Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 18

  • 28 691
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Кате Hands Clap
Всеки си има стил и почерк и така е по-интересно и хубаво. : )

Сет:  Шефак (Зехра), Баръш(Джанер), Серкан(Емир) и Айшегюл (Лила); Хахахаха тия какви ли ще ги натворят. Халит ще се гътне вече JoyJoyJoy







Revolving Hearts




Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 00:42 от BVAR

# 691
  • Мнения: 41 901
Добро утроо! Wink Hug Hug





Кате HugБоби Hug,много красиви колажи сте направили! newsm10 newsm10

Днес дано вече ни пуснат фрагман,че да има какво да нищим! Peace







Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower Flowers Rose

# 692
  • Мнения: 9 539
Здравейте мили дружки Heart Eyes
Злати Hug
Боби Hug наистина тези 4-мата ще докарат някой инфаркт на Халит , той горкият преодоля бизнес врътките на сърдития Алихан  , после поредния брак на Зехра , после изцепките на семейство Йълмаз ...Stuck Out Tongue Winking Eye
Като гледам Халит и Йълдъз вече си станаха семейство , свикнаха си един с друг и си понасят странностите .
Тъй като няма да се отървем от Ендерица ще трябва да се настроим да гледаме колко е била ''горката '' като млада . Определено  ще се развие лИбоФ между Кая и Ендер , още повече ,че той сега се почувства виновен заради теста .Да не говорим ,че едно време явно той и семейството му много са я наранили . Дано само Кая не се изправи срещу Халит и Алихан да решат да завземат холдинга с Ендер , но може и това да се очаква , ако ще имаме сезон 3 . Може и друг враг да се появи също .
Аз нали съм по сценариите , все повече си мисля ,че Кузей е точно детето на Кая и Ендер . Даже ако е той , би било много интересно да се заформи любов м/у децата на Ендер и Зерин . Горката Зерин Anguished
Но пък би било нормално да се сродят всички - Аргун , Ташдемир , Йълмаз и сега Челеби Satisfied
Сетих се да напиша и за дрехите  на мъжете - по-специално вратовръзките .Досега забелязах ,че вратовръзките на Халит и Алихан са вързани по най- обикновения класически начин ( аз също го предпочитам , най-лесен е ) , но на Кая е по-сложен , може би е възел Ундзър , все пак идва от Англия нашия CEO ! Smile

Tова е снимка на Неслихан Й. и Шевал , радвам се ,че всички толкова се забавляват на сета

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 10:16 от Phillipine

# 693
  • Мнения: 934
Flowers Apple: Добро утро Златни и Сладки Ябълчици,:apple:

       Кате, Злати, Боби, Фили Smile  
      
        Виждам, че коментариите продължават, знам, че Мушмороците до края на сериала няма да ни оставят намира, заложиха някакви дребни подсказки за Гюней и Лила, за Джанерко и Зехра, За кобилата на генерала Елиф, за оня толуп Мустафа.  Милите ми любимци кой знае през какво още ще ги накарат да минат. Този разговор на моста, че при тях винаги ще е трудно изречено от Алихан въобще не ми се струва случаен. Дано обаче да се обичат все така, да преодоляват проблемите заедно и никога да не се разделят. През такива иглени уши минаха и любовта им си остана, даже стана още по-силна, ама като не вярвам на СЦ, какво да правя? Борят се за рейтинг, а явно при комшуто сълзите и сополите са нещо важно и какво им пука, че на нас не ни харесва.
            Гледам си аз сватбата, много си я гледам и както изглежда скоро няма да й се нагледам, дано в следващия епизод да имаме щастието на ЗейАл повече отколкото интригите на Кучката. Явно ще е така, защото е в Лондон, дано поостане там по -дълго, че и ние малко да починем от нея. Леле каква сватба, малка, скромна, но много изискана и стилна. Не знам на вас на мен много ми хареса, това е Алихан светски лъв. Покани само най-любимите им хора, няма журналисти, няма показност, само стил и изисканост.Сватбата беше точно за тях те толкова си приличат двамата. Дано да съумеят да се преборят за щастието си и за любовта си.
            Фили, вече чета, че имаш идеи за сценарии, хубаво продължавай, ама да можеха и СЦ да те прочетат и да вземат идеи от теб, ако бяха го направили ние нямаше да преживеем и половината от ужасиите, които ни предложиха.Smile
              Боби ти продължавай момиче, ние си гледаме и се възхищаваме на красотите, които създаваш.Smiley
               Злати, не може без инфото и от кафето от теб, сутрин ни го поднасяш с прекрасни пожелания и аз си го чакам всяка сутрин.Smile
               Момиченца, ако ви нямаше вас денят ми щеше да минава далеч по-скучно и еднообразно, благодаря на всички в къщичката и на създателя на тази къщичка, както и на преводаческия екип, тези работливи пчелички, които ни донасят толкова радост и щастие.Heartpulse Hands Clap
                Бъдете всички живи и здрави и изживейте един прекрасен пролетен ден.Flowers Hibiscus

# 694
  • Мнения: 41 901
Привет! Hug Hug Hug



Фили Hug,продължавай с интересните сценарии! Wink Laughing

Тани Hug,за коментара! bouquet

Време е за фрагман! Thinking Peace
И дано не ни пуснат пак Йълдъз,Халит,Ендер и Кая! Peace
Сем.Ташдемир дали ще имат сватбено пътешествие? И двамата много работят така,че ...ще видим! Laughing




Цитат
#YasakElma ( 41 серия)
-Алихан!
-Что случилось, Зейнеп Йылмаз?
-Чуть не заплакала от страха. Никогда не забуду.
-Организовал, чтобы ты не забывала.

# 695
  • Мнения: 9 539
Aма този Алихан как я изработи - много добре я познава .Тя хем не иска сватба веднага , хем сега не иска и след много време .За да се оженят веднага ,той намери много верния начин .Играеше си с нея като котка с мишка направо . А как я питаше дали има някакъв проблем , а тя инатата магарица - ''не няма '' , макар ,че и призля направо от неговото ''след 3 години ''. Ако му беше казала истината, нямаше да бъде 3 дни в агония и 1/2 час пред инфаркт , НО нямаше да има такава прекрасна изненада .
Много изискано , само със семейството , приятелите и малко колеги . Най-важното ,че вече имаме г-н и г-жа Ташдемир .
Наистина приличаше на Одета от Лебедово езеро и на Одри Хепбърн .
Сякаш рускините са ми прочели мислите


А двете кокони още ли са в Лондон  ? Или вече са се прибрали и само качват снимки ...

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 14:48 от Phillipine

# 696
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey
Sparkling Heart


Злати Hands Plus1 Фили Hands Plus1 Танита Hands Plus1

Направо й лазеше по нервите Алихан на Зейнеп и само я проверява как ще реагира - нарочно ги говереше такива : ))))

Много ми беше сладка сцената с Алихан и Лила и тя му каза , че бил малко непоносим JoyJoyJoyJoyJoy преди да срещне Зейнеп JoyJoyJoy

Минах серията с мишката отново - само за нашите - иииии много Ендерица и много Кая, пфууу.

Дали ще ни дадат в началото на следващата серия , как Алихан носи на ръце Зейнеп?
Предпочитам да гледам Джанер и Емир + Зехра и Лила пред тия.

А Ендер не пропусна пак да злобее пред Зерин и да си пусне отровата.

Като се разбере за това друго дете на Ендер - ще бъде голям ураган в сериала. Кая ще я удуши. Пък Халит ... не го знам как ще преживее. Ами Ерим - леле-мале.

# 697
  • Мнения: 41 901
Фили HugБоби Hug

Да пусна излязлото ново.....



за наградите....








# 698
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Злати Hands Plus1
пусни, пусни. Дано днес пуснат и фраг или инфо за серията. : )))

Но тя тази на Онур не е нова -те рускините не знам защо я тиражират за нова, като си е стара от сесията за списанието.

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 17:04 от BVAR

# 699
  • Мнения: 1 197
Здравейте мили момичета,   Hug Hug Hug

От успокоение ли е, че нашите вече са семейство, но в темата цари спокойствие.
Затишие пред буря сигурно. СЦ няма така да ни глезят с толкова радостни моменти.
Те обичат да ни поливат с ледена вода, но не знаят, че в името на семейство Ташдемир ще понесем всичко стоически.

Много са ни красиви младоженците.
Сватбата е различна и много стилна.
Ритуалът прелива от любов, нежност, красота и щастие.
Онур е прекрасен в ролята на младоженец, сякаш е изживял всичко в реалният си живот. Толкова е истински.
Севда също много ми хареса и сякаш започна по освободено да пресъздава образа на влюбената и очарователна Зейнеп.

Боби, колажите ми бяха слабост в един друг сериал, но сега правя от време на време.
Слабост са ми клиповете, но специално за този сериал в ютуб ми блокират всичко което качвам. Оспорвах, но нищо не се получи и аз се отказах. В началото  имам няколко които са с доста гледания, но повече не ме допускат.

Злати, пускай новости. Дано се сетят да пуснат фраг. Много са пестеливи в информацията за сериала.
Вместо да има популярност, те се страхуват от нея #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Приятна вечер на всички  bouquet bouquet bouquet

# 700
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Ами ето я бурята - Мустафа с пистолет пред къщата на Йълдъз. Хич Кате не съм се успокоила. Ако Ендер каже на Алихан - ще ти върна 10%, ако се ожениш за мен , като нищо ще го направи. Scream Зейнеп няма да се запъне за развод, ако Алихан й поиска.




Пише - на кого ли е кръвта?


За сега обаче ще имаме малко спокойствие и щастливи моменти.
Всичко им беше красиво на сватбата : ) . Кате ,а клиповете на рускините как седят?


И вече има 1,8 млн. гледания сватбения клип от серията Hands Clap Kissing HeartKissing Heart

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 17:55 от BVAR

# 701
  • Мнения: 41 901
Кате HugБоби Hug

Нашите като не правиха официален годеж са без халки! Wink  Алихан има купени още в 1-ви сезон! Peace
Дано 42 еп. мине спокойно за ЗейАл....поне един епизод да се насладят на любовта си в новата къща! Praynig





# 702
  • Мнения: 1 197
Цитат
Кате ,а клиповете на рускините как седят?

Боби и аз се питах в началото, но ми се струва, че техните клипове са само с руска музика, а аз слагам
турска музика. Но и това не е причина, защото последният ми блокиран клип беше само с бълг. субтитри /Разговора на вилата/, без музика.
Освен руски и то само на една авторка, други клипове, както за други сериали не съм видяла.
Явно не ги интересува много рекламата.

# 703
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Дано Злати, даже поне няколко епизода да имаме без удари под кръста, зад гърба и други такива.

Кате, кой ги знае какво им е в главите. Добре, че поне нещо оставят. Аз съм си запазила в плей -листите на  тубата клипове на ЗейАл ,че не може всичко да се сваля и като ми зачезне някой много ме е яд.

Хахахха хора - какво ще да е това? Асуман ще тормози момичетата, ххахахахах


Злати и аз си мислех за халките. Дали ще им сложат? На предишните има дата : )



Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 18:47 от BVAR

# 704
  • Мнения: 934
Здравейте Момичета,:smiles:

          Цял ден бях навън, скоро се прибрах и разбира се седнах да ви прочета.
           Боби, сакън само не казвай за тия 10% , че ще вземат Мушмороците да те чуят и като нищо ще го направят. Не им липсва ни акъл ни образование. Само да не се сетят за този вариант, че още от сега като мисля започвам да си гриза ноктите, ако това не дай боже се случи не само ноктите и клавиатурата ще бъдат изгризани, но и много други неща.
           На мен ми мина някакъв такъв вариант, но не точно тоя, защото ако Ендер даде 10% на Алихан ще трябва да се прости с Управителния съвет, а за нея това е най-важното да има престиж в обществото.
             Много хубави снимки от всички вас благодаря. Дано ни оставят поне 1 серия да им се порадваме. Забелязвате ли, че сме доволни и на 1 серия, след издевателствата, които ни накараха да преживеем.
               Кучката и Кая, честно казано не съм запленена много от нейната история, защото тя не е единствения човек на този свят преживял душевен катарзис даже смятам, че всеки от нас е преживял нещо тежко и страшно, но да станеш такъв лош човек като кучката е нещо друго. Аз мисля, че тези изпитания ни се дават не случайно, но ние трябва да ги преодоляваме с достойнство, с гордо вдигната глава, но след всичко най-важното е да останем ЧОВЕЦИ. Давам си сметка, че това понякога е много трудно и тежко, но ние нямаме право да променяме съдбите на хората около нас , а тя какво правеше постоянно? Мачкаше всичко по пътя си с цел пари, власт обществен престиж. Ти коя си г-жа, кой ти дава това право?Тя не пожали нито брат си , нито собственото си дете за тези си цели. Няма как да ми я избелят и аз да забравя, съжалявам. Това е едно дяволско изчадие, което сътвориха Мушмороците, а сега ще се опитват явно да я и избелват. Да не бяха прекалявали толкова, както се казва :" Мача вече е свирен".Smiling Imp
Като си пусна сълзите и си спомни детето, което роди на Кая  ще вземем да плеснем с ръце и да се прегърнем с нея. Тия мен за каква ме вземат за дебилна ли? Да си балабацкат тетките с шамиите и шалварите, това мен не ме касае. Според мен стигнаха толкова далеч в показване на човешката мръсотия, че сега май разбраха, че са пресолили манджата. Тяхна си работа, кой каквото си е надробил да си го сърба.Май ви надрънках един кош с неща, които като че ли можех да ви ги спестя, ама ме хвана яд. Извинете ме ако съм прекалила, но аз изказвам мое мнение по този въпрос и никого не ангажирам с него.Ние тук в нашата къщичка си споделяме мислите и чувствата, дори както е и в случая. Не можем всички да мислим еднакво, пък и не трябва, всеки жив човек е един микрокосмос. Изписах един чаршаф, но да приключвам вече.

              Желая на всички една спокойна вечер.Heart

Общи условия

Активация на акаунт