Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 647
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 3 150
  • Мнения: X
Оооо, ама и аз имам портмоне на Guess, така ли било правилно да се снимам, да се види марката. И тази малката е фен на Guess като кака ѝ Валери. Не разбирам истерията по този бранд в България, честно. И аз имам неща от марката, но не е някоя ултра мега гига скъпарска или класна, че да ми я навират в очите така явно нашите моми-влогърки.
Това портмоненце сигурно е купено от някое пазарче в Пловдив.

# 3 151
  • София
  • Мнения: 386
Стилът на Николчето е умопомрачителен.  И тя като Галя, Валери и прочие не умее да ги съчетава нещата. Евтинджос, селяндурщина, безвкусица и неоправдано високо самочувствие... Страхотна комбинация. Браво, браво, инфлуенсърки! А, дано ви мине!

# 3 152
  • Мнения: 1 695
Тая без коланите си е изтрила сторито. Явно все пак не са били невидими, а просто липсващи..и тя btw доста си бута децата, често съм гледала даже със сигурност режисирани сторита, уж малкия нещо бил казал, ама си личи колко е репетирано...

# 3 153
  • Мнения: 9 486
Коя е тази с коланите?

# 3 154
  • Мнения: 352
Скрит текст:


Валерко и Иванка дори не могат да я стигнат по стайлинг...

А тези момчета са нелепи. Единият, който коментира на почти всичко момичета, че щял да ги smash-не, показва в клипа си и неговата приятелка. Ако съм на нея, ще го оставя на момента

Не ми харесва стайлингът на девойката. Типична мутро-гето-стил-еклектика. И кой си държи така портфейла, за бога???
Ако не се лъжа момичето имаше амбиции да става модел и съм почти сигурна, че говореше в едно от видеата си, че ходи на снимки и т.н.

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 00:34 от Не се сърди, човече

# 3 155
  • Мнения: X
Тя уж е модел. Това е от София седмицата на “модата”. На мен ми бие на никакъв вкус и усещане за съчетание на дрехи. А и като ѝ чуя малкото думи в речника и ме губи съвсем...

# 3 156
  • Мнения: 6 930
Скрит текст:
Тя уж е модел. Това е от София седмицата на “модата”. На мен ми бие на никакъв вкус и усещане за съчетание на дрехи. А и като ѝ чуя малкото думи в речника и ме губи съвсем...

Определено не е model material. За тубата може и да става, но нищо повече. Евтинее и на вид, и на държание, няма запомнящо се лице.
А и не беше ли тя, дето "не издържала" в СофияТА и се върнала с рев вкъщи откъдето там е? Няма начин да прокопса с такава нагласа като модел никогаш.

Последна редакция: ср, 01 май 2019, 00:35 от Не се сърди, човече

# 3 157
  • Мнения: 304
Ами съжалявам, тя е дете още, не искам да обиждам и използвам неприлични епитети. Но има къде-къде по-хубави момичета на тази възраст, ама не са гаджета/сестри/дъщери на някого си...

# 3 158
  • Мнения: 932
Guess да боклуци.
Алеса-изобщо не ми харесват..ама грам.
Никол е супер фотогенична,нооо да не се облича сама и да не говори 🥴😜..и е много красива.
Тая Пепе си продаде и г..а без реклама не ходи и до вц-то.
Ивана не си е обработвала снимлата,полата е  вдигната бая високо и от там илюзията за дългите крака.

# 3 159
  • Мнения: 304
Аз на Пепе всичко, което видях в инстаграм постове и сторита, са реклами. То няма лошо, все пак деца гледат, пари изкарват, но от видеата каквото съм гледала (не съм убедена дали е така, просто това ми е направило впечатление), излиза, че Филип е заможен и живеят в “лукс”, все био неща готви, пътуват... 🙃
Хубаво реклами, ама трябва да се знае кога да се спре, за да не се “пресоли манджата”.

# 3 160
  • Мнения: 932
Ама той е творец,Фичо Пепински!🤣😁
Картините  му се продават по бързо от  тостс авокадо...жена му само за кеф се зъби  и влачи децата по събития. Добре ,че я викнали в парк да снима,да види туй дете ,що е то люлка и пързалка и ,че има живот извън мола!

# 3 161
  • Мнения: X
Тая без коланите си е изтрила сторито.

Нищо, то го има тук за поколенията.

# 3 162
  • Мнения: 8 946
по-назад съм сложила линк и снимки. Даростинта или нещо такова.

# 3 163
  • Мнения: 661


Валерко и Иванка дори не могат да я стигнат по стайлинг...

А тези момчета са нелепи. Единият, който коментира на почти всичко момичета, че щял да ги smash-не, показва в клипа си и неговата приятелка. Ако съм на нея, ще го оставя на момента

Държи портмонето по този начин,защото е реклама.:Д Никол  е хубава,но до там..Изключително глупава,речника й е много беден,ама МНОГО..а начина й, на обличане е потресаващ. Тя е от онези момиче,които  без проблем съчетаваш спортно облекло с лъскава чанта :Д   .
Тя напусна с приятеля си УНСС, не издържала в София, и се върнали в Пловдив,след половин година с него. :Д  А аз се чудя,колко трябва да си тъп,да зарежеш бъдещето си заради едно глупаво момиче...И не ,не ми говорете за любоФ на 19 години...:Д:Д:Д

# 3 164
  • Мнения: X
Сега се сетих за Николчето, тя автономно си беше решила да зареже университета и да плюе на парите които до момента родителите й са дала за същия.....браво браво не е попаднала на родители.
Скоро на моя приятелка детето й решило само да се откаже от уроците по английски език......

Общи условия

Активация на акаунт