Какъв бански или без за 2год момиченце

  • 2 976
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 467
За морето сме си приготвили цели бански, а за басейн - памперс бански на Huggies (да не гоним акита из басейните  Blush )

По голо дупе на пясъка не  Naughty
Банските са ни от материя която съхне много бързо, така че не се притеснявам от настиване.

# 16
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 324
Моята сега е точно на две. От пасажа на 43 -ти блок в Младост от магазин за детски дрехи и купих две много сладурски долнища. Ще си ги сменяме. Тя вече е без памперс. И аз не смея да я пускам с голо дупе по пясъци, че ни е много чувствително пишонито.

За бебчета с памперс в магазина имаше и специални бански.

Весело моренце!   grinning039

# 17
  • Мнения: 948
Ние ползваме от памерсите за "плуване" (на Памперс, ама мисля, че и 'Хъгитата' ца хубави) - обикновените не стават за целта, защото много попиват вода и натежават веднага щом ги намокриш. 

За истински бански - има един, ама той е за красота...и го слагам върху памперс, ако няма да я мокря повече.

# 18
Да ти призная ние току що се върнахме от морето, а аз бях взела пет чифта бански, от които три броя само долнище, а два цели. От тях целите ги облякахме само за един час, защото се оказаха твърде неудачни, а с долнищата си ходехме до плажа само. Лично моето мнение е, че да се къпе в моето с бански само ще е неконфортно, въпреки че с бански са много сладки може да ги слагате преди да започне голямата игра на пясъка и във водата.

# 19
  • Мнения: 1 383
Точно днес гледах в ТСМ-а бански за бебе - бяха с някаква хавлиена материя отвътре, пишеше че са непромокаеми - предполагам отвътре навън. Не знам дали вършат работа, първо ще разпитам тук и после ще купувам.
Иначе по темата - мисля, че дори и малки децата трябва да са с бански, всякаква гад се е навъдила напоследък...

# 20
# 21
  • Мнения: 6 039
как така без баснки?
миналата седмица на Малена баба й я завела на плаж след яслата. Не знам, точно къде са били, но като се видяхме баба й беше притеснена, че целия бански е на ситни черни точици. Прало го, търкала го -не става.
Оказа се, че пясъкът е бил толкова ситен, че е застанал между ластиците на банския, на всеки ред, не можах да повярвам.
Представя те ли си, колко такива прашинки влизат в дупето и какви инфекции могат да станат. Не бих си и помислила да е без банки. от този даже съм много доволна, защото е с къси крачоли и няма никаква опасност от такива бели.

# 22
  • София
  • Мнения: 4 025
Аз слагах обикновено долнище бански докато бяхме на плажа, като тръгнеше да влиза във водата го събувах , а после след къпане винаги я подсушавам от водата и пак обувам .Не мога да си представя да стои детето с мокър бански и да му съхне на дупето.

# 23
  • Мнения: 2 609
Ние се върнахме от морето преди 3 дни Rolling Eyes. Яна беше по гащички- цветни, бански неможах да и намеря. Като влизаше в басейна или морето и ги събувах.

# 24
  • Мнения: 1 561
Гледам снимката и аз се чудя дали да купувам бебешка лодка или пояс, не ги ли е страх малките от морето като са за пръв път?Моля да споделите и това.Благодарности

# 25
  • Мнения: 649



ето това са такива памперс- гащи, от вътре са подплатени с памук, а от вън са от плътна материя. съхнат много бързо, а и водата ( както и чиша) не ги  задържат както обикновените памперси, а само ако се изака (което на нас 3 пъти ни се случи и бях много щастлива, че не беше по голо дупе).
и аз съм от тези, които някак си не могат да пуснат детенцето съвсем голо...

иначе въобще не го беше страх, постоянно пълзеше към морето- минаваше по права линия през хавлиите на хората  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 5 622

 Според мен за без бански е абсурд. Поради няколко съществени причини. Сигурно и другите са ги изброили преди мен....

Моят син, който е на година и 9 м. ходи също с бански. Моделът е като мини клинче, не е като слип формата му. И също както някой беше казал по-горе банския е затъкнат с мини песъчинки, които се чистят много трудно  ooooh!

# 27
  • Мнения: 2 282
те ти още мнения:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=32605.0;all
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3134.0;all

специално потърсих една тема, която ме накара да се размисля преди години, но не можах да я изровя от дир-а. Та там сума ти майки споделиха колко гадно е, като се събере пясък в банския. Та ако банския не е като този, описан от Буба, нема сми... Дали има такива за момичета, които изглеждат добре?

# 28
  • Мнения: 2 070
Аз не разбирам манията за банските, просто се взимат няколко чифта гащички/бельо/ по - шаренки или къси гащи...Моята Яна е на две и е без памперси вече...Като и се пишка тичаме по тревичките...

Общи условия

Активация на акаунт