Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 5 / Април 2019

  • 140 631
  • 3 187
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 159
Jia и аз се зачудих това за знамето, но се надявам, че не е. Като цяло не го разбирам аз изкуството на ФилипЧо Expressionless Grinning
#есе

# 2 146
  • Мнения: X
Като видя "глобално затопляне" и умирам от смях. Не знаят ли, че този термин не си използва от 20 години, понеже го обориха. Сега е "климатични промени"  Laughing


Скрит текст:
А това, че Пепа смята, че климата се влияе от действията на хората няма въобще да го коментирам.
Пепо, вдигни поглед към небето, ако виждаш слънцето, това е причината...

# 2 147
  • Мнения: 2 156
И аз изцяло споделям мнението на Bubi99 за кофти представянето на А.Пепе в Преди обед по БТВ. Изгледах някакви фрагмети от видеата на предаванията (не съм чак толкоз запалена, че да й следя цялото творчество). Ами, нц .... както се казва. Особено кофти беше последното участие (петъчното), когато трябваше всеки да направи нещо като обобщение на участието си и да каже няколко заключителни думи. Кажете, как се обобщава нещо, което го няма и просто е едно нищо?

# 2 148
  • Мнения: 932
И Попова нещо се омота в "лъжи",бях останала с впечатлението  ,че от паник атаки се е спасила сама,а в последното видео обяснява ,че е на антидепресанти.Жива и здрава да е,но определено вече не ми е интересна.

# 2 149
  • Мнения: 1 775
Оф, погледнах профила на Зорчето и пак се изнервих. Сега пък рязала и лепила плочки в банята, защото хората, които правят това, не го правели както трябва. Тя, Зорито знае всичко най-добре. Много ме дразнят големите разбирачи.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 16:11 от Madame X

# 2 150
  • Мнения: X
И впрочем супер изкуствено са застанали милите деца,в името на клипа...и времето е  хубаво...Изкарай ги Пепо в някой парк....ние ли трябва да те учим????
Та това е майката светило, как ние ще я учим Laughing

# 2 151
  • Мнения: 8 943
Джеферович ПАК возят себе си с колани, а децата без.


Когато видя толкова безотговорни хора, спира да  ми е важно какво са постигнали. Не мога да проумея как може да имат претенции, а да са безотговорни спрямо собствените си деца!

# 2 152
  • Мнения: 2 223
Аз много се зачудих,Попова като каза, че кореецът идва тук.Помня,че той беше някаква много тясна специалност,която тук изобщо нз как ще се развива с нея. Иначе антидепресанти за 24 годишна...да ги маха скоро дано и да се възстанови бързо

# 2 153
  • Мнения: 3 020
Според мен Пепе нарочно не показва "стандартни" за майките неща - игри с децата, извеждане в парка, готвене, домакинстване. Тя иска да избяга от тази роля, иска да покаже, че е модерна майка, която не пренебрегва собствените си нужди, развива се, гради кариера и въпреки това успява да обгрижи семейството си, щото на снимките са толкова прекрасни всички. Млада майка, която с желание и 25 часа в денонощието успява да постигне новата мечта на всички жени.

Като гледам и Александра Петканова и тя следва този модел - има си бебе, окичи се с титлата майка, но си продължава с живота на модел и инфлуенЦър, бебето не й пречи на този живот, как може другите майки нищо да не могат да свършат като им се родят деца и да изглеждат зле  Mr. Green

# 2 154
  • Мнения: 787
Джеймс Чарлз и последното му видео Rolling Eyes
Поправка:Не е в неговия канал,а е гост в каналът на Nikita Dragun
Толкова да мразяя да ми говори някой с пълна уста или да ми мляска насреща.Не знам,може би зад океана не се счита за невъзпитано да пръскаш храчки и трохи в лицето на другия,но на мен ми е адски гнусно.Имаш се за "клааас",както казваше един кукумицин,демонстрираш пари,възможности,самочувствие..и в същия момент ми мляскаш и преживяш насреща като крава.Ни'моа...
П.с Уникални клипове,поредици на Слави -The Clashers,споменаван е тук,нo как така  не съм цъкнала по-рано Unamused

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 16:54 от BaklavaTa

# 2 155
  • Мнения: X
Не съм се връщала много назад да чета,но обсъдихте ли му аутфита на Коачела ? Grinning

# 2 156
  • Мнения: 787
Разголог*зен ...ама есте,как няма да си покажеш г*за след като имаш такава възможност,че и видеото му не съм гледала,а плъзвайки тубата ми изскочи наг*зен.
Не го гледам уж,защото не му изтрайвам скороговорката,ама ей,на..каквото сам си причиниш,друг..нали.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 22:32 от BaklavaTa

# 2 157
  • Мнения: 4 717
Пепе накупила празничен обяд от ресторанта, филии с лютеница в картонени кутии. Много фешън! По-голяма тъпня неможеше да измисли.
Скрит текст:

# 2 158
  • Мнения: 9 486
Мне, това е изненада от майка й за празника. 😉

# 2 159
  • Мнения: X
Според мен Пепе нарочно не показва "стандартни" за майките неща - игри с децата, извеждане в парка, готвене, домакинстване. Тя иска да избяга от тази роля, иска да покаже, че е модерна майка, която не пренебрегва собствените си нужди, развива се, гради кариера и въпреки това успява да обгрижи семейството си, щото на снимките са толкова прекрасни всички. Млада майка, която с желание и 25 часа в денонощието успява да постигне новата мечта на всички жени.

Като гледам и Александра Петканова и тя следва този модел - има си бебе, окичи се с титлата майка, но си продължава с живота на модел и инфлуенЦър, бебето не й пречи на този живот, как може другите майки нищо да не могат да свършат като им се родят деца и да изглеждат зле  Mr. Green
Според мен млада и модерна, поддържана майка може да си и когато обръщаш нужното внимание на децата, извеждане в парка, игри с тях, занимания вкъщи когато времето е лошо, дори да отиде в мол пак може да измисли нещо развиващо и занимателно за деца, а не да зяпа витрините и да лочи кафе.
Себе си имам точно за майка, която е поддържана, млада и образована, отделяща достатъчно много време за детето, което е било запълнено с разходки, игри в паркове и детски кътове при лошо време, игри вкъщи, и в същото време съм обръщала и време на себе си, е вярно не готвя не чистя, но и тя не го прави като гледам, поне не ядем полуфабрикати и фаст фууд и яйца с авокадо нон стоп.

Модела "Модерна майка", Пепа не може да го разбере какво е точно, това е е на зарежеш детето на самолюлееща се люлка за 700лв., която е напълно ненужна, за да си вееш развлечения суитчър по иг и ютубето.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 21:18 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт