Пъзели 28

  • 45 001
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 10 849
Аз имам 2 на Уницеф и изрових кутиите съвсем наскоро. Така изглеждат на 35 години:



# 226
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Моят е като първия Heart Eyes

# 227
  • София
  • Мнения: 9 850
Първия го имам, втория го има МП, та ми го даде Simple Smile
Любими са ми на Уницеф, имам още няколко от детството. Снимките са от нета.
Скрит текст:

# 228
  • София
  • Мнения: 2 768
У дома също са ни любими Уницеф пъзелите, имаме същия като първия на Vania77 и всичките без един като на Малко сладко коте. Как ми се иска всичките варианти да имаме за пълна колекция. Simple Smile

# 229
  • София
  • Мнения: 9 850
Новите придобивки Simple Smile

# 230
  • Мнения: 5 059
Аз още редя онзи с планетите.Останали са към 300-на елемента , само черно.този пъзел ме накара да намразя реденето на пъзели и сигурно ще си дам почивка известно време.Който го е измислил е истински садист!Няма повтарящи се фрагменти , няма никаква логика.Всяко парче се пробва едно по едно.
Даже вкъщи ме намразиха заради този пъзел Grinning Шегувам се,но ми направиха забележка какво е това непрекъснато "трак-трак-трак",което се чува.А то е като пробвам елементите и ги хвърлям  в кутията които не стават.Е така с часове Grinning
След 1 месец ще се изнасяме с мъжа и трябва да го наредя до тогава,защото не виждам как ще го пренеса иначе.

# 231
  • София
  • Мнения: 9 850
Отново промоция в Озон - има доста пъзели намалени на до 10лв. Мисля да взема 1-2 на d-toys да ги пробвам. Много ми допадат картинките, въпреки отзивите за качеството. Успях да разпродам голяма част от наредените си пъзели и се освободи доста място хахах Simple Smile
Напоследък нищо не съм редила след онзи Уницеф. Извадила съм един Gibson, първи от марката ми е, но още не съм го почнала.

# 232
  • Мнения: 5 059
Свърших го! Най-сетне нареден !
Идеше ми с монтажното лепило да го залепя 😀
Много ме измъчиха тези планети , но си заслужаваха .
Взех нови 2 от промоцията на Озон, лесни, леки за редене.Даже единия е 500 части.Него ще направя сега,да си възвърна удоволствието от реденето 😀



Не се вижда много добре заради светлината , но е хубаво наситено черен .

# 233
  • Мнения: 5 288
Супер е! Само белите ивици да се направят черни.

# 234
  • In transit
  • Мнения: 11 791
Много е хубав. Наистина ако може да покриеш белите ивици с нещо черно ще стане супер.

# 235
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Най-новото ми съкровище Simple Smile Не можах да устоя и си го закупих Simple Smile

# 236
  • София
  • Мнения: 9 850
Ето какво редих в неделя Simple Smile
Поредния Ravensburger от Escape/Exit серията.
Скрит текст:
И ето този Gibsons, ще напиша мнение за марката по някое време...
Скрит текст:

# 237
  • София
  • Мнения: 13
Ето и едни сладурчета от мен😉 Както винаги фона ме затрудни и затова избягвам такива пъзели. Някой да има и да иска да се раздели с пъзел на ориенталска тема? / Касторленд имат серия, но е стара и не се внася вече/

# 238
  • София
  • Мнения: 9 850
Една Клеопатра от Bluebird,  1000 части. Косата не беше никак забавна.

# 239
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Чудесно пъзелче. Много приятен за редене. Частите са с формата на конче.

Общи условия

Активация на акаунт