Пъзели 28

  • 45 143
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 1 639
На нас вчера ни дойде поръчката със занимания Simple Smile Взехме пак голям пъзел с детска картинка, че на малкия му е интересно и се включва в намирането на някой части. Той е на 4 и не очаквах да има чак такъв интерес, но се занимава доста с нас. С неговите пъзели също, 104 части пъзел ми осигурява поне 30-40 минути спокойствие 😁 По-малките вече имам чувството, че даже не мисли като ги подрежда, а наизуст действа. След 104 части колко следват всъщност? 160 гледах, ама вече това ми се вижда доста за него, ама кой знае, с това седене вкъщи може и да го пробвам по-нататък и да ме изненада 😁
Скрит текст:


Иска ми се да харесам още пъзели. Вие от къде поръчвате?

# 601
  • Мнения: X
Повечето ми са от Джъмбо купени. Този Маккуин и флуресцентния са от Лидл. До сега не съм поръчвала от интернет, но със седенето вкъщи обмислям вариант да поръчвам, че не се издържа.

# 602
  • Мнения: 358
На нас вчера ни дойде поръчката със занимания Simple Smile Взехме пак голям пъзел с детска картинка, че на малкия му е интересно и се включва в намирането на някой части. Той е на 4 и не очаквах да има чак такъв интерес, но се занимава доста с нас. С неговите пъзели също, 104 части пъзел ми осигурява поне 30-40 минути спокойствие 😁 По-малките вече имам чувството, че даже не мисли като ги подрежда, а наизуст действа. След 104 части колко следват всъщност? 160 гледах, ама вече това ми се вижда доста за него, ама кой знае, с това седене вкъщи може и да го пробвам по-нататък и да ме изненада 😁
Скрит текст:


Иска ми се да харесам още пъзели. Вие от къде поръчвате?
Дъщеря ми е почти на 4 и също подрежда 104 части без проблем, но и аз имам колебания дали ще се справи с по-голям и се чудя какъв да ѝ купя..

# 603
  • Мнения: 2 223
Аз от Ozone.bg
 Голям фен съм им и ги подкрепям при всяка възможност. Иначе от Puzzles Bulgaria Sales вув Фейсбук също съм взимал 2ра ръка. Понякога, но доста рядко, на живо от Orange, Booktrading и Хеликон, ако попадна на нещо симпатично.

# 604
  • Мнения: 1 534
И аз от озон поръчвам.От  хиполенд също .

Този също пристигна вчера.След като гледа филма, каза че иска такъв пъзел.
Снощи до късно редихме ,проявява му се интереса от време на време  и нареди отдолу лентата.
Но и аз се затруднявам да си призная.

Скрит текст:

Сега се сещам ,че бяхме купували един пъзел Джурасик свят от Хиполенд и няколко части липсваха.Не сме ги губили със сигурност,отворихме пакета и започнахме да редим.Случвало ли ви се е да имате липсващи части?

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 10:34 от X.T

# 605
  • София
  • Мнения: 9 850
Да, случвало ми се е с две марки фабрично да има липси. Веднъж с Кьонингс Пъзел, веднъж с Ravensburger. Проверете хубаво под килими и мебели, чехли и дрехи, че имат навика да се крият парченцата понякога... Simple Smile
1000 части на Bluebird от мен отново Simple Smile като не може на живо, поне в пъзелите да идем във Венеция(с предния пъзел) и в Париж (в който съм влюбена от посещението ми там... Heart )

# 606
  • Мнения: 11 818
Мъж си купил пъзел. След като се трудил денонощно в продължение на 2 седмици, той наредил пъзела.
- Виж какво направих! - похвалил се той на приятеля си.
- Страхотно! Колко време ти отне?
- Само 2 седмици.
- Това малко време ли е?
- Разбира се, че е малко. Виж, на кутията пише "от 2 до 4 години".


Малко Сладко Коте, точно този парижки ме чака и мен, но не знам защо, въпреки че имам повече време сега, не съм редила мнооого отдавна. Обаче точно за него си мислех да е следващият, защото не ми изглежда труден - точно като за след пауза. Не съм и купувала нови пъзели, дори последните промоции не ги разгледах, вероятно и сега има.. Но някак нямам настроение..

Много се радвам на всички новопоявили се! Приятно ми е поне да гледам наредените чужди пъзели! Продължавайте!

# 607
  • Мнения: 5 059
Знаете ли дали ИКЕА работи или дали може да се поръча нещо онлайн ?
Че сега ми се отвори друг проблем - пъзели имам, но рамки не.
Последната я сложих преди седмица и сега няма къде да преместя новия пъзел, който редя.Съответно няма как да почна друг.

# 608
  • Мнения: 206
Знаете ли дали ИКЕА работи или дали може да се поръча нещо онлайн ?
Че сега ми се отвори друг проблем - пъзели имам, но рамки не.
Последната я сложих преди седмица и сега няма къде да преместя новия пъзел, който редя.Съответно няма как да почна друг.

Поръчки онлайн се приемат и се изпълняват само, че с доставка до врата.

# 609
  • Мнения: 11 818
И доставката е доста солена... Иначе и у нас чакат доста за рамкиране, но няма да е сега.. Макар че си мислех за клипс рамките на Бриколаж, но не съм гледала работят ли и какво е положението онлайн..

# 610
  • Мнения: X
Здравейте, и пъзел следващ... Аз не ги слагам в рамка редя наслаждавам им се и след това в кутията, до следващо нареждане

# 611
  • In transit
  • Мнения: 11 862
За рамките да се включа. Последно бях купила на промоция тази: https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/ramki/ramka-za-snimka-tord-50x70-sm-drvo
За 14лв, със стъкло и фазер за гръб. Минусът и е, че тежи, но има две закачалки за хоризонтално. Икейските са доста по-кекави, защото са с плексиглас и отзад картон. Даже се наложи да купувам парчета фазер 50х70см за да не се разпадат парченцата на пъзела докато стои изправена. С него става по-добре и вече не мърдат.

# 612
  • Мнения: 11 818
За рамките да се включа. Последно бях купила на промоция тази: https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/ramki/ramka-za-snimka-tord-50x70-sm-drvo
За 14лв, със стъкло и фазер за гръб.
Mikkey, супер, ама да беше казала по-рано! Simple Smile Даже ходих миналата седмица до Jysk.. жалко..

Иначе междувременно проверих Бриколаж, работи този на "Цариградско шосе", за доставка не успях да разбера колко би излязла..

# 613
  • In transit
  • Мнения: 11 862
Нищо, и без това сега са скъпи. Просто следи кога ще ги намалят. Ако забележа ще споделя и аз.

# 614
  • Мнения: 1 534


Сега се връщам да чета назад в темите как да го залепя и да търся рамка.

Общи условия

Активация на акаунт