Тест за овулация - въпроси / тема 9 /

  • 31 997
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22
Здравейте, ето и моят тест от днес. На 12ти ден от цикъла. Смятате ли, че вече е положителен? Имам обилна церквилната слуз, а сега имах и  леко кафяво зацапване по хартията. Втори месец се тествам и за първи път имам толкова ясна черта. http://prikachi.com/images.php?images/883/9538883s.jpg

Последна редакция: пт, 05 апр 2019, 19:40 от Laurabg

# 16
  • Мнения: 6 292
Сякаш му трябва още съвсем мъничко. Най-вероятно е утре вече да е положителен. Peace

# 17
  • Мнения: 22
За съжаление снимките ми не стават много добри.. На живо чертата е доста по-ясна ..ами постарахме се с мъжлето пък ще видим Simple Smile дай Боже скоро се похваля с други две черти 🌸

# 18
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте, какво мислите за последното дали е пиложително Confused


# 19
  • Мнения: 6 292
Последният определено е положителен. Успех  Peace

# 20
  • Мнения: 19
 Положителен е мила успех 🙂

# 21
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте днес отново направих още едно тестче и отново ми се вижда че е положителен това в реда на нещата ли е.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 119
Муфинка, петък, събота и неделя сутрин имах положителен тест, а овулацията ми беше неделя следобяд.. Мисля, че понякога се случва, аз точно тогава забременях, така че успех Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 8
Муфинка, петък, събота и неделя сутрин имах положителен тест, а овулацията ми беше неделя следобяд.. Мисля, че понякога се случва, аз точно тогава забременях, така че успех Simple Smile

Благодаря за бързия отговор на мен по календарчето ми го дава петък като най-висок шанс а вчера и днес положителни пък ще видим дано този месец стане защото вече близо година пробваме и явно все не улучваме момента Frowning1

# 24
  • София
  • Мнения: 1 119
Все обяснявам на “календарчето” да не се вярва, ама за съжаление все някакви хора ми обясняват как овулацията им е била по календарче еди кога си.. Моля ви хора, единствен ориентир за овулация са фоликулометрия, базална температура и тестове за овулация, като при третия метод може дори да не настъпи овулация..

# 25
  • София
  • Мнения: 8
Аз и никога не съм му имала доверие на моя Grinning идва ми на 28 дена а той все ми показва 26...за това и не разчитам на него за овуто Stuck Out Tongue Winking Eye

# 26
  • Мнения: 1 472
И аз забременях точно с два последователни дни положителен тест...късмет !!!!

# 27
  • Мнения: 22
Привет, след края на цикъла ми правим опити доста често.. Почнахме от миналата събота.. Снощи имах остра пронизваща болка долу ниско, а днес доста обилно воднисто розово течение след секс.. На какво може да се дължи? Днес ми е 14ти ден от МЦ при 25-6дневен. Много се обърках вече..

# 28
  • Мнения: 33
Аз няколко месеца пробвах и с тестове за овулация. При нередовен цикъл и проблем с щитовидна жлеза. Веднъж дори теста беше положителен , а след няколко часа късно вечерта започна цикъл. Останах много разочарована.

# 29
  • Мнения: 352
Здравей, аз също имам такова течение със мънички жилки кръв, безцветно и се бях шашнала много. АГ то ми каза, че това е индикация за настъпила овулация. Може и при теб да е така, след като ти е 14ден. Успех дано се получи!
Привет, след края на цикъла ми правим опити доста често.. Почнахме от миналата събота.. Снощи имах остра пронизваща болка долу ниско, а днес доста обилно воднисто розово течение след секс.. На какво може да се дължи? Днес ми е 14ти ден от МЦ при 25-6дневен. Много се обърках вече..

Общи условия

Активация на акаунт