Звездни компромати - Април'19

  • 230 549
  • 2 574
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Мнения: 18 521
След като Джони Деп е еднодневка, съвсем в реда на нещата ми се вижда Мегън да е камериерка. Joy Тук само бабата на Роузи става. Очаквам и тя да легне под ножа скоро в духа на темата.

# 2 386
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Мегън не я харесват, защото се прави на феминистка, защитничка на онеправданите, бедните и болните, а похарчи половин милион долара за бейби шауър в САЩ, за да покани най-големите звезди и да се похвали. А преди това похарчи половин милион за една тъпа сватбена рокля.

# 2 387
  • Мнения: 5 998
Какво двуличие е показала Мегън? Какво в поведението й не е достойно да е член на кралско семейство? Ами принцеса Маргарет също за своето време не се е държала като член на кралско семейство. И некралските изцепки (които май са доста) на всички членове на семейството се прикриват. Та ако модните разбирания на Мегън и цветът на лака на ноктите й се приемат като недобро държание, това е търсене под вола на теле, разбирайте маскиран расизъм. Аз пък харесвам в Мегън това, че има смелост да бъде себе си, докато Кейт ми се струва като смирена монахиня в кралски манастир.

# 2 388
  • Мнения: 47 996
Държи се за корема
И има цяла тема, посветена на нея, даже не една...засенчи всички други аристократи в Кралските клюки Simple Smile Непрестанно е обсъждана, а чакането на бебе съсекс е по-дълго от чакането на моите собствени взети заедно...
Нека спрем тук с обидите към нея Simple Smile , ако искате- в другата тема

# 2 389
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
това е търсене под вола на теле, разбирайте маскиран расизъм.

Аууууу, маскиран расизъм!

Не харесвам Джоли ... това маскиран расизъм ли е? А също така не харесвам Брит Марлинг! Тя е руса със сини очи. Сигурно и това е маскиран расизъм!

Обаче харесвам Танди Нютън!

Явно нещо ми е много неправолинеен расизмът.

# 2 390
  • Мнения: 3 632
... Та ако модните разбирания на Мегън и цветът на лака на ноктитите й се приемат като недобро държание, това е търсене под вола на теле, разбирайте маскиран расизъм. Аз пък харесвам в Мегън това, че има смелост да бъде себе си, докато Кейт ми се струва като смирена монахиня в кралски манастир.
Всеки е свободен да харесва каквото си иска.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=JsZDFmC1cGE

# 2 391
  • Мнения: 3 743
Eleonora_27 благодаря за пояснението, въпреки, че не съм съгласна. Кралското семейство си имат стандарт, който съм убедена, че не може се пренебрегне - не върви да направи baby shower в Hyde Park, или да носи рокля под 100хил.и Даяна е била нон стоп в Armani и Dior, но не я правило по-малко съпричастна към бедните. Убедена съм, че приятелките на Кейт са не по-малко богати от тези на Меган, само дето всичките са в UK. За корема също не разбирам проблема, на 37-8 не е лесно да се забременее от раз, като нищо да е имала проблеми и сега се радва. Толкова жени познавам, които като забременеят не могат да говорят за друго освен кърма и терлички.

# 2 392
# 2 393
  • Sofia
  • Мнения: 3 035
Моля, прекратете личните пререкания!
За кралските клюки има отделна тема.

# 2 394
  • Мнения: 5 903
Бележка до Рийз У. от сина й. На пръв поглед, всички майки имаме едни и същи проблеми. 😊

Скрит текст:

# 2 395
  • Мнения: 1 775
Аз харесвам Меган, сладичка е, но мисля, че тя иска да се съобразяват с нея, отколкото тя с кралското семейство. Засега успява, но след като роди не се знае.
Сури не била виждала баща си Том от 6 години и по-добре...
https://novini.rozali.com/lifestyle/dushteriata-na-tom-kruz-otpr … ovo-bez-nego.html

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 18:31 от Madame X

# 2 396
  • Мнения: 2 262
Спрях да следя кралската тема заради спора за и против Меган, а вие го пренесохте тук! Аман от английския кралски двор, сама всява раздор сред бгмамите ! Simple Smile

# 2 397
  • Мнения: 35 130
Този Гришо нов ли е или се върти от предни години?
Скрит текст:

# 2 398
  • Viena
  • Мнения: 3 588
Незнам, но са му хубави цветовете. 😂

# 2 399
  • Мнения: 3 680
Връзката на Джони Деп с въпросната рускиня е Платена. Момичето си има псевдоним, който използва в онова си поприще, има си и ценоразпис. За мен лично, да плаща за такива услуги без ангажимент, е много по - умно от негова страна, отколкото да се жени за бездарни, но амбициозни хиени.
 


Общи условия

Активация на акаунт