Карти Таро тема 18

  • 18 513
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Изглежда не си разбрала картите от вчера. Втурването през глава беше показано като твое вътрешно състояние, твое желание. Нямаше абсолютно никакво реално движение в 3-те големи аркана. Сега картите ти казват същото. Имаш да търпиш. Доста. Може да ти се стори безсмислено, дори несправедливо. После ще се случи "случването". 
Благодаря ти много и от сърце! Ще приема тая съдба, която ме прави в крайна сметка по-добра версия на мен самата. Благодаря за разбирането, прямия и честния отговор. Силен човек съм, ще изтърпя. :*

# 76
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета.

Може ли малко помощ в тълкуването на следните карти ( въпросът ми беше как ще се развият отношенията ни с един човек):






1. 10 мечове
2. Магьосникът
3. 6 чаши
4. Рицар чаши
5.Дяволът+ 3 чаши ( уточняваща)
6. Любовниците + страшният съд ( уточняваща)
7. Слънцето
8. Умереността
9. 5 жезли
10. Жрецът


Не знам защо , но на мен ми изглежда, че има изневяра или любовен триъгълник ( може би с някой от миналото).
Благодаря предварително ☺

Последна редакция: чт, 25 апр 2019, 07:30 от Daria_

# 77
  • Мнения: 260
Аз лично не виждам нищо по тази снимка. напишете картите и позициите, ако искате помощ.

# 78
  • София
  • Мнения: 14
Аз лично не виждам нищо по тази снимка. напишете картите и позициите, ако искате помощ.
  Картите са:

1. 10 мечове
2. Магьосникът
3. 6 чаши
4. Рицар чаши
5.Дяволът+ 3 чаши ( уточняваща)
6. Любовниците + страшният съд ( уточняваща)
7. Слънцето
8. Умереността
9. 5 жезли
10. Жрецът

# 79
  • Мнения: 260
Аз лично не виждам нищо по тази снимка. напишете картите и позициите, ако искате помощ.
  Картите са:

1. 10 мечове
2. Магьосникът
3. 6 чаши
4. Рицар чаши
5.Дяволът+ 3 чаши ( уточняваща)
6. Любовниците + страшният съд ( уточняваща)
7. Слънцето
8. Умереността
9. 5 жезли
10. Жрецът


Какви отношения, то в този КК има една единствена дворцова, и то Рицар чаши... изобщо този човек така хвърчи в облаците.. може да  е имало нещо преди, което си мисли, че ще се повтори, ама няма как да стане. Той / или тя - не мисли реално, защото няма с кого да осъществи тази връзка.

# 80
  • София
  • Мнения: 14
Аз лично не виждам нищо по тази снимка. напишете картите и позициите, ако искате помощ.
 Картите са:

1. 10 мечове
2. Магьосникът
3. 6 чаши
4. Рицар чаши
5.Дяволът+ 3 чаши ( уточняваща)
6. Любовниците + страшният съд ( уточняваща)
7. Слънцето
8. Умереността
9. 5 жезли
10. Жрецът


Какви отношения, то в този КК има една единствена дворцова, и то Рицар чаши... изобщо този човек така хвърчи в облаците.. може да  е имало нещо преди, което си мисли, че ще се повтори, ама няма как да стане. Той / или тя - не мисли реално, защото няма с кого да осъществи тази връзка.

Bokonon много благодаря, даде ми интересна тема за размисъл ... Може би , защото съм в ситуацията ги тълкувам предубедено .... Много си права за хвърчането в облаците, става дума за човек , който след едногодишна връзка реши, че не знае какво иска ... Та в тази връзка тълкувах 6 чаши, дяволът , тройка чаши и любовниците като кръстопът, любовен триъгълник и може ни намесена жена от миналото.

# 81
  • Мнения: X
Мили момичета,
Изтеглих 3 карти за моя приятелка и нейния приятел, защото той се държи дръпнато с нея от известно време. Въпросът е дали в живота на тоя мъж има друга жена освен моята приятелка. Паднаха се 1. Любовниците, 2. Три мечове, 3.  Три чаши. Не знам как да го разтълкувам това. Тъй като се паднаха любовниците и тройка чаши се притеснявам да не дам безотговорен отговор, който ще реши две съдби. Моля за вашата помощ при разтълкуваме на картите. Благодаря ви.

# 82
  • Мнения: 514
Мили момичета,
Изтеглих 3 карти за моя приятелка и нейния приятел, защото той се държи дръпнато с нея от известно време. Въпросът е дали в живота на тоя мъж има друга жена освен моята приятелка. Паднаха се 1. Любовниците, 2. Три мечове, 3.  Три чаши. Не знам как да го разтълкувам това. Тъй като се паднаха любовниците и тройка чаши се притеснявам да не дам безотговорен отговор, който ще реши две съдби. Моля за вашата помощ при разтълкуваме на картите. Благодаря ви.

И три меча и три чаши показват друг човек във връзката.

# 83
  • София
  • Мнения: 14

Подкрепям и моите наблюдения са, че намесени любовниците с тройки говорят за любовен триъгълник. Защо не зададеш уточняващ въпрос?
Мили момичета,
Изтеглих 3 карти за моя приятелка и нейния приятел, защото той се държи дръпнато с нея от известно време. Въпросът е дали в живота на тоя мъж има друга жена освен моята приятелка. Паднаха се 1. Любовниците, 2. Три мечове, 3.  Три чаши. Не знам как да го разтълкувам това. Тъй като се паднаха любовниците и тройка чаши се притеснявам да не дам безотговорен отговор, който ще реши две съдби. Моля за вашата помощ при разтълкуваме на картите. Благодаря ви.

И три меча и три чаши показват друг човек във връзката.

# 84
  • Мнения: X

Подкрепям и моите наблюдения са, че намесени любовниците с тройки говорят за любовен триъгълник. Защо не зададеш уточняващ въпрос?
Мили момичета,
Изтеглих 3 карти за моя приятелка и нейния приятел, защото той се държи дръпнато с нея от известно време. Въпросът е дали в живота на тоя мъж има друга жена освен моята приятелка. Паднаха се 1. Любовниците, 2. Три мечове, 3.  Три чаши. Не знам как да го разтълкувам това. Тъй като се паднаха любовниците и тройка чаши се притеснявам да не дам безотговорен отговор, който ще реши две съдби. Моля за вашата помощ при разтълкуваме на картите. Благодаря ви.

И три меча и три чаши показват друг човек във връзката.

Ами не знам какъв...

# 85
  • Мнения: 7 766
Може ли и на мен да ми кажете, има ли трети човек в отношенията ни, защото на ми излиза голяма навалица



На въпрос 'какви са ни отношенията в момента' излязоха обърнати тройки мечове и пентакли и soul81 ме насочи да попитам за трети човек

# 86
  • Мнения: 514
Може ли и на мен да ми кажете, има ли трети човек в отношенията ни, защото на ми излиза голяма навалица



На въпрос 'какви са ни отношенията в момента' излязоха обърнати тройки мечове и пентакли и soul81 ме насочи да попитам за трети човек

Не виждам трети човек.

# 87
  • Мнения: 247
Aз си гледах по 3 въпроса
1. ще срещна ли скоро лъбовта-7 пентакли, страшният съд, крал на мечовете
2. за по-високо платена работа-смъртта, рицар на чашите, 3 ме1ове-всички обърнати
3= какво ме чака близко бъдеще-10 жезли, 10 чаши, рицар на чашите
Какво значи всичко?

# 88
  • Мнения: 514
Aз си гледах по 3 въпроса
1. ще срещна ли скоро лъбовта-7 пентакли, страшният съд, крал на мечовете
2. за по-високо платена работа-смъртта, рицар на чашите, 3 ме1ове-всички обърнати
3= какво ме чака близко бъдеще-10 жезли, 10 чаши, рицар на чашите
Какво значи всичко?

На първите два бих казала не. На последния - с усилия ще успееш да постигнеш някои успехи, вероятно нещо, по което отдавна полагаш усилия най-накрая ще даде положителен резултат.

# 89
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Здравейте и от мен ,  да се включа с въпрос на, които търся тълкуване по следните карти:
Магьосника
Тройка чаши обърната
Тройка жезли
Въпросът е: Дали Д. ще се свърже с мен?

Общи условия

Активация на акаунт