Мека мебел - тема 8

  • 116 111
  • 899
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 700
Добре дошли в новата тема!





Старите теми :

ТЕМА 1
ТЕМА 2
ТЕМА 3
ТЕМА 4
ТЕМА 5
ТЕМА 6
https://www.bg-mamma.com/?topic=649397 ТЕМА 7

# 1
  • Мнения: 14 700
Позволих си да пусна новата тема,надявам се да няма проблем.
Зачетох се,защото нашият диван е за смяна и исках да разгледам тук и да ви следя. 🤗

# 2
  • София
  • Мнения: 1 410
Следя и се интересувам живо от качествени фирми за изработка на дивани по поръчка по проект на клиента.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 183
Аз имам нужда от кухненски диван, може и ъгъл. Затова ще следя темата

# 4
  • Мнения: 324
Имаме диван от Feydom и да ви кажа съм със смесени чувства. Красив и удобен е, много функционален наистина, но го имаме от една година и вече възглавниците му се поспихнаха и там, където седим най-много, също е по-мека седалката от тази, на която не седим често. Нормално е да се амортизира, ама за тая цена и една година ползване... не знам дали си струва.

# 5
  • Мнения: 2 861
Имаме диван от Feydom и да ви кажа съм със смесени чувства. Красив и удобен е, много функционален наистина, но го имаме от една година и вече възглавниците му се поспихнаха и там, където седим най-много, също е по-мека седалката от тази, на която не седим често. Нормално е да се амортизира, ама за тая цена и една година ползване... не знам дали си струва.
Здравейте, кой точно модел диван на Фейдом имате?

# 6
  • Мнения: X
Предстои ни покупка на мека мебел и темата ще ми е полезна. Интересувам се от не особено големи размери двойка, тройка и кресло, ще е добре, ако са с механизъм, защото имаме много роднини, които са от далече и ще мога да ги настаня за няколко вечери, иначе домът ни е такъв, че няма други възможности за преспиване на гости. Заглеждам мебели от IKEA, ще ми е от полза да споделите как са като качество, защото там има неща, които харесваме и размерите ни устройват.

# 7
  • Мнения: 324
Имаме диван от Feydom и да ви кажа съм със смесени чувства. Красив и удобен е, много функционален наистина, но го имаме от една година и вече възглавниците му се поспихнаха и там, където седим най-много, също е по-мека седалката от тази, на която не седим често. Нормално е да се амортизира, ама за тая цена и една година ползване... не знам дали си струва.
Здравейте, кой точно модел диван на Фейдом имате?

Бонбон L. За нашия апартамент пасваше най-добре, тъй като не е нито прекалено малък, нито много голям. Само не мога да се сетя коя дамаска точно избрахме, но не е от тези плюшените.
Спали сме няколко пъти на него и ми беше много удобно, но аз и харесвам по-твърди матраци.

# 8
  • пловдив
  • Мнения: 1 086
 Ние пък поръчахме бонбон s и го очакваме в края на месеца. Много дълго търсихме,но се оказа ,че те ни устройват най-много като функционалност.

# 9
  • Мнения: 2 861
Имаме диван от Feydom и да ви кажа съм със смесени чувства. Красив и удобен е, много функционален наистина, но го имаме от една година и вече възглавниците му се поспихнаха и там, където седим най-много, също е по-мека седалката от тази, на която не седим често. Нормално е да се амортизира, ама за тая цена и една година ползване... не знам дали си струва.
Здравейте, кой точно модел диван на Фейдом имате?

Бонбон L. За нашия апартамент пасваше най-добре, тъй като не е нито прекалено малък, нито много голям. Само не мога да се сетя коя дамаска точно избрахме, но не е от тези плюшените.
Спали сме няколко пъти на него и ми беше много удобно, но аз и харесвам по-твърди матраци.
Благодаря много, капарирали сме точно същия диван.

# 10
  • Мнения: 7 006
Правих диван по поръчка някъде в Казичане/София
Близо 2500 за ъгъл с лежанка-ракла 3 х 1,80 и дълбочината мисля 90 я пуснахме.Механизъм за спане също,и голяма табуретка.
Доволна съм,не е мръднал дунапрена вече 5та година.
Обаче се прецаках с демаската,не ме кефи,много прах задържа,и цветът нещо..Кво съм бляла не знам,но догодина ще го претапицирам

# 11
  • Мнения: 417
И ние сме с Бонбон (имаме два, единия е много голям, другия е S).
Ползваме ги активно откакто са закупени - вече 8 месеца и бих казала, че нямаме проблеми. Надявам се и занапред да нямаме.
Защо не опиташ да се свържеш с тях зс някакъв вид рекламация? Възможно е да не са направили нещо като хората и за това да де получава така..
Имаме диван от Feydom и да ви кажа съм със смесени чувства. Красив и удобен е, много функционален наистина, но го имаме от една година и вече възглавниците му се поспихнаха и там, където седим най-много, също е по-мека седалката от тази, на която не седим често. Нормално е да се амортизира, ама за тая цена и една година ползване... не знам дали си струва.

# 12
  • Мнения: 1 558
А съм с БонБон М от няколко дни с дамаска Веларе в тюркоаз. Много се надявам да няма проблеми и това със спихването наистина ме разтревожи.

# 13
  • Мнения: 324
Не, не си представяйте, че спихването е огромно и не става за ползване. Видимо седалките не се различават една от друга, само като седнеш едната е по-мека от другата, но не е фрапантно. Възглавниците също изглеждат добре, ако някой ни дойде на гости, няма да забележи, че са по-тънки. Ние си знаем обаче какви бяха в началото - по-пухкави и "въздушни", а сега са по-тънки и твърди. Дамаската не е мръднала, а имаме и животинка, която обича да прави опити да се качва на дивана (под опити разбирайте да скача и да се захваща с нокти, където му падне Grinning ).
Така че не се притеснявайте за вашите, нормално е все пак да има някакво амортизиране, но аз очаквах, че на по-късен етап ще се случи.

# 14
  • Мнения: 36
Какво мислите за продуктите от айко, по точно този: https://aiko-bg.com/index.php?show=p&sgid=14&pid=110751 дали си заслужава цената и качествени ли са?

Общи условия

Активация на акаунт