Карти Таро тема 18

  • 18 374
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 514
Какво разбираш под "смяна на посоката" предвид това очакване? 🤔
В момента оценявам дали си заслужава да инвестирам времето си и емоцията си. Аз съм много отдаден човек във всичко което участвам - отношения, работа, абе всичко, което есъвствено ми отнема огромен ресурс. И мисля дали си заслужава да го вложа тоя ресурс тук или да го вложа в нови насоки, които не са любовни, но са ми са се появили и сега като възможност и сега е моментът да реша, в кое ще се фокусирам. Три седмици някъде не бях питала картите, моментът назря. Предпочитам да вложа усилието си в развитието си вместо в безсмислени отношения. Затова съм ви безкрайно благодарна за честните отговори. Да, имам нужда от тръпка, от заряд, нищо не зарежда една жена като емоцията, но просто тази явно не е моята и не, няма да инвестирам себе си в нея Simple Smile

Според картите ще ти върви в новите начинания. Не е моментът за гаджосване.

# 106
  • Мнения: 4 767
Снощи дочетох една книга и все още съм под нейното влияние, та там се разказваше за едно момче, което се качило на дърво с ябълки, все още зелени, изяло няколко и после цяла нощ имало силни болки в стомаха. Бащата му даде съвет, следващия път да изчака ябълката да узрее и тогава да яде, така със сигурност няма да страда и да го боли. Изчакай твоята ябълка да узрее! И да комбинацията ти показва, че си вперила поглед и вложила емоция в зелена ябълка.

Последна редакция: пт, 10 май 2019, 20:33 от a.nik

# 107
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Момичета здравейте, отваря ми се възможност за чужбина към края на лятото.. Хвърлих си карти с въпрос-
Дали ще замина?

Осмица мечове
Кралица мечове
Асо жезли

Моля за безпристрастно мнение!

Последна редакция: сб, 11 май 2019, 16:27 от lina2

# 108
  • Мнения: 260
Момичета здравейте, отваря ми се възможност за чужбина към края на лятото.. Хвърлих си карти с въпрос-
Дали ще замина?

Осмица мечове
Кралица мечове
Асо жезли

Моля за безпристрастно мнение!

Аз по тия карти пътуване не виждам. Но пък края на лятото е доста далеч, така че след месец можеш пак да гледаш.

# 109
  • Мнения: 4 767
Момичета здравейте, отваря ми се възможност за чужбина към края на лятото.. Хвърлих си карти с въпрос-
Дали ще замина?

Осмица мечове
Кралица мечове
Асо жезли

Моля за безпристрастно мнение!

Аз по тия карти пътуване не виждам. Но пък края на лятото е доста далеч, така че след месец можеш пак да гледаш.

Съгласна съм с написаното от bokonon, само да допълня, че имаш възможностите и силите да осъществиш намерението и идеята, просто наистина трябва сама да го направиш. Кралица меча има потенциал да се справи с доста неща.

# 110
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Благодаря Ви!

# 111
  • Мнения: 548
Здравейте! Хвърлих си карти на въпрос- ще имам ли промяна в служебната позиция?
 Изтеглих Краля на чашите, Отшелникът и Смърт
Помогнете в тълкуванието! Лично аз смятам ,че новините са добри!

# 112
  • Мнения: 4 767
Здравейте! Хвърлих си карти на въпрос- ще имам ли промяна в служебната позиция?
 Изтеглих Краля на чашите, Отшелникът и Смърт
Помогнете в тълкуванието! Лично аз смятам ,че новините са добри!

По тези карти аз мисля, че няма да има промяна в положителен аспект.

# 113
  • Мнения: 548
Благодаря за гледането! Забравих да  отбележа ,че прогнозата е за след доста месеци, например 6  напред.
Тогава бих могла да имам яснота дали ще се случи, а окончателното решение още по-късно. Дали до тогава ще е актуална тази подредба? Въпросът ми бе - Ще бъда ли изместена от......?

# 114
  • Мнения: 10 210
Интересно ми е второ мнение по тази подредба. Питам за осъществяване на промяна.
 
Кралица меч - Луната - Крал меч

# 115
  • Мнения: 260
Здравейте! Хвърлих си карти на въпрос- ще имам ли промяна в служебната позиция?
 Изтеглих Краля на чашите, Отшелникът и Смърт
Помогнете в тълкуванието! Лично аз смятам ,че новините са добри!

Няма как комбинацията да започва с Крал чаши ( в съчетание с Отшелника) и да дава положително развитие... Напротив, показва, че много се надяваш на това, получаваш грешна информация, подвеждаща... Все пак Смъртта накрая показва, че ще се освестиш от това и ще погледнеш реално на нещата.

# 116
  • Мнения: 4 767
Интересно ми е второ мнение по тази подредба. Питам за осъществяване на промяна.
 
Кралица меч - Луната - Крал меч


Имаш Крал меча на трета, не знам дали има по силна карта за осъщствяване на цел, задача и намерение! 

# 117
  • в къщи
  • Мнения: 90
здравейте може ли помощ в гадаенето,въпроса ми е имам ли магия,излезнаха
колелото на съдбата,щестица чаши и четворка чаши и трите са обърнати

# 118
  • Мнения: 10 210
Да, а.nik, напълно съгласна. Мисля върху допълнителните послания - Луната, идентични крал+кралица... Мисля, че знам какво искат да ми кажат, но аз съм в ситуацията. Интересно ми е странично мнение. Теглих и допълнителни разяснителни карти, те пък бяха направо...само където с глас не ми проговориха. 😃

# 119
  • Мнения: 919
Интересно ми е второ мнение по тази подредба. Питам за осъществяване на промяна.
 
Кралица меч - Луната - Крал меч


Имаш Крал меча на трета, не знам дали има по силна карта за осъщствяване на цел, задача и намерение!  

Съгласна съм, че Крал Меч в общия случай е силна карта за осъществяване на действие, обаче малко ме притесняват картите преди него. Кралица мечове в съчетание с Луната ми изглежда като силно намерение за промяна, която обаче все още е много неясна или съществуват неясноти в ситуацията или хората, от които зависи. Дори е възможно като цяло да не е ясно въздействието на обкръжаващата действителност, която има връзка с промяната. Също така е възможно Кралицата да е готова и силно решена на промяна, но да не е наясно какво точно иска да промени, да има страхове или да не е съвсем ОК в душевен план с тази промяна. Затова ми се струва, че Кралят накрая малко "увисва" за момента.

Т.е., ако трябва да погледнем картите като съвет, бих казала, че трябва да се изяснят обстоятелствата и отношението към въпросната промяна преди да бъдат предприети действия.

А и още нещо ми хрумна междувременно. Ако става дума за промяна в интимни отношения, тогава може и да се осъществи. По-скоро действието е от страна на мъжа, въпреки, че и двамата са настроени за нея. Изнервени и "наострени" поради множество неизяснени и неизговорени неща.

Здравейте! Хвърлих си карти на въпрос- ще имам ли промяна в служебната позиция?
 Изтеглих Краля на чашите, Отшелникът и Смърт
Помогнете в тълкуванието! Лично аз смятам ,че новините са добри!

Няма как комбинацията да започва с Крал чаши ( в съчетание с Отшелника) и да дава положително развитие... Напротив, показва, че много се надяваш на това, получаваш грешна информация, подвеждаща... Все пак Смъртта накрая показва, че ще се освестиш от това и ще погледнеш реално на нещата.

Мисля, че идеята за промяна в служебната позиция е била подхвърлена преди време /може би като някакъв вид уловка дори/ от човек, който в последствие просто се е покрил /защото изобщо не е имал намерение да действа в такава посока/ и сега следва моментът на осъзнаване, че нещата не са били положени на реална основа. Съжалявам и се надявам да не съм права Simple Smile

Последна редакция: вт, 14 май 2019, 13:27 от Tanya111

Общи условия

Активация на акаунт