Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 91 594
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 1 305
  • софия
  • Мнения: 25 771
От години варя яйцата - кокоши, пъдпъдъчи, не на минути, а по технология, с която няма грешка. Заливам ги със студена вода и слагам на котлона. В момента, в който заври водата, изключвам, мятам кърпа върху капака и ги оставям 10тина минути във водата. Сваряват се идеално и няма напукани или счупени от бълбукането на водата.

# 1 306
  • Мнения: 280
Някой знае ли как ще работят идните дни Лидл-ци? И особено в понеделник за пижаменото парти. Дано не е само от по нощите и да го правят там:))

# 1 307
  • Мнения: 10 390
Има какво да се хареса на децата от следващата брошура - чаршафи/килимчета/пижами с анимационни герои - то не са Маккуин, Мини Маус, Frozen...
Да изместя великденската тема малко - два пъти вече тествам пармюма им Suddenly Madame Glamour и съм изненадана от трайността - направо стига до 24 часа, май ще го вземам следващия път като ходя там на пазар.

# 1 308
  • Мнения: 6 496
Пъдпъдъчи яйца ги има като артикул във всички Лидл магазини. От месец насам нещо с доставката ги няма. При нас няма. Не знам с днешното зареждане дали идват.
Работното време по празниците на всеки филиал е различно, в зависимост от местонахождение и вървежност Simple Smile

# 1 309
  • Мнения: 69 180
Видях при нас от онези чаршафи със самолетите - с оранжев етикет, намалени с 30 % - два горни имаше. Не помня една дама преди време търсеше, но дали долен или плик с калъфка искаше....и дали намери...нямам спомен.

# 1 310
  • Пловдив
  • Мнения: 40 903
Козунакът от пекарната за 2,99 със стафиди е ужасно вкусен! Немочаквах, но ми го похвалиха Simple Smile и утре ще взема!

За др.седмица май нищо интересно...миже би пижами.

# 1 311
  • Мнения: 1 380
Аз съм много доволна от белите яйца. От 20 само две се пукнаха леко.

# 1 312
  • Мнения: 6 178
Нищо детско не ми хареса, жалко. И изобщо нищо не харесах от новата брошура от нехранителните.
Пъдпъдъчи яйца имаше вчера на Борово. Търсих боядисани - не ме чакат.

# 1 313
  • Мнения: 20 224
Непокорна, на мен Сан Лазаро ми нагарча. Е, не колкото Коста доро, но малко по-малко.

# 1 314
  • Мнения: 69 180
Леми..да не ти е раздразнено гърлото? Дорото хич не горчи.
Оня ден се разкашлях, после лапнах една краставица със зехтин/ от салатката на детето/ и много ме подразни по гърлото. Но не горчилка...а като парене го усетих.
И друг път съм улавяла че при раздрано гърло зехтина ми действа така. Но не е горчилка в никой случай...

# 1 315
  • Мнения: 20 224
Тета, не ми е раздразнено Simple Smile)
И на домашните не им харесва, спецално купувах помас, за да го разреждам, че изобщо не даваха да го ползвам, а 2 бутилки бях взела.

# 1 316
  • Мнения: 5 150
Някой с отзиви за сокоизстисквачката от следващата седмица, в упътванията видях, че лидл са предлагали и друг вид сокоизстисквачка, та се чудя коя си заслужава повече. Сега ще пускат този модел https://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-C5B8571F-A0A22643/lsp/h … D1%87%D0%BA%D0%B0

а са предлагали и ето този https://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-C5B8571F-A0A22643/lsp/h … D1%87%D0%BA%D0%B0

Не съм много наясно с тия неща ако може някой да помогне.

# 1 317
  • Мнения: 69 180
Веднага ти помагам- не си давай парите. Не ти трябва...

Иначе има за бавно изстискване. И за бързо. И там те мятат по върбите как при бавното бла бла нещо си имагинерно не се губело. Ужким.
Аз предлагам тъй да си ги хапваш плодчетата...таман и за венците било полезно да отхапваме...

# 1 318
  • Сливен
  • Мнения: 4 070
Влизам да се оплача от яйцата на кора 30бр. Л размер 13 се спукаха,въпреки че ги оставих навън от хладилника цялата нощ ,варих на бавен огън  с кърпа на дъното.

# 1 319
  • Мнения: 12 681
Предишната от Лидл - май 2 пъти съм я ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт