Януарски бебета 2019! Тема 2

  • 18 382
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 396
Аз също имам цикъл всеки месец след лохиите този месец трябва да е 4 ти .
На бебо нещата вече не ги стерилизирам мия ги с гореща вода , негладя и дрешки от около месец.
Искам да ви попитам , бебетата с АМ на колко часа ядат, моя бебо все още яде на 3 часа по 130-140 гр. , понякога остава малко , мислих да му дам повечко и да яде на 4 часа но незнам дали ще успеем и дали е рано все още . През ноща повечето пропуска две храбения. Четях по форума но реших да ви попитам има опитни мами с по големи дечица. 💙

# 406
  • Мнения: 128
Аз също имам цикъл всеки месец след лохиите този месец трябва да е 4 ти .
На бебо нещата вече не ги стерилизирам мия ги с гореща вода , негладя и дрешки от около месец.
Искам да ви попитам , бебетата с АМ на колко часа ядат, моя бебо все още яде на 3 часа по 130-140 гр. , понякога остава малко , мислих да му дам повечко и да яде на 4 часа но незнам дали ще успеем и дали е рано все още . През ноща повечето пропуска две храбения. Четях по форума но реших да ви попитам има опитни мами с по големи дечица. 💙
И моят син се храни на 3 часа, като прави пауза през нощта .Т.е се храни по 6 на ден и изяжда по 160 гр. готова храна.Бях при детска гастро да ми изготви план за захранвенето.Тя ми каза,  през деня е абсолютно правилно детето да яде на 3 часа.Малко ми се скара за количеството, но теглото му е в норма.Малки са още за по-големи паузи.5 хранения могат да станат едва след захранването и то ако изяде цяло бурканче.Въпреки, че децата
са различни.Колко деца пият мляко до 2 години и през нощта, няма да ти казвам.Sunglasses

# 407
  • Мнения: 396
Giorgana Да така е правя си . Аз вече захранвам на обяд с зеленчуково пюре давам му и по малки мляко т.к още не яде цяло бурканче.

# 408
  • Мнения: 2 109
 Ами нашият е на 5 хранения от средата на втория месец. Яде 130 или 160 мл. Сам си спря храненията, понякога през нощта прави и 12 часова пауза. Пробвала съм да го будя за ядене и отказва.
  През деня яде на 3 часа, понякога 4. Водя се изцяло по него.

# 409
  • Мнения: 948
Моето момиче не иска по- рно от 3.5-4 часа. Ако й дам на 3 ч. Изяжда  60 мл. На 3.5 изяжда по 90 тези дни. След нощната пауза понякота 150 мл.

# 410
  • Мнения: 1 410
Моето момиче не иска по- рно от 3.5-4 часа. Ако й дам на 3 ч. Изяжда  60 мл. На 3.5 изяжда по 90 тези дни. След нощната пауза понякота 150 мл.
Преди по колко ядеше. Имам чувството че колкото по вече растат толкова по малко ядат

# 411
  • Мнения: 948
Преди изпиваше по в норма за възрастта. Ако настоявам, бута шишето или изпива, но го връща после. Дано отшуми бързо. Мисля 5 м да захраня пък дано дойде апетита.

# 412
  • София
  • Мнения: 418
Моето момиче не иска по- рно от 3.5-4 часа. Ако й дам на 3 ч. Изяжда  60 мл. На 3.5 изяжда по 90 тези дни. След нощната пауза понякота 150 мл.
А как е с мерките? Ако си наддава, аз не бих ги мислила милилитрите Simple Smile

# 413
  • София
  • Мнения: 85
Момичета, моето бебе започна много изразително да показвац когато е ядосана и това се случва вече много често. Свива юнруци, крещи и дори все едно се тръшка, много лесно започва да се дразни на различни неща. Това нормално ли е според вас? Другата седмица става на 4 месеца, а на мен ми се вижда много странно.

# 414
  • Мнения: 6 622
Малката  одавна ни се кара, даже вика. Всички деца са с различни характер също като възрастните .

# 415
  • Мнения: 2 109
  И нашият го прави, като след малко преминава в плач с физиономия, като на тъжен емотикон. Много е смешен.

# 416
  • Мнения: 948
Моето момиче не иска по- рно от 3.5-4 часа. Ако й дам на 3 ч. Изяжда  60 мл. На 3.5 изяжда по 90 тези дни. След нощната пауза понякота 150 мл.
А как е с мерките? Ако си наддава, аз не бих ги мислила милилитрите Simple Smile

Да, да. Просто период предполагам. А и съм чувала, че на АМ повече качват. Но не , върви като брат си, когото кърмих. Явно ген.
Даа, почват да проявяват характер. На няколко пъти опитвам да я оставя сама да заспи, голям проблем е при нас...и почва да ме 'подвиква' ядосано..ми минават й номерата. Хайде на ръце... 😁

# 417
  • Мнения: 3 267
  И нашият го прави, като след малко преминава в плач с физиономия, като на тъжен емотикон. Много е смешен.
Това много ме разсмя Simple Smile Моята е много смешна как се удивлява на собствения си рев и по-точно какво постига с него.

# 418
  • Мнения: 1 410
Моето е цял ден на ръце, но като го оставя мрънка мрънка, ако не му обръщам внимание почва рев със затворени очи, усеща че но го взимам отваря си очичките оглежда се дали го гледам или не и пак рев докато не го взема

# 419
  • Мнения: 1 326
Моето е цял ден на ръце, но като го оставя мрънка мрънка, ако не му обръщам внимание почва рев със затворени очи, усеща че но го взимам отваря си очичките оглежда се дали го гледам или не и пак рев докато не го взема
Положението при нас отново е сходно. Почва да реве със затворени очи, та понякога даже не се усеща, че съм го взела. Като отвори очи и види, че вече е на ръце се оглежда изненадан.

Общи условия

Активация на акаунт