Пъзели 28

  • 45 040
  • 738
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 11 818
Мислех да се въздържа този път, но все пак поръчах Беритата, за да ми е в комплект с шоколадовия, който в момента редя (той е още по-евтин, за тези, които се интересуваха).
King не възнамерявам да пробвам..

# 196
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Да, те  имат промоции, но невинаги имат добри намаления, за рождения им ден почти всичко имаше само 20 % намаление. Мислех нищо да не взимам, в крайна сметка си поръчах едно килимче за пъзели и едва си избрах пъзел - един пъзел на Clementoni, намалението беше малко и пак ми се получи сметка 40лв.
 Сега за книгите - също пише до 60 % намаление, а всъщност повечето книги са 20 % намаление. Не че е лошо, но очакваш повече.
     За пъзелите  King i jumbo харесах някои на jumbo, но ще видя дали ще си ги поръчам.

# 197
  • Мнения: 11 818
Точно така е! Реално много големи намаления правят само на няколко пъзела и то не толкова атрактивни. Иначе останалите са все около 20%, или в най-добрия случай 30%-40%. Но пак е нещо де... Скъпо ни е хобито! Това е. Simple Smile И ако рамкираме, съвсем..

В тази връзка, напоследък няколко пъзела слагам в клипс рамките на Бриколаж, които са и по-евтини (16 лв.) от другите. Но обикновено като се сложи пъзелът, се вижда отдолу шперплатът, тъй като размера на пъзела почти никога не е точно 50/70 см. и стои доста грозно. Хрумна ми една сполучлива идея - залепям, обкантвам отстрани самата подложка с черен изолирбанд! Става много добре! Стои по-красиво отколкото да се вижда отдолу кафявия шперплат, а и на черното самият пъзел някак изпъква повече. При последния, който съм показала в темата, се вижда.

# 198
  • Мнения: 478
Аз лепя на черен картон и тогава в рамка, ако пъзелът е по- малък от рамката. От сегашното намаление нищо не си харесах и по- добре. Grinning

# 199
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз също нищо не си харесах Simple Smile Единствено пъзелите от серията Wasgij?, но ще се въздържа.
Наредих още един от Escape/Exit пъзелите на Равенсбургер, но снимките не са добри и може би ще изчакам, за да пусна хубави снимки.
Сиси, радвам се, че развоя на събитията е такъв - всички парченца са си от твоя пъзел Simple Smile

# 200
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
И аз харесах пъзелите от серията wasgij? Набелязах си някои, които ме интригуват повече. От другите харесах само един панорамен с дивите животни на Африка. За сега не мисля да ги взимам, но ще видя ще устискам ли Joy

# 201
  • Русе
  • Мнения: 996
Аз да побутна темата,предполагам повечето със затопляне на времето дават приоритет на разходките.
Завършен преди малко,истинско удоволствие,За качеството мога само хубави неща да кажа.С две думи,нямам никакви забележки

# 202
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Уф така е...рибите чакат да ги завърша ама кога и аз не знам.

# 203
  • Мнения: 2 223
Аз напоследък прекалих,но не съм седнала да ги редя.Днес си взех едни гноми в къща и много им се радвам

# 204
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Аз напоследък прекалих,но не съм седнала да ги редя.Днес си взех едни гноми в къща и много им се радвам
Покажи, покажи, да го видим. Simple Smile

# 205
  • Мнения: 2 223
Ето този, напомнят ми на книжките с приказки с картинки от едно време
https://www.ozone.bg/product/jumbo-18323-rien-poortvliet-at-home … -gnomes-1000-pcs/

# 206
  • In transit
  • Мнения: 11 810
Сладурски е.

# 207
  • Мнения: 11 818
И моят шоколадов е готов отдавна, но не бях снимала, а и нали Зори го пусна, ето все пак:



Започнала съм беритата, но по-малко време за редене имам сега..

# 208
  • София
  • Мнения: 2 325
Да се включа с първия пъзел, който редим на heye. Много е красив, но малко ни озори 🙂

# 209
  • Мнения: 11 818
Аничк@, супер е!  Аз бях купила и двата на Азума Макато, но този, който показваш го подарих, а вкъщи чака другият. Обичам цветя и вкусотии аз.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт