Карти Таро тема 18

  • 18 673
  • 738
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 830
Silky_soft - Благодаря ти! Да работата е творческа и ми е хоби и не е нещо новол. Звездата тук е, защото преди няколко години се занимавах със същото, после изведнъж спрях, но то си остана в сърцето ми, и сега отново се захванах. Всъщност, аз наистина започнах от известно време подготовка и то усилена, работя  в къщи, но съм в началото.

Таня, проблемът ми е, че съм неуверена дали ще успеяда продам нещо, затова и ми се виждат кофти картите. Много добре си уловила, че не е нещо супер доходно, то и затова се колебаядали да продължа да давам пари за това, но пък ми е много на сърце. Благодаря ти!

# 466
  • Мнения: 37
Въпросът е за една приятелка, как ще се развие връзката между П.и А. ,благодаря

# 467
  • Мнения: 2 124
Silky_soft - Благодаря ти! Да работата е творческа и ми е хоби и не е нещо новол. Звездата тук е, защото преди няколко години се занимавах със същото, после изведнъж спрях, но то си остана в сърцето ми, и сега отново се захванах. Всъщност, аз наистина започнах от известно време подготовка и то усилена, работя  в къщи, но съм в началото.
a.nik, продължавай, ще реализираш това, което искаш! Simple Smile

# 468
  • Мнения: 34
Здравейте, ако може да погледнете едни карти и на мен. 

Въпроса ми е ще има ли оправяне на взаимотношенията ни и разбирателство с моя приятел или всичко е приключило и да не тая надежди някакви. Аз съм В. 25г. , той е М.на 24г. 
Благодаря предварително 

# 469
  • Мнения: 4 830
Здравейте, ако може да погледнете едни карти и на мен. 

Въпроса ми е ще има ли оправяне на взаимотношенията ни и разбирателство с моя приятел или всичко е приключило и да не тая надежди някакви. Аз съм В. 25г. , той е М.на 24г. 
Благодаря предварително 



Кулата Рицар чаши Иператрицата
Правиш всичко възможно да оправиш отношенията, но защо? Чувстваш голяма вина и това диктува поведението ти. Правиш някакви постъпки, но нещо не се получава. Има шанс да се оправят отношенията, но бавно, трябва доста да почакаш. Не знам при това недоверие между вас, дали си заслужава.

# 470
  • Мнения: 158
Здравейте, ако може и на мен да погледнете. Преди известно време срещнах един човек и въпросът ми е какви ще са/как ще се развият отношенията между А и С? Благодаря ви Simple Smile

# 471
  • Мнения: 1 671
Привет💚 На въпрос : Ще си имаме ли бебче скоро изтеглих следните карти :


4 ка мечове обърната
8 жезли
Императрицата
8 ца чаши
2 ка чаши

# 472
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Моля и аз да попитам, ако може да ми хвърлите едни карти!
Искаме да продадем една къща заедно със съсобственици.
Дали ще стане до края на годината, че малко стана като орел рак и щука!Благодаря предварително!
Моля за отговор?Hands Pray

# 473
  • Мнения: 37
Моля и аз за отговор ,въпросът ми е по нагоре в темата

# 474
  • Мнения: 260
Моля и аз да попитам, ако може да ми хвърлите едни карти!
Искаме да продадем една къща заедно със съсобственици.
Дали ще стане до края на годината, че малко стана като орел рак и щука!Благодаря предварително!
Моля за отговор?Hands Pray


7 жезли - Папата - Колесница
Според мен с тези карти би могло да има продажба до края на годината.

# 475
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Моля и аз да попитам, ако може да ми хвърлите едни карти!
Искаме да продадем една къща заедно със съсобственици.
Дали ще стане до края на годината, че малко стана като орел рак и щука!Благодаря предварително!
Моля за отговор?Hands Pray


7 жезли - Папата - Колесница
Според мен с тези карти би могло да има продажба до края на годината.
Много благодаря! Дай Боже всичко да стане по най-добрият начин!

# 476
  • Мнения: 260
А, по най-добрия начин едва ли ще е. Определено една от страните ще упражни натиск. Пълно щастие няма Simple Smile

# 477
  • Мнения: 4 830
Въпросът е за една приятелка, как ще се развие връзката между П.и А. ,благодаря

2 ка пентакли Кралица пентакли 10 жезли

Отношенията са много трудни в тази връзка и са пред разпад. Не виждам да се оправят. Няма разбиране. Трудно поносимо е за питащата.

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 20:03 от a.nik

# 478
  • Мнения: 260
Искам само да кажа на всички, които ми пишат на лични с настояване "да им метна" едни карти, че това няма как да се получи, нямам такава практика.

Друго, което ми прави изключително неприятно впечатление, е, че често се постват комбинации от друг/и форум/и , които са изтеглени на питащата и тя, дали защото не й харесва тълкуването или поради друга причина, поставя под съмнение тълкуването като уж се търси "второ мнение". Нужно е уважение към Таро и към хората, които са си направили труда да отделят време и енергия, за да изтеглят карти и да тълкуват.

# 479
  • Мнения: 919
Присъединявам се. Въпреки, че аз съм теглила карти на дами, които са ми писали на лично. Определено ми прави впечатление, че някои от тях се опитаха да ме превърнат в "придворна врачка". Не ми харесва. Не съм им длъжна. Особено не ми харесва, че това се маскира като опит да се научи Таро.
Също така не ми харесва, че сме си приятелчета, когато чуят каквото им  харесва. В другия случай често се оказва, че като питали същото при някой друг, той им бил казал друго Simple Smile))
От друга страна мисля, че вероятно е нормално. Хората са си такива.

Общи условия

Активация на акаунт