Силиконови лъжички

  • 1 575
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Ние сме с пластмасови лъжички.

# 16
  • Мнения: 27 524
И аз ги ползвах дълго време и съм много доволна. Преминах обаче на пластмасови, защото силиконовите са все мънички и дебели и много малко количество мога да загреба с тях  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 505
Не ми е бил проблемен прехода...всъщност тя беше на моменти-ту приемаше силиконовата,ту не я искаше.Затова минах на лъжичките на Нуби-тези,за които са ти писали,а когато "и порастна хапката"-на метални чаени-без никакъв проблем.

# 18
  • Мнения: 7 186
От скоро започнах да го храня с метална лъжичка- никакъв проблем нямаше /досега беше със силиконови/.
Даже металната ми е по- удобна. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 209
Аз давам с каквато ми падне. Да же някой път по паркове сам давала и с лъжичка за сладолед.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 926
Не съм ползвала силиконови, а пластмасови. Първо на Авент , но когато почнахме големите пюрета ги смених с на Нуби , защото са по-дълги Peace

# 21
  • Мнения: 4 358
Ползвай каквито са ти удобни, не мисля, че има голямо значение от какъв материал са.
Подкрепям  Peace
Ако искаш да го храниш с обикновена, пробвай веднага.

# 22
  • Мнения: 962
Капките против колики ги давах с обикновенна чаена лъжичка.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз започнах с пласмасови -сега е с метална или с пласмасова- каквато ми е подръка

# 24
  • Мнения: 9 706
ВЕче преминахме на метални лъжички без проблеми. Добре,че са по-големи и се храним сравнително бързо.

# 25
  • Мнения: 437
А пък Вики си иска само металната лъжичка. Тя е малка - от тези за кафе. Никакви други не признава.

Общи условия

Активация на акаунт