Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~198

  • 25 797
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
# 316
  • Мнения: 36 752
Няма торта за рождения ден на Сюрея, но имало друг сладкиш и свещичка...
Сюрея си пожелава работата на мама и тате до потръгне...

Сюрея заминавала на работа...Фарук иска да я откара с колата....искала да пътува сама до работа....

Есма й казва, че много им липсвала Сюрея - акъла й бил все в нея....Сюрея казва, че ще е добре, да не се притеснява занея....

Сенем се чуди какво Фатма е казала на Сюрея...с какво й е размътила мозъка....

Обажда се Дилара и Сенем я пита, знае ли какво й е казала Фатма....
Дилара пита дали Сенем ще глада Умут - имала среща с Мерт....Сенем й отказа - Джихан бил много неспокоен - по-добре да го гледали Адем и Гюнеш...

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 22:35 от MAMA-AN

# 317
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 83
Момичета,аз си мисля,че Гюлистан е бременна! Hug Миризмите не й понасят! GrinningJoy

# 318
  • Мнения: 41 695
Момичета,аз си мисля,че Гюлистан е бременна! Hug Миризмите не й понасят! GrinningJoy
Мухи, и аз си го поислих.... Laughing

Хайде Сюрея отново при леля Фатма...още сънува миналото си....

# 319
  • Мнения: 36 752
Сюрея отново е при леля Фатма....

Момичета в допълних предишния пост - четете и на зад....

Гюлистан дано вече да е бременна и да бъдат щастливи с Назиф  Praynig

# 320
  • Мнения: 41 695
Ани,видях че си редактирала....

Сюрея иска Фатма да й разкаже за родителите й

След катастрофата Фърат повече не свирил и станал полицай

Фатма й каза ,че леля й е била в колата...продала всичко,взела Гюрея и заминала...

# 321
  • Мнения: 36 752
Откакто Сюрея е дошла при Фатма, майка й и баща й били постоянно в сънищата на Фатма....

Сюрея й казва, че смътно си спомня миналото....

Фатма й казва да пита, каквото я интересува ще й каже....

Сюрея пита тя постоянно ли е живяла при Фатма - родителите й не са ли я вземали вечер...

За тях били трудни времена - през деня работили в ресторанта, вечерта в механата....

Майка й била като дъщеря на Фатма...Но си заминали...а леля й излязла жива от колата....

Сюрея пита и леля й ли е била в колата...

Фатма потвърди...Колко време сенем се  самообвинява в болницата че трябвало тя да умре,и че тя била виновна за всичко....

# 322
  • Мнения: 1 496
Лелята замръзна на въпроса ..

Стана ми тъжно от тази сцена между двете   smile3518
Сякаш Сюрея няма да може да й прости.

Ах романтичните гълъбчета на вечеря Grinning

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 22:52 от ani_zh

# 323
  • Мнения: 41 695
Сенем си каза истината за катастрофата....

# 324
  • Мнения: 36 752
Сюрея е при леля си и я пита и тя ли е била в колата, когато родителите й са катастрофирали...

Сенем я пита кой й е казал....

Сюрея пита какво крие тейзето от нея....

Защо никога не ми спомена че и ти си присъствала по време на катастрофата ....

Сюрея пита леля си, тя тежест ли е била за нея....

Тейзето казва, че много я е обичала....

Сюрея пита тя нежелано дете ли е била....

Не, просто се е появила по-рано....
Тейзето е скрила всичко от Сюрея, за да не загуби и нея....Да не я намрази Сюрея.....
Трябвало е да се хвърли от някъде, но да не я замесва в тази мръсотия....Казва, че е дължала пари на един мафиот....Взела е голям заем...Не можала да го върне и се скриила от енго....Майка ти знаеше че ме търсят и въпреки това ме взе и ме скри под крилото си....И те си отмъстиха заради мен по този начин на тях...Ако Сюрея търси сметка от някого, тя била виновна....Какво Сюрея е искала да й каже леля й...Преследваше ме бандит ,бягахме с колата от него,и умряха ...това ли искаше да то кажа Сюрея.....

Адем говори на Умут - Тук има една луда какичка ,тя ще ти стане втора майка  Grinning

Гюнеш е щяла да остане в Истанбул - добре, че се е върнала...Кара се на Адем, че не й е казал за Умут - заради бебчо добре че се е върнала...




# 325
  • Мнения: 1 496
Ооо мъника е при тати - има някакъв напредък  Party

Сюрея не издържа и избухна

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 23:00 от ani_zh

# 326
  • Мнения: 41 695
Дилара се срещна с Мерт....

Умут  е с баща си...а Ария с майка си....

Гюнеш как се извика като видя Умут... Laughing

Фарук започна да пита Сюрея какво й е ...тя се развика  и каза,че леля й е виновна за катастрофата и т.н.

Последна редакция: пт, 19 апр 2019, 23:02 от Zlatina3

# 327
  • Мнения: 36 752
Фарук вече се ядоса...Пита Сюрея защо не споделя с него....Пита той ли е виновен с нещо....

На Сюре й изби нервата....Каза, че той не е виновен за нищо...Че леля й е виновна за смъртта на родителите й....

Фарук й се извини, че е повишил тон...Сюрея му каза, че тя е една голяма лъжа....Не знае коя е....Една леля имала,и тя я е гледала в очите и я е лъгала.....Коя е тя.....

# 328
  • Мнения: 1 496
Дилара и тя ще избухне при тази снимка.

Надушвам семеен скандал.

# 329
  • Мнения: 36 752
И Сенем реве....Акиф я пита какво се е случило....

Няма да ме погледне повече в очите /говори за Сюрея/ Трябваше аз да умра в онази катастрофа, а не те.......

Общи условия

Активация на акаунт