска, и аз търкам и рева. Тъжно ми е, не, ами... крокодилски сълзи роня.
Обаче отказвам да мия прозорци и да пера пердета! Тц. Ще измия банята, защото я направих мармалад. Прах, прахосмукачка и още 2-3 перални и това е от мен.

# 1 427
  • Мнения: 5 336
Докато се включа да ви порицая и счупих една дуралексова купа. Целият ми кухньохол стана на малки черни стъкълца, досега метох, след малко почвам с прахосмукачката, отиде ми денят;), че после и с мопа докато мина.

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 14:04 от tuty

# 1 428
  • Мнения: 14 306
Тути, ей защо днес не трябва нищо да се пипва! Щото може да се счупи и после да се отвори много работа и... айди Grinning

# 1 429
  • Мнения: 39 370
Не се оплаквай, Тути. Имала съм подобен фал с дуралексова чиния, но пълна с леща. То стъкълца, лещени зърна, мазнина, чорба.....

# 1 430
  • Мнения: 11 680
Ако реша да поръся козунаците с филирани бадеми, кога трябва да ги сложа, преди да ги опека или след това Blush
Не ми е много спешно, в събота ще ги правя. Ама нали съм пишман кулинарка Joy

Последна редакция: пт, 26 апр 2019, 15:51 от rummi_pl

# 1 431
  • Мнения: 5 336
Изчистих;)
Добре че и мъжът ми се прибра та удари едно рамо. Изтупахме килима, минах и другите стаи, отиде ми на кино почивката.
Чакам приятели да се приберат от парка и ще пием кафе до една квартална църква. Днес се минава под масата, нали?
Руми, малко преди да ги извадиш, че май ще ги загориш. Ама и аз съм пишман кулинарка:) та нека се изкажат по-опитните момичета.

# 1 432
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Депресирате ме  с вашето чистене, готвене ....... починете си бе хора! ! !
Люска, забранявам ти да чистиш прозорците ! А и щяло да вали - знаИш как ще те е яд после ! Heart Eyes Joy

Алечка и тя тигани ще търка! Rage

Днес ме мързи за всички взети заедно - щото и в сряда ставах рано и днес ставах рано  заради плувните тренировки . И сега съм ДЕД! ДЕД ! Sunglasses

Имаме ли новинки от болните ?
Heart

# 1 433
  • Мнения: 14 306
Аз ще си полегна. Значи, като се вгледа човек, изобщо ней толкова мръсно. Пък и утре е ден. Ми грехота е...

# 1 434
  • Мнения: 11 680
Аз ще си полегна. Значи, като се вгледа човек, изобщо ней толкова мръсно. Пък и утре е ден. Ми грехота е...

Joy
Аз вече имам нова мантра - "нали ще правим ремонт" hahaha
Ама банята ще трябва да я измия поне още веднъж. Пфу

Тути, и на мен така ми звучи най-логично, ама ...

# 1 435
  • Мнения: X
Привет!
Съни, честит рожден ден! Бъди здрава и щастлива! HeartHug
Тути, да, днес на Разпети Петък.
Ние ходихме сутринта с децата до селската църква, имаше служба, запалихме свещи и минахме под плащеницата.
 Дадоха ми една уж много сполучлива и лесна рецепта за козунак. Мисля утре след боядисването на яйцата, а и ако ми остане време, да я пробвам.

# 1 436
  • Мнения: 11 680
Съни, жива и здрава да си Hug

# 1 437
  • София
  • Мнения: 3 707
Съни, честита да си! Много щастие и късмет и весел празник!
Внучката и дъщерята са на гости, утре ще боядисваме яйца и ще правиме козунаци. А днес напълно не по канона се нямаахме с агнешко! Грешни сме и без това! Сега сме подложили крак и след малко ще излизаме, докато не се е развалило времето!

# 1 438
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Съни, жива, здрава и обичана да си  bouquet

С тези козунаци, вече ми се прияде. Дано дружката ми ми донесе, че... Яйцата се оказа че ще се боядисват утре. А графикът ни е пълен та се пука. Няма да е по канон, но единственното свободно време е вечерта.. иначе оставаме без яйца

Оставих прахосмукачката да чисти, няма да ми тежи на мен на съвестта. И миалната мие, и довечера пералня

# 1 439
  • Мнения: 11 680
Отворих няколко рецепти в нета и навсякъде пише, че бадемите се слагат още в началото.
Така ще направя пък каквото стане.

Общи условия

Активация на акаунт