Пъзели 28

  • 45 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 326
За много години, момичета! Бъдете здрави, щастливи и обичани!
Аз също съм готова с моя пъзел. От много време исках да го наредя. Поизмъчи ме в началото, но към края вече потръгна.

Имам 3 на suns out, ама захвана ли ги, няма да пипна никаква друга работа🤣

# 481
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Иванита, страхотни са всичките! Започвай, почивай си с тях, ще ти напишем извинителна бележка Joy

# 482
  • София
  • Мнения: 2 325
Честита нова година! Да сте много здрави и да редим нови предизвикателства с кеф.
Ние вчера извадихме от резервите един 2000, но като размер не съм съобразила и е по-голям от холната маса.
Търсих от килимчетата в озон , но са изчерпани. Някой , ако има излишно или ако сте мяркали някъде ще бъда много благодарна.
Иначе е труден, но няма измъкване, напомня ни на място, което много обичаме Simple Smile

# 483
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
Ето едно истинско удоволствие Simple Smile Cobble hill 1000ч.

# 484
  • Мнения: 5 289
Честита Нова Година, момичета!
А аз продължавам да се мъча с този https://cdn.ozone.bg/media/catalog/product/cache/1/image/400x498 … a-myuchler-33.jpg, сигурно до следваща Коледа ще го откарам ))). Вече ме изнервя, сериозно.

# 485
  • Мнения: 5 059
Нещо малко по в страни , но все пак тематично.
Вижте на какво попаднах ровейки се в Алито:
Скрит текст:
Съчетава перфектно двете ми любими неща-пъзели и печене на сладки! Grinning

# 486
  • Мнения: 11 818
Vervam, имам ги!! Simple Smile)) Много отдавна, точно от там, два различни комплекта бях си поръчала. Но последните години правя само здравословни алтернативи и формичките не са влизали в употреба, макар да имам и подходящи рецепти, в които могат да се ползват.

# 487
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Новата придобивка:

# 488
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Приключих с първия от 3 проекта. Отне към 4-5 дни, но не наведнъж, че имах прекъсване покрай НГ. 😃 От 2 дни вече му се радвам готов.

Исках да кача снимки, но на 2 пъти ми крашва целият браузър като стигна до избиране на картинка от тел, така че явно по-късно ще е. Confused

# 489
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Здравей Аничка ,Поръчах преди Коледа от store.bg за около 26 лв
https://www.puzzle.store.bg/p242184/kilimche-za-pyzel-ot-500-do-3000.html
Страхотно е с защото става за около 3000 парчета пъзел...ето и снимка на продукта с завършен проект Wink

# 490
  • гр. София
  • Мнения: 1 584
По повод килимчетата, преди време продаваха точно такива на Trefl в Джъмбо, но скоро не съм ходила, но не пречи да се провери Simple Smile
Аз имам три - 1 голямо  Trefl и 2 по-малки - Trefl i Ravensburger. Но пак не ми стигат:) Ако трябва да дам оценка най-много харесвам малкото на Trefl, то е до 1500ч., за пъзели 1000ч. е просто идеално Simple Smile Аз него си го взех от озон, беше  комплект заедно с пъзел.

Последна редакция: пн, 06 яну 2020, 16:58 от Olia T

# 491
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Днес се качиха снимките. 😃



# 492
  • Пловдив
  • Мнения: 8
Иванита, страхотни са ти новите попълнения , на любимия ми Nene Thomas SunsOut. Последния пъзел-дамата с червена рокля и гарвана съм харесала за подарък , и следя за намаление в jigsaw puzzles.co uk за да го поръчам. Ако не е проблем би ли споделила от къде са?

# 493
  • Русе
  • Мнения: 996
Скрит текст:
Днес се качиха снимките. 😃




chrissy,Страхотен е  HugБраво! Аз не обичам да редя пейзажи,но този вероятно заради размера изглеща впечатляващо  Wink

# 494
  • Мнения: 1 326
Крем, от Озон са. Даже май имаше още картини от нея/него🤔 , ама се спрях само с 3😊. Май по около 24лв ги взех.
Този с червената рокля даже стои разопакован, защото го отворих да видя частите.- май малко нестандартни ми се виждат.

Общи условия

Активация на акаунт