Паднала ли ми е тапата

  • 3 913
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте мили дами моля ви да ми кажете при вас как беше при падането с тапата значи от вчера ми тече някаква слус в 36 седмица от бременоста съм имам и малко контракци но незнам какво да правя не искам да ходя в болницата веднага защото тук в лондон секи път като отида в спешното винаги чакам с часове и накрая ми казват при парацетамол и си почиваи за това моля ви кажете ми пии вас как беше

# 1
  • Мнения: 601
Здравей Лиляна мога само да ти кажа,че може да очакваш бебо да се роди до 10 дни,при мен също беше така при второто ми раждане, и на 5 тия ден родих бебо,така че не се притеснявай излишно,това са признаци на предстоящо раждане,когато контракциите се засилят и учестят през 10-20мин,отиваш  и им казваш,че имаш контракции през 5 Мин,за да те приемат ,аз родих в Германия,но и тук е по същия начин ,не се притеснявай всичко е и ще е наред.Леко раждане от мен !!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Абе само със слуз не е ясно скоро ли ще е, или не...с какъв цвят е слузта? Моята тапа започна да пада след проверка за разкритие и продължи да пада докато не ми спукаха водите, вече на финалната права . Много в индивидуално това. Контракциите на колко време са?

# 3
  • Мнения: 601
Ralito,при мен беше розово кафеникава слуз (според мен това е признак на започващо се разкритие,защото с отделянето на слузта усещах как бебето не  рита ниско долу,абе усещах си аз ,че скоро ще е Wink,докато при първото ми дете не бях мн наясно и се поразходих до лекаря отначало за по 2-3 капки розово кафеникава слуз, но няма нищо притеснително,освен ако слузта не е придружена със чести контракции (които при мен започнаха през ноща ),така че само спокойно и не се шашкай допълнително , всичко ще бъде наред !!:hugs:

# 4
  • Мнения: 4
Мами приеха ме в болницата да родя паднала ми е тапата дори и водите ми изтичат по малко но те ме върнаха днес че нямам силни контракци кацаха ми да се върна като станат по силни но незнам дали ще станат такива обаче

# 5
  • Мнения: 601
И да пишеш след раждането, надяваме се ,че всичко ще е наред !! Безпроблемно раждане   ти пожелавам !!!

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Да, ето това имах предвид , но не исках да те стръесирам - много жени не разбират , че с тапата почват да изтичат и води и може да стане белята за часове. Стискаме палци следващото включване да е с хвалба за живо и здраво бебче

# 7
  • Мнения: 4
Благодаря ви мили мами все още съм вкъщи без никакви контракци незнам какво се случва просто тези от болницата пък никва помощт и от тях казаха прибираш се когато имаш родилни болки се върни а уж води текли тапа паднала просто незнам кога дойде та тогава аз се отказах направо от сичкото това

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Добре де, ама ако имаш теч на води е странно да не те задържат в болницата. Иначе усещаш ли движения?

# 9
  • Мнения: 4
Еми имам си движения на бебо но незнам защото ме върнаха вкъщи вместо да ме предизвикват може би водите си стоят и само да е паднала тапата но аз нямам никви контракци нищо само кръста ме боли от време на време и често уринирам а когато се искашлям понеже сега и съм вирустна тече ми носа и кашлям направо се опикавам цялата и постояно си сменявам долнищтата ох направо незнам какво се случва

# 10
  • Мнения: 601
Само спокойно и не се шашкай толкова,защото всичко това го усеща бебо! Ще се появи на бял свят когато му дойде времето !!Всяка бременност е различна и при теб ще отмине всичко спокойно ! За да не те приемат в болница ,значи още водите ти не са изтекли със сигурност!!Изтекат ли води ,значи бебето идва ...Winkмоя позната така роди вкъщи,защото се спукали водите вкъщи и нямаше време да отиде до болницата,това ас ходенето до тоалетната е нормално,само да ти кажа при мен как беше-в деня който родих ,нямах никакъв апетит и не ядох нищо-само вода ,после на мен ми спукаха водите, защото имах чести контракции(през 5 Мин) и така родих за половин час!
Така че не се притеснявай излишно , сигурно ти е първа бременност и за това се притесняваш толкова .
Леко раждане !!

Общи условия

Активация на акаунт