Кой каква музика слуша?

  • 3 012
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
В по-голямата част харесваме едно и също. ест има групи, които аз харесвам, а той не и обратното...но проблеми почти нямаме Wink

# 16
  • Мнения: 7 112
БГ, но по-вехтичко.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами рядко се случва и двамата да искаме да слушаме музика в един и същ момент, но общо взето имаме еднакви предпочитания.

# 18
  • Мнения: 6 039
MADONNA
GEORGE MICHAEL
SIMPLY RED
U2
LENNY KRAVITZ
80`S
KOSHEEN
MOLOKO

ТЕЗИ МОГА ВИНАГИ ДА ГИ СЛУШАМ,
ВСЯКАКВА МУзика не мога да слушам, Булгарска никога не си купувам и не слушам, чалга също, поп фолк, и черна

# 19
  • Мнения: 7 914
Аз слушам всякаква музика... с мъжа ми нямам проблем в това отношение! Peace

# 20
  • Мнения: 1 860
 И аз съм от музикалните к..ви.  Blush Слушам каквото ми пуснат, сега съм на Марая Кери, но то защото Габсъна се успокоява като я слуша  ooooh! Иначе предпочитам като съм сама и на кеф да си надуя чалга...И си щртакам с пръсти... Whistling

# 21
  • Мнения: 5 475
Почти всякаква ...от класика до рап!  Peace

# 22
  • Мнения: 8 917
Хубава Peace

# 23
  • Монреал
  • Мнения: 84
Музиката беше една от причините с мъжлето да се харесаме преди доста години. И досега е така - колкото по-твърда, толкова по-добре Simple Smile Само дето той си има една т.нар. рейсинг подборка, която е твърде дискотечна за мен (от типа summer hits  Sick ) Аз много бързо запомням мелодии и не си падам по разните едномесечни хитчета, просто ми промиват мозъка. Иначе за качествената музика сме почти единодушни

# 24
  • Мнения: 3 271
И сме ре6или да кандидтсваме ако има конкурс"Компютър без една чалгаджийска MP3ка" Laughing И ще го спечелим!

Виж това никак не е ясно! Сериозно ще ви конкурираме! Хич не го търпим това чудо.
Иначе имаме доста близки музикални вкусове. Което за мен се оказа страшно важно предвид какво значи музиката за живота ми. А и ни беше причина за "закачката" навремето. Той умишлено ми задържа един диск, че да има повод да ми се обади (по-късно си призна Wink )
Няма да забравя по време на единствената ни раздяла досега, миналото лято, тъкмо открих групата, която ми влия страшно силно и бях като обсебена. Чуваме се по телефона един ден и той ги намерил, слуша и разбира се също ги беше харесал невероятно много. Не знам колко пъти сме ги слушали от тогава. Последният месец всеки ден до работа и обратно Wink
Става дума за хард рок, от години най-вече прогресив в различни разновидности

# 25
  • Мнения: 1 202
С много малки изключения харесваме една и съща музика! Peace

# 26
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Общо взето слушаме радио Сити и тримата, особенно Алекс. Mr. Green- това сериозно. Той мрази чалга, аз слушам рядко и то не всякаква. Обичам гръцко много, а много мразя джас. В колата слушаме отново Сити.

# 27
  • Мнения: 3 356
Точна заради музиката ме свали моят мъж  Laughing  superuu  superuu  superuu
Водим си ние неутрални опознавателни разговори,и стигнехме до тема "музика".
Пита ме той-какво слушаш?
Аз-Ozzy Osbourne
Вдига си блузата-отдолу фланелка на Ozzy  Blush
Малкият е металяга също  superuu
Единственото му музикално увлечение,което не ми допада много е джазът.
Иначе сме фенове и на всякаква друга музика,предпочитанията ни се покриват.

# 28
  • Мнения: 4 473
Аз съм музикален помияр bowuu. Слушам всякаква музика в зависимост от компанията, повода, мястото и настроението. Половинката и той така. Peace

# 29
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
Аз съм рокаджийка, а той обича джаз или пък тези отвратителни сетове по 1ч -тупс-тупс - едно и също. Направо ми изтръпват зъбите! Любимци са ми Мейдън, Линкин Парк, Форинър - и всичко, което става за слушане от този тип. Обичам и готика - Найтуиш и др. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт