Смени жената 2019

  • 40 165
  • 720
  •   1
Отговори
# 60
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Skrekkelig, да не си зъболекар, че се хвана за тия зъби? Joy
Миенето или немиенето на зъбите на тази възраст няма много общо с кариесите. Ген и начин на хранене е. Аз ги започнах на седем, и до тийн възраст, признавам, не бях особено редовна. Зъб ми се развали чак на 20 години. Докато брат ми беше много редовен и с миенето, и с кариесите.
Тя дали иска или не иска деца не ме интересува, но някак много различна и горда се чувстваше от това, че не понасяла деца. Че и тийнове.
Сигурна съм, че когато има свое, ще го обича безкрайно. Но часовникът тиктака, и става и по-трудно, и по-опасно. Тия неща трябва да се отчитат.
Добре, че човечеството като цяло не мисли като тях, иначе да сме се затрили като вид Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 1 621
Хареса ми тоя епизод, по-различен беше.
Самотната майка ми се стори доста по-балансирана от бъдещата булка с мегапретенциозния готвач. Определено този я напряга, самата тя ми изглежда напрегната, би се освежила с едно детенце и ако поизлезе от грижовната опека на готвача. На моменти ми се видя много досаден тоя човек, да вземе да се отпусне малко.
Каката и малката бяха много приятни, явно майката се справя добре и без бащите им. Нищо егоистично не видях в нея - работи си, има си помощ от бащите и от роднини, със сигурност и каката много помага, живее си живота с усмивка, въпреки че сигурно и на нея и е трудно много пъти.

# 62
  • Мнения: 921
даже не чух, Севда някъде да парадира "аз съм героиня", докато другата не спря да акцентира за не желаенето на деца. Много ми е смешно и глупаво, някоя като каже аз съм по-героиня от нея, от еди коя си..... когато не го казваш и не се оплакваш, както в случая в епизода не виждам защо я нападате.
Относно зъбите, първо хигиената е задължителна ( видяхме даже и няколко четки, за да буди желание и интерес), второ от личен опит го казвам, от малка спазвам отлична хигиена и няма да ви кажа какви проблемни зъби имам, плюс металокерамика от 16 годишна, така че и тук не смятам нападенето в тази насока. Четки има, паста има, това че детето не се отпусна пред чужда жена и камера не значи, че не се мият.

# 63
  • Мнения: 3 865
Айде сега не се отпускало. И моите на 4 год пред мен явно не са се отпускали щото точно по същия начин боравеха с четките. Наясно съм че има и генетика, ама познавам дете чиито половина млечни изгниха и даже един кътник му извадиха в детската градина щото само корен беше останал от него и после даже шина носи за да му се не затвори мястото докато израсне постоянния. Майката твърдеше, че е генетика. Зъболекарката тук беше шокирана от състоянието на зъбите и хигиената им - никога не била виждала подобна свинщина и жестоко я овика и детето започна сериозно да си мие постоянните зъби. И генетиката мистериозно се промени и сега е на 14 и още няма кариес. Другото което е българите мислят че стига само сутрин да си мият зъбите. Но за здраве вечерното миене е по-важното. Както и да е. Аз моите деца като бяха на 4 на свекървата не смеех да ги оставя камо ли на непознат. Тази що мислите е влязла в предаването с широката фалшива усмивка и представлението за грижовната успешна майка. Търси си мъж жената. Лошо нема ако не е за сметка на децата

# 64
  • Мнения: 1 231
Това вашето е мания, честно! Аз пък познавам мъж, който през живота си не е виждал четка и зъбите са му по-здрави от моите/мия ги сутрин и вечер цял живот/

# 65
  • Мнения: 1 925
Всъщност доста е пресилено да си правим генерални изводи за хигиената на едно дете от кадър за секунди. Първо, че е съвсем нормално детето да се притеснява и държи по- дървено пред камера и пред чужда жена. Най- малкото е че си има 4 четки за зъби, което за мен означава, че редовно си ги мие и щом види някоя интересна в магазина, се впечатлява и й обръща внимание и му я купуват, това е много хубаво. Чак пък вече да се съди и да се обсъждат кариеси и подобни.. доста крайно.

# 66
  • Мнения: 4 735
Скрекелиг ,нещо не си добре 😂 лекувай си психозите,че положението е натопорчено,ама не с миене на зъби,разпусни душата -алкохол,секс ,наркотици,рокенрол, зумба ,плетки-спасявай душата🙄

# 67
  • Мнения: 1 782
Skrekkelig, прави ми впечатление, че след всеки епизод гледаш да се заядеш за нещо.
От 2 секунди видео - 10 пъти ни обясни за тия кариеси....
Аз лично евала ѝ правя на тази жена, че се справя и както сама каза "Живея не ЗА децата, а С децата си".
С две деца, работи и време са спорт намира, а и изглежда в много добра форма. Другата едва не припадна като отиде на спорт....

# 68
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Говорейки за зъби, тези на зъботехничката, която ми и колежка по тази линия, хич не изглеждаха ок. Имаше шини, но цветът им беше умопомрачителен. Хубаво си е надула джуките, ама да беше избелила и зъбките. 😃😁

# 69
  • Мнения: 1 925
О да, определено няха доста жълти и постоянно ми се набиваха на очи, а и наостина като имаш предвид какво учи.. Мисля, че Skrekkelig обсъжда и критикува грешния човек Grinning

# 70
  • Мнения: 3 865
Скрекелиг ,нещо не си добре 😂 лекувай си психозите,че положението е натопорчено,ама не с миене на зъби,разпусни душата -алкохол,секс ,наркотици,рокенрол, зумба ,плетки-спасявай душата🙄

Виждам аз че ти е натопорчено - явно собствените ти препоръки не действат, а?

О да, определено няха доста жълти и постоянно ми се набиваха на очи, а и наостина като имаш предвид какво учи.. Мисля, че Skrekkelig обсъжда и критикува грешния човек Grinning

Грешка няма - жената не е добре, личи си (за който има очи да види) - уж дребните на вид подробности показват много за тези, които могат да ги забележат и изтълкуват Wink
Ама дано си намери мъж в крайна сметка и да не и се налага повече да жертва децата си.

# 71
  • Мнения: 277
Готини бяха и двете семейства.Така и не разбрахме къде е главен готвач.Много са ми познати и двамата.Виждала съм ги някъде.

# 72
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Така и не разбрахме къде е главен готвач.

Mediterraneo Restaurant

# 73
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Има и сбъркани хора Simple Smile Ма това някой да иска да ми готви, а пък аз да не му давам, че и сама да се натискам да вися пред печката... Боже, тази жена не е наред! Simple Smile

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 26 364
Днешният епизод ми е интересен Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт