АГ Селена-19

  • 42 285
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 400
Може да стои изцяло при вас като го взимат само за къпане, към 17 мисля, че беше или ако искате те да го обслужват и до го носят за по няколко часа. Както си прецените.

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 545
На мен ми донесоха беба веднага след като ме качиха в стаята и през цялото време си беше с мен. Единствено следобед към 5-6 я взимаха за къпане, мерене, преобличане, 2 пъти я взеха за ваксина и мисля че веднъж - за преглед на слуха.
При секциото обаче мисля че първата нощ взимат бебетата при тях, за да се възстанови мамата.
По принцип, по всяко време ако майката каже, че иска да остави детето при тях, няма проблеми, но аз мисля че е по-добре още от болницата да се свикне.

# 242
  • Мнения: 51
Нужно ли е за запис на тонове да се запазва час?
Някой да знае, кой доктор замества д-р Светлана Петрова?

# 243
  • Мнения: 3 998
Нужно ли е за запис на тонове да се запазва час?
Някой да знае, кой доктор замества д-р Светлана Петрова?
Веднъж правих запис на тонове,Минев ме изпрати след прегледа ми,отидох и веднага ми го направиха не съм чакала и не съм имала час ✌после се върнах при д-ра да го погледне

# 244
  • Мнения: 801
От кога започват да викат за тоновете (от кой месец), аз се следя при др Минев. И на колко време се ходи, както и каква им е цената. Ще се радвам ако някой има информация да сподели Simple Smile

# 245
  • Мнения: 422
Нито веднъж не съм ходила и не са ме пращали на тонове, следях се при Минев и Петрова. Ни единия, ни другия ми спомена нещо.
За сефте ми направиха тонове вечерта като ме приеха за индукция (на следващата сутрин).

# 246
  • Мнения: 269
Минев ме прати на тонове три пъти,през ден до датата на секциото.Не съм чакала,просто слизах долу на регистратурата на родилно и казвах за какво съм.След това се връщах да ги види доктора.

# 247
  • Мнения: 1 472
Като стана въпрос за направления по-горе, да попитам:
Лекарят, който ми е по ЗК не разражда в Селена, поради което (а и не само) ходя на платен прием при лекар, който разражда в Селена и планувам той да ме разражда...и сега се зачудих кога точно се издава това направление за раждане ?

И още един въпрос:припознаването от бащата (при липса на брак) как точно се осъществява...и какво се случва, ако случайно пък таткото отсъства ...?!

# 248
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Направлението за раждане се издава около 30 дни преди термин, съответно се преиздава ако не се роди до термин.
Припознаването се случва в деня на раждането от болницата оформят всички документи, при нас таткото попълни всичко аз само потвърдих и се подписах където е необходимо. При отсъствието му вероятно цялата тази информация ще се изиска от Вас, но не знам за подписи как ще стоят нещата.

# 249
  • Мнения: X
Може, преди да се роди детето, бащата да подпише пред нотариус декларация, ако ще отсъства около евентуалния ти термин.

# 250
  • Мнения: 1 472
И аз си мислих евентуално за такава декларация пред нотариус (за всеки случай), но пък, ако не сме измислили име до тогава как ще се оформи....?

# 251
  • Мнения: X
Името зависи от теб. Той припознава детето, което ти ще родиш, независимо как ще се казва.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
А знаете ли колко се доплаща за самостоятелна стая?

# 253
  • Мнения: 236
А знаете ли колко се доплаща за самостоятелна стая?
150лв за самостоятелна стая, така наречената ВИП и 200лв за ВИП студио, в студиото може да има придружител с теб 24часа, във тази от 150лв е обикновена болнична стая, но ти се гарантира, че друг пациент няма да бъде настанен.
Тази инф. ми е от петък, защото аз си запазих.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт