Пъзели 28

  • 44 840
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 978
Такъв мерак имах за този пъзел. Накрая си го купих, наредих го и... едно липсващо парче. Чудя се дали да го прежаля или да пиша на Озон.

# 706
  • София
  • Мнения: 9 850
Пиши им. Обикновено съдействат.
Да покажа моето ново предизвикателство.

Сиви, как се пишеш във фейсбук? Намери ме там, моля Simple Smile

# 707
  • Мнения: 2 223
Някой май се е зарибил по Жосефин Уол. Обожавам я,но след Аврора не съм редила нищо нейно. Малко ми спря пъзел ентусиазмът.

# 708
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз отдавна харесвам пъзелите, имам ги от доста време, сега им дойде реда просто Simple Smile и понеже последния път прекарах повече време в чудене какво да редя, вместо да редя, реших сега да наредя всичко на марката, което имам. Този е последния засега.

# 709
  • Мнения: 11 816
Първият ми пъзел, нареден по време на ИП - Trefl,1000 части:



# 710
  • Мнения: 1 722
Честит Великден 😊

# 711
  • Мнения: 11 816
В момента има ли някъде намалени пъзели? Имам останали за редене само разни с цветя, а синът ми иска нещо друго да редим.. В Озон нищо не харесах, много обрано ми се видя, дори и тези на редовни цени.
В Комсед имат до 20.04 с промокод ВЕЛИКДЕН 20% отстъпка и може от там да взема.. Сега видях, иначе ми е близо един от магазините им и ходих дори преди малко до Джъмбо за лепило, но вече се прибрах и евентуално ще поръчам. Направи ми впечатление, че много малко пъзели за възрастни от 500 и 1000 части имаше в Джъмбо - не повече от 10 картинки, Trefl (преди сякаш имаха по-голямо разнообразие, но явно хората редят).

Елинка, прелестен е! Не съм го срещала досега! На коя марка е и колко части?

Аз наредих още един от 1000 части, Art Puzzlе. За пръв път редя от марката, хлабавки ми се видяха, леко лъскави части, но ярки цветове (в известна степен имаше несъответствие с цветовете на кутията, напр. панталонът на мъжа от син се оказа лилав..), лесен и приятен за редене, без бързане само няколко часа отне. Имаше две повтарящи се части, показала съм ги (случвало ми се е и преди, но на друга марка - Heye, май бяха 3 тогава). Не можах да снимам хубаво, доста тъмна снимка е станала, но и Малко Сладко Коте също го е показвала по-напред:



Последна редакция: нд, 19 апр 2020, 17:58 от Сиси ♥♥

# 712
  • Мнения: 1 722
Сиси, 1000 части, Castorland. Съвсем скоро го купувах, така че не би трябвало да е изчерпан.

За пъзели виж в стор.бг, по принцип има избор, но няма намаления.

В комсед има намаление на Равенсбургер, днес го мернах. 😊

# 713
  • Мнения: 11 816
Елинка, дааа, сетих се за тази красива серия на Castorland!! Аз си бях купила два, но ги подарих при изникнали поводи (с птиците и бухал)..

Аз знам обичайните места, но нещо с отстъпка ми се искаше.. Wink Поръчах от Комсед няколко, но повечето са с ограничена наличност, затова и не платих предварително, да видим..

# 714
  • In transit
  • Мнения: 11 699
Сиси, може да погледнеш в Кауфланд. Там съм виждала пъзели на Клементони и Трефъл. Също в хиполенд. Те не знам дали нямат и онлайн.

# 715
  • Мнения: 11 816
Допълвам, че Orange също имат намаление до днес -20% с код EGGSALENT.

Mikkey, благодаря!

# 716
  • по света... (иначе от Пловдив)
  • Мнения: 106
Елинка, anita7 разкошни са и двата. Отдавна се каня да си ги купя и вече няма да отлагам.Simple SmileRelieved

Това е последният нареден от нас:



1000 парчета, марката е ArtPiece puzzle. Доста по тъмен е от снимката и с изключително много отблясъци. Дори на естествена светлина се редеше трудно. UnamusedExpressionless

# 717
  • София
  • Мнения: 9 850
Този с Париж съм го показвала, но моят е вариантът на Bluebird. Мисля, че имат някаква цветова разлика, но това е.
Две неща от мен. Първо Титания на Графика, 1000 части

И един завършен преди минути, Fantasy Bookshop на Ravensburger, 1000 части

# 718
  • Мнения: 5 265
Коте, ти си машина! Много са хубави пъзелите.

# 719
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 285
Един Мачу Пикчу от мен на Ravensburger.  По принцип мразя да редя с налучкване, обаче тук ми се наложи да си разделя парчетата по форми за тъмните места. Абсолютно нищо не виждах. 🙂Като цяло не ми донесе очакваното удоволствие независимо от сантимента към мястото😁Дори малко се изнервих.
Снимах го и сутринта и без осветление и на лампа и  все блести😒

Общи условия

Активация на акаунт