Искам да кажа ... (157) през април 2019

  • 80 546
  • 1 648
  •   1
Отговори
# 1 455
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 928
За всички, които не обичате сухи козунаци, на мен са ми любими...та след месец си идвам, пазете ми ги.

А мъжът ми се женехме по Великден. Свекърът ми ми донесе козунак. Нарязах си го чинно , оставих го в една чинийка и заминахме на садбено пътешествие. Прибираме се, тук козунак, там козунак, няма го. Оказа се, че майка ми идвала до в къщи, и почистила

# 1 456
  • Мнения: 2 631
Утре вечер по Нова ще дават Аз преди теб по романа на Джоджо Мойс. Колебая се дали да го гледам. Май е по-вероятно да пропусна.

# 1 457
  • София
  • Мнения: 6 003
Съни, честита да си! Пожелавам ти здраве, щастие и удовлетворение от живота!

Значи, влизам да се оплаквам! Това просто не е живот! От всякъде се появяват козунаци. Седях, гледах, чудих се и накрая врътнах един. На вид не е прекрасен и едва се удържам да го опитам. Бухна, обаче не му личи плетката, точно защото много се надигна.  Сега седя и гадая на козунак: има ли конци или няма? 😛

# 1 458
  • Бургас
  • Мнения: 6 660
Рир, видях и аз, че ще го дават, но ще сме на гости по това време. Освен после да връщам 2 часа назад. Ще ми се да го гледам.

Белинда, дано имате късмет с яслата, а и Козуначе бързо да свикне, че и да му харесва!

Моите козунаци са по рецепта от брошурата на Кауфланд. За първи път са си направо чудни /тестото го меси хлебопекарната/. Миналата година не се брои, че тогава си беше изцяло в хлебопекарната, с печенето чак. Ей ги, от вторник си ги ям сама.
Скрит текст:

Съни, на супер местенце си презаредила батериите.

Шугър, дано от утре сте по_добре!

Жълто цвете, кръсти го по друг начин, не козунак, хапни си го с кеф и хич не му се връзвай на плитката.

# 1 459
  • Canada
  • Мнения: 3 485
ГОТ фенове сме ние, накуп ще изгледаме всички епизоди от последния сезон.

Разходихме се днес в Белведере и ботаническата градина, хапнахме виенски шницели. Открихме страхотна църква, оказа се на кръстоносците. Много красиво изписана и пищна.

# 1 460
  • Мнения: 2 631
Фонсе, за Сахера хич не ти завидях / за бонбоните Моцарт пък хептен - така и не разбрах какво толкоз им харесват хората, че са така популярни/, но  виенския шницел дето сега спомена породи люта завист. Хич не си губя времето и продуктите да се пробвам да си направя. Много сложно ми изглежда да изтъня до така степен месото.

# 1 461
  • Бургас
  • Мнения: 6 660
Фонс, аз точно шницел щях да те карам да хапнеш за мен, че не съм по сладкото, та всичко е точно Simple Smile

Днес си причиних влизане в 4 магазина, че имах нужда от дънки. То скини, разпрани крачоли, перлички, финтифлюшки, не можах да открия изчистен модел с нормална кройка. Накрая взех едни тесни, к'во да правя.

# 1 462
  • Canada
  • Мнения: 3 485
Харесвам марципан и пралина аз, най-семплите Моцарт са ми най-любими.

Рир, Селесте, специално за вас Heart Eyes

# 1 463
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765

Добро утро,

Оле Фонс, рано -рано ми се дояде.  Joy Показваш и красоти и вкуснотии.  Аз също не харесвам Моцарт, но виж виенския шницел, бих го хапнала без угризения.

Светли празници, момичета и момчета!

# 1 464
  • Мнения: 14 401
Добро утро!

Ехеее, Фонс, много гига шницел, и аз искам Grinning

Стига сте с тия снимки на козунаци, че чак и на мен ми минава еретичната мисла да направя... Ще поседя и ще ми мине, ама... Спрете се!

Днес фаза 2 на великото чистене. После ще боядисваме яйца с мама и ще и помогна с готвенето за семейния обяд утре. Татко и дядо отиват да вземат агнето. Ако остане време ще си направя една дълга разходка, че времето е разкош и тъй.

# 1 465
  • София
  • Мнения: 18 797
Дибро утро.
Ето моето произведение.


Много е топло тези дни,чак ненормално ми се струва.

# 1 466
  • Бургас
  • Мнения: 7 462
В 6 .50 малката влетя във стаята, за да ни каже че трябва да боядисаме яйца.Добре че се сети да отвори вратата, щото така беше набрала скорост, че щеше да влезе през вратата

# 1 467
  • Мнения: 14 401

Много е топло тези дни,чак ненормално ми се струва.

Стига де, таман си е Grinning Едва вчера се престраших да прибера зимните якета Grinning Сега мисля да ги последват и зимните рокли и да извадя и изгладя по-тънки неща. Мечтая за къси гащи сандали аз Grinning

# 1 468
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 110
Добро утро!

Аууу, тези шницели ме прободоха в серДцето! Алечко, такива са големи! Много вкусни! Ммммм! И аз не харесах Моцарт, бях донесла и на домашните, те също! Grinning

Белинде, не можа ли да се класира Козуначко? Ужас е с тези ясли /градини! Някоя частна? То вие си знаете де, че и работа почваш.

Шугърче Hug

Гот гледа ММ, аз не успявам да го харесам все още Sunglasses

Днес ще боядисвам яйца, козунаци ще правя, децата ще ходят и при баба си да боядисват. Като гледам и две, три перални ще се извъртят. Довечера евентуално с приятели и деня минал и заминал Grinning

# 1 469
  • Мнения: 11 745
Фонс, за мен хапни вурстчета на центъра, до катедралата 🙂
Имам да се връщам там, много неща пропуснах, ама за два дена така е. Другият път повече.

И аз днес ще прибирам якета, ще вадя кецки. Снощи мм официално ни спря парното 😂

Общи условия

Активация на акаунт