Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 94 978
  • 1 587
  •   1
Отговори
# 1 500
  • София
  • Мнения: 3 611
Аз взех от раираните нощници М, обаче ми е широка и седи грозно. Ще я връщам.

# 1 501
  • Мнения: 381
Здравейте,един бърз въпрос..
Баба ми разправя,че нейна позната си купила от Лидл
някаква марля за компреси,нещо като лепенка..
Имало ли е такова нещо,или е било в някоя тематична седмица,
или е в постоянния асортимент?

# 1 502
  • Мнения: 1 091
с таз козметика сте станали на киборги.  Laughing
Киборги.......и то какви Stuck Out Tongue Winking Eye Grinning

# 1 503
  • Мнения: 9 159
Аз сега се връщам от Лидъл -Борово.
Имаше на Сиен слънцезащитни продукти, срещу млеката наредени.
Взех си 2 дълги топа за 14 лв за нощница ще ги ползвам, голям номер, ама са ми удобни и приятни. Мислех къси панталонки и тениска (пижамките дамските) но ще ми е по-неудобно лятото. Взех и топ (потник) оранжев за дънките оранжевите, малко една идея е по-различен цвета, но си пасват, трикото е рипсено и ми харесва.
Харесаха ми на пижамите (панталоните) материите, много меки и памучни. Горнището обаче не ми хареса. Хубави бяха чершафите с ластик, материята ми хареса и цветовете, ама нямаше моя номер дето търся. Тета, ако прочете да бяга, има хубаво сиво (на мен поне ми хареса)
Взех и някакви слушалки за 10 лв. моите нещо не са добри и да се модернизирам, още не съм ги пробвала. Някакви чехли имаше и ме е яд, че не се върнах да взема за майка. Пили също има много , машинка за дами имаше и я загледах , ама..имам една още работи. Но тази е добра ми се вижда за косми.
Козунаци имаше на Родна стряха
Отидох за тоал. хартия Милде, ама свършило било , миналия ден не можах да се натоваря с нея, а сега йок. Взех обаче някаква на син фон с някаква овца дето тук преди време хвалехте трипластова. Милдето го харесвам, щото мирише и ароматизира непрекъснато елитното помещение)))
Взех някакви кюфтаци на промоция Стара планина. Вече съм пълна с всякакви.
Имаше и авокадо 7 бр за 2.99 в торбичка. Не ми допада, ама тук като пишете все за него , метнах и такова. Узряло е, но не е меко толкова, бива.
Айвара на Чира (май така беше фирмата) много го харесахме у нас и пак взех да има.
Промоция 3 броя на пастет имаше изгодно, ама не взех.
Кремвиршите тънките на, в голяма опаковка имаше пак и взех от тях, харесваме ги. Миналия път нямаше.
И бутербаничките на Алфредо както винаги взех, обожавам ги и ми вършат страхотна работа за закуска.
И пак се изръсих и натоварих, накрая не знам какво ще готвя.
Мда и пилешки дробчета взех ама не от намалените, пак на същата цена си имаше хубави, същия грамаж там при граха, фасула, замразените продукти.

# 1 504
  • Мнения: 19 258
Някой взе ли от дамските пижама-долнище, нещо с кройката не можем да се разберем ли или аз съм между S и М, S-ката ми е като клинче, а М-ката ми хлопа в кръста и отпред стои отпуснато.

Това от пижамите, които отдолу на крачола са като анцуг ли? От предишното пускане имам, и на мен ми стояха по краката или ми хлопат горе, ако не затегна връвката при по-голям номер, вероятно е от кройката и от това, че съм с по-пълни крака. Но пък като бременна ми бяха доста удобни.

# 1 505
  • Асеновград
  • Мнения: 3 138
Може ли снимка на прахосмукачката за акарии, че нещо май съм я пропуснала
https://www.lidl-service.com/cps/rde/SID-1355296C-0FE89329/lsp/h … D0%B0%D1%80%D0%B8
В Пловдив Тракия имаше и на Хоуммакс.

# 1 506
  • Мнения: 5 160
Някой взе ли от дамските пижама-долнище, нещо с кройката не можем да се разберем ли или аз съм между S и М, S-ката ми е като клинче, а М-ката ми хлопа в кръста и отпред стои отпуснато.

Това от пижамите, които отдолу на крачола са като анцуг ли? От предишното пускане имам, и на мен ми стояха по краката или ми хлопат горе, ако не затегна връвката при по-голям номер, вероятно е от кройката и от това, че съм с по-пълни крака. Но пък като бременна ми бяха доста удобни.

Да за същите питах, още съм в чуденка кой номер да си оставя.

# 1 507
  • София
  • Мнения: 2 937
Със сигурност е писано, но не мога да изчета всичко назад.

Да похваля сиренето в саламура  в метална кутия от ретро седмицата. Кравето сирене имам предвид. Отдавна не ми е било толкова вкусно някое сирене. Чудя се дали направо да не си взема 2-3 кутии, мисля че са с дълъг срок на годност преди отварянето?!
И лимонови резенки, но не са нищо особено.

Биричка, картофки взех, някакви пресни, те са доста вкусни. Взех и бутер банички, харесвам ги и ми стигат за две закуски на четири членното семейство.

# 1 508
  • Мнения: 6 284
Да похваля овчето сирене и разклонителите с usb.2 взехме,втори ден без проблем работят и са с 3 години гаранция.Взех и обичайните неща,при нас още има от пилите за пети,някой взе ли от по предната седмица доволни?Чудя се дали да си взема.

# 1 509
  • Мнения: 10 481
 Сиренето, което хвалите (в металните кутии) е с производителят Лактоком, нали? (Не съм ходила до магазина, за да мога да видя на място)

Последна редакция: пн, 29 апр 2019, 18:04 от fenyx

# 1 510
  • Мнения: 19 258

Да за същите питах, още съм в чуденка кой номер да си оставя.

По-малкия номер по-добре. Гледаш да не ти виси отпред и отзад, а те леко се отпускат при носене, при пране пък леко се свиват.

# 1 511
  • Мнения: 69 241
Пилата за пети...ами не е уау нещо си. По-нежната ролка не върши работа. Според мен простите пили вършат същата и по-добра работа...

# 1 512
  • Мнения: 10 481
Имам една проста пила на Титания, добра е.
Да си редактирам от горе питането - видях производителя, Лактоком, не съм вземала техен продукт, но щом се хвали сиренето, ще се разходя тези дни до Лидл да го пробвам.

# 1 513
  • Мнения: 672
Има ли на кутията на сиренето, което хвалите (в металните кутии) информация кой е производителят? Не съм ходила до магазина, за да мога да видя, а не става ясно от брошурата.
Сиренето е на марката Лактоком 1991, като базата е в гр.Силистра, с. Калипетрово. Срок на годност при неотвеорена кутия е до 03.2020г.

# 1 514
  • Мнения: 12 687
Здравейте,един бърз въпрос..
Баба ми разправя,че нейна позната си купила от Лидл
някаква марля за компреси,нещо като лепенка..
Имало ли е такова нещо,или е било в някоя тематична седмица,
или е в постоянния асортимент?

Тематична седмица беше, хич не помня каква.

Общи условия

Активация на акаунт