Карти Таро тема 18

  • 18 434
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 773
Здравейте и от мен ,  да се включа с въпрос на, които търся тълкуване по следните карти:
Магьосника
Тройка чаши обърната
Тройка жезли
Въпросът е: Дали Д. ще се свърже с мен?



С тези тройки,  картите изглеждат като : Трима са много.  Чаши + жезли поначало е лоша комбинация, появява се основно на въпроси за отношения. В повечето случаи тези отношения не са стабилни. Може би трябва малко да се поуспокоиш и да се съсредоточиш върху други дейности,  защото според картите това обаждане ти носи доста напрежение.

# 91
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Благодаря.

# 92
  • Мнения: 439
Здравейте, искам да еи помоля фа погледнете - как ще съм ако приема предложението за работа?

# 93
  • Мнения: 7 584
Здравейте ,много ще се радвам някой да погледне  и за мен - ще има ли развие в отношенията ми ми с Ф. и има ли интерес към мен?

# 94
  • Мнения: 131
Здравейте отново, благодаря предварително. Въпросът ми е "Да си сменя ли името от Е. на М.?" Нумерологично установих, че би било по-подходящо. Един приятел си го промени и цялата му съдба се подобри.

# 95
  • Мнения: 4 773
Здравейте отново, благодаря предварително. Въпросът ми е "Да си сменя ли името от Е. на М.?" Нумерологично установих, че би било по-подходящо. Един приятел си го промени и цялата му съдба се подобри.

 Мисля, че въпросът Ви не е за тази тема. С номерология, имена, дати на раждане и изчисления се занимават астролозите.

# 96
  • Мнения: 131
Здравейте отново, благодаря предварително. Въпросът ми е "Да си сменя ли името от Е. на М.?" Нумерологично установих, че би било по-подходящо. Един приятел си го промени и цялата му съдба се подобри.

 Мисля, че въпросът Ви не е за тази тема. С номерология, имена, дати на раждане и изчисления се занимават астролозите.
Като се хвърлят карти ще се види дали се показва добра промяна. Няма как да си дам пълните имена във форум. Simple Smile

# 97
  • Мнения: X
Мили дами,
Отново моя въпрос - дали хубавото нещо ще ми се случи. Отговорът на картите бе че ще си чакам. А тия дни мисля даже че няма.
Паднаха ми се паж мечове 3 чаши и паж жезли.
Има ли смисъл да чакам или да сменя посоката?

# 98
  • Мнения: 10 210
Ама ти нещо конкретно хубаво ли чакаш, каква смяна на посоката? Фиксациите са изключително вредно нещо. Ето защо и преди, и сега картите посочват незрялост в теб.

# 99
  • Мнения: 4 773
Мили дами,
Отново моя въпрос - дали хубавото нещо ще ми се случи. Отговорът на картите бе че ще си чакам. А тия дни мисля даже че няма.
Паднаха ми се паж мечове 3 чаши и паж жезли.
Има ли смисъл да чакам или да сменя посоката?

Съгласна съм напълно с мнението на Soul, само добавям, като видях картите си помислих, че отново става въпрос за любовни отношения без да ги има. Струва ми се, че въпроса е съвсем друг, но ако е за увлечение по някого, то по картите няма стабилност, всичко ще е твърде кратко с Паж жезли на трета, пък и комбинацията с чаши също показва нещо краткотрайно.

# 100
  • Мнения: X
Ама ти нещо конкретно хубаво ли чакаш, каква смяна на посоката? Фиксациите са изключително вредно нещо. Ето защо и преди, и сега картите посочват незрялост в теб.
Соул, чакам нова любов, която да ми запълни сърчицето.

# 101
  • Мнения: 10 210
Какво разбираш под "смяна на посоката" предвид това очакване? 🤔

# 102
  • Мнения: X
Какво разбираш под "смяна на посоката" предвид това очакване? 🤔
В момента оценявам дали си заслужава да инвестирам времето си и емоцията си. Аз съм много отдаден човек във всичко което участвам - отношения, работа, абе всичко, което есъвствено ми отнема огромен ресурс. И мисля дали си заслужава да го вложа тоя ресурс тук или да го вложа в нови насоки, които не са любовни, но са ми са се появили и сега като възможност и сега е моментът да реша, в кое ще се фокусирам. Три седмици някъде не бях питала картите, моментът назря. Предпочитам да вложа усилието си в развитието си вместо в безсмислени отношения. Затова съм ви безкрайно благодарна за честните отговори. Да, имам нужда от тръпка, от заряд, нищо не зарежда една жена като емоцията, но просто тази явно не е моята и не, няма да инвестирам себе си в нея Simple Smile

# 103
  • Мнения: 10 210
Емоцията и тръпката, за които говориш, просто се случват - нито питат кога, нито с кого, нито дали искаш да се инвестираш. Или поне не те питат на ниво разум и настояща преценка, избрала си ги преди много време. 🙂 Сега можеш да избираш дали да градиш нещо на всяка цена, само за да има "нещо", но зарядът е друг, разбира се. И тук вече е въпрос на решение дали да се инвестираш. Някои дори семейства имат чрез такива пресметнати отношения. Въпрос на избор...и карма. 🙂

# 104
  • Мнения: X
Емоцията и тръпката, за които говориш, просто се случват - нито питат кога, нито с кого, нито дали искаш да се инвестираш. Или поне не те питат на ниво разум и настояща преценка, избрала си ги преди много време. 🙂 Сега можеш да избираш дали да градиш нещо на всяка цена, само за да има "нещо", но зарядът е друг, разбира се. И тук вече е въпрос на решение дали да се инвестираш. Някои дори семейства имат чрез такива пресметнати отношения. Въпрос на избор...и карма. 🙂
Соул, съгласна съм с всичко, което си написала. Но за пръв път искам наистина да вложа разум, а не да се хвърля на всяка цена в нещо, което ще ме изтощи и в нещо, което няма да съм нито обичана, нито ценена. Моят човек, който си е за мен и ще си дъдем в пълнота, това от което се нуждаем, ще си дойде, ти сама каза, търпение.

Общи условия

Активация на акаунт