Януарски бебета 2019! Тема 2

  • 18 340
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 622
Заспива на леглото до мен . Гушвам я и след малко вече е заспала. През деня си спи при мен, а вечер я местим, но трудно. Обича да се гушкаме на леглото, но я нося само на разходка с раницата.

# 706
  • Мнения: 983
И моята бебка спи до мен през повечето време кошарата от време на време е ползва когато баща и идва иначе и тогава е при мен,но взе да се върти вече и за безопасно си е слагам в леглото.Опитва се вече да си хваща крачетата и да ги носи към устата все още не много успешно,но е много сладка.През деня спи около през 2 часа ако съм до нея може да спи и час-два,но ако ме няма най много 30-40 мин а и понякога заспива и след 4-5 часова дневна пауза.Вечер заспива както преди най късно към 23;30 и се размърдва през 2-3-4 часа за цокане (всяка вечер е различно) и се събужда към 7:30 след час заспива пак до мен и така до 9:30-10:00.От вчера и предлагам вода през деня заради жегите и когато и подам цока като не видяло не е подсладена а чиста преварена вода каката като беше бебе така правеше и се оказа,че не и стига кърмата та сега съм в още по голяма паника дали не стои гладно това мъниче консултация имаме след седмица.Ваксините минаха и при нас по две и правеха и тя добре ги понесе.За море не се замислям тази година не защото е малка а по други причини иначе бяхме на планина 10 дни и добре си прекарахме а тя колко спа там не е истина.
За обличането започнахме вече с късите ръкави дори снощи спа по къс ръкав много жега цялата беше вир вода все едно от банята е изкарвам.

# 707
  • Мнения: 948
Момичета, минавам да ви се оплача. Даже малката да заспи рано (1-2   ч.) , аз не мигвам преди 4-5 часа. Моят режим се оказва по- тегав за регулиране.

# 708
  • Мнения: 1 221
Честит празник на всички деца!!!

# 709
  • Мнения: 1 410
Момичета как ги кърмите вече акробатите, моето може цял ден да не сучи. Не иска изобщо да сучи Sad, лапа си цял ден ръцете и с любопитство разглежда наоколо

# 710
  • Мнения: 6 622
Приклещвам я на леглото и няма мърдане, но най-голям успех жъна навън в раницата. Разхождаме се, тя разглежда на около и си цока.

# 711
  • Мнения: 1 410
Моето не си отваря и устата или бута зърното с езика си Cry. Дали ще мине и този период, с каката нямах никакви проблеми но това с характер е май

# 712
  • Мнения: 6 622
Ще мине. И ние минахме през това + рев. Приспи я и кърми в просъница.

# 713
  • Мнения: 1 410
О да и реве като го сложа да суче, като наклоня за кърмене разбира и почва. Това е добра идея в просъница, но той като не спи и много Sad ще видим. Не разбирам как едно бебе като е гладно няма да иска да се храни или светът е интересен и зъбките го мъчат и храненето остава на заден план

# 714
  • София
  • Мнения: 9 107
Момичета напоследък ми се струва, че главата на бебчо е малко по-топла от обичайното.
Сега измерих температурата под мишницата - 36.8 с дигиталния като над 36.6 вече е температура. Чудя се дали има нужда да ходим на лекар или да пуснем някаква кръвна картина и какво точно да изследва - най-вече защото е така от примерно 10-тина дни.
Също така повръща по малко след хапване, което е нетипично за него - прави го само като съм яла нещо, което не му понася. А сега е на всяко хранене от 10-15 дни.

# 715
  • Мнения: 752
Момичета напоследък ми се струва, че главата на бебчо е малко по-топла от обичайното.
Сега измерих температурата под мишницата - 36.8 с дигиталния като над 36.6 вече е температура. Чудя се дали има нужда да ходим на лекар или да пуснем някаква кръвна картина и какво точно да изследва - най-вече защото е така от примерно 10-тина дни.
Също така повръща по малко след хапване, което е нетипично за него - прави го само като съм яла нещо, което не му понася. А сега е на всяко хранене от 10-15 дни.
Ние сме така от раждането Simple Smile нищо страшно няма, ако няма температура и индикации за настинка, не се плашете Simple Smile

# 716
  • София
  • Мнения: 9 107
За кое сте така - за връщането ли? Мен по-скоро леката температура ме притеснява - да не се случва нещо вътрешно, което да няма външна проява.

# 717
  • Мнения: 3 266
И на моята бебка е така главицата, по-топла. Казаха ми страхотна идея за приспиване - в раница или слинг, отгоре шалче да не се разсейва и разходка из стаята.

# 718
  • Мнения: 2 109
  ЛЛ ме предупреди, че лятото може и 37 да е температурата, да не се притеснявам, ако вдигне.
  Днес бяхме и при гастроентеролога, също не вижда нищо притеснително, че не се храни. Според нея няма проблем и е период.
  Говорихме за захранване, препоръча ми другата седмица да започна с пюрета, по нататък и каши. Изрично ме предупреди да изчакам до 6 месец с плодовите пюрета. Влияели зле при рефлукс.
 

# 719
  • Мнения: 1 410
И на моето от няколко дни му е по топла главата но като цяло е много активно и за това не виждам нищо притеснително.
Това връщане да не е от преяждане?

Общи условия

Активация на акаунт