Пъзели 28

  • 44 948
  • 738
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 5 056
Vervam, от къде е рамката? Харесвам такива, изчистени.

От ИКЕА.От там са ми всичките.Има я и в бяло.

# 556
  • Мнения: 2 223
И в розово и червено. Моите също са от там -за 50 на 70  пъзели са ми идеални. По- малките също -Фиксбо серията е това. Гоелмите са 15 лв мисля, малките 10 (за 500 части). За 2000 е малко по - различно положението, мисля, че пак има ставащи, но са по 35 лв., нещо такова ми се върти.

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 15:39 от Breedlove

# 557
  • Мнения: 5 056
И в розово и червено. Моите също са от там -за 50 на 70  пъзели са ми идеални. По- малките също -Фиксбо серията е това. Гоелмите са 15 лв мисля, малките 10 (за 500 части). За 2000 е малко по - различно положението, мисля, че пак има ставащи, но са по 35 лв., нещо такова ми се върти.

Да, аз само от там си взимам.
Преди години бяха пуснали една серия 50/70 за по 8,99 и си взех 2 от тях, но добре, че я махнаха.Рамките се огъваха от тежестта на пъзела като се окачи.
В тях сложих два , които не закачам по стените.
Тези сега са в пъти по-здрави.
И да уточня, ако някой не знае - на "стъклото" има тънко фолио и от двете страни.Трябва да го изчагъртате с нокът.
Че вече за незнам кой път чувам хора да се оплакват, че е някакво мътно,а реално не са видели, че има фолио.

# 558
  • София
  • Мнения: 9 850
Ми то си има и марката на Икеа на това фолио, ама никой не я вижда... Не знам защо не сложиха едни линии или картинки, да се покаже, че има фолио, което се маха. Ама Икеа, какво да кажеш повече...

Добавям линк към поредната промоция от Озон
https://www.ozone.bg/promo-pazeli-do-60/?utm_source=facebook& … n=page-pazelido60

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 21:40 от Малко Сладко Коте

# 559
  • София
  • Мнения: 963
Отивам да разгледам промоцията...
Ето и последния нареден от мен. Много приятен.

# 560
  • Мнения: 1 326
Хип, хип, ураа! 😁Най-накрая го наредих пустия му пъзел!!! Тези дървета и клони най ме измъчиха, ама като останаха 30-на парчета стана лесно🤣


Остават още два, хмм, по-едноцветни от този. Ама тях по-нататък, че ще правим малък ремонт и няма да има място.

# 561
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Ехе страхотен Иве, браво 🤗👏много ми харесва картината , дано и получаващите да я харесат ( на мен този ми е за подарък , и решиха че ще си го редят сами 🤣) а аз се разстроих , но ще им ударя два три пъзелчета за да го почнат😉.Междувременно почнах другите два и малкия успях да наредя , и съжалявам че не си потърсих с повече части от него:
Скрит текст:
Успях да почна и другия от някъде , поне за рамката парчетата да извадя от 1500 части , и като е готов ще постна снимка. На Графика досега не съм редила и бая ше е зорно , че е доста бежов с пепеляви и тъмни цветове , нооо луд умора няма 😂, само време да има ... за редене .

# 562
  • Варна (но всъщност съм от Русе)
  • Мнения: 31
Здравейте! Имате ли опит със сайта puzzlemania.bg? Видях че там повечето пъзели са с опция за доставка след 14 дена. Поръчвали ли сте си от там?Благодаря Ви предварително за споделената информация.

# 563
# 564
  • Мнения: 1 951
Иванита, красив е!

Наредих два от новите ми три. Харесват ми и като цвят, и като качество.


# 565
  • Мнения: 1
Скъпи майки,

След като прерових необятното, интернет пространство, всички следи ме докараха при вас. От доста време търся един пъзел, който искам да взема, на любимата си, но уви няма го никъде. Пъзела е от серията на Trefl - Cuisine Decor и е този с кафето. Имам другите 3 на които съпругата и детето ми се радват всеки ден, но ни остава четвъртият, с който да затворим колекцията. Моля, ако някой от има този пъзел и желае да направи моята дама неописуемо щастлива, нека да ми пише. Готов съм да си даря бъбрека дори. Оставям ви снимка на пъзела, който видях, че някой от вас притежава.

Поздрави

# 566
  • Мнения: 1 951
Скъпи майки,

След като прерових необятното, интернет пространство, всички следи ме докараха при вас. От доста време търся един пъзел, който искам да взема, на любимата си, но уви няма го никъде. Пъзела е от серията на Trefl - Cuisine Decor и е този с кафето. Имам другите 3 на които съпругата и детето ми се радват всеки ден, но ни остава четвъртият, с който да затворим колекцията. Моля, ако някой от има този пъзел и желае да направи моята дама неописуемо щастлива, нека да ми пише. Готов съм да си даря бъбрека дори. Оставям ви снимка на пъзела, който видях, че някой от вас притежава.

Поздрави

Поздравления за ентусиазма, с който искате да зарадвате любимата си, било то и да си дарите бъбрека Stuck Out Tongue Winking Eye
Ако не сте проучил тази обява в ОЛХ, пишете на продавача.
С друго май не мога да помогна Simple Smile

https://www.olx.bg/ad/pazeli-1000-chasti-CID618-ID7NJDy.html

# 567
  • София
  • Мнения: 963
Проверихте ли в Джъбо? Аз от там съм го купувала.
Успех

# 568
# 569
  • София
  • Мнения: 9 850
Да пораздвижа темата малко Simple Smile
Един Ravensburger 500 части

Един Ravensburger 1000 части


Един Clementoni 2000 части

Един Bluebird 1000 части

Още един Bluebird 1000 части

Общи условия

Активация на акаунт