Вярвате ли че има мъже,които не изневеряват?

  • 41 855
  • 1 447
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 58
Тук има една и интересна тема отпреди 10 години горе-долу: https://m.bg-mamma.com/?topic=536021
Ми то 45 % не са изневерявали, другите 55 % са. И тук са предимно жени, нали се счита, че жените не са с толкова слаби ангели. Ами сега - 10 години по-късно, след цялото преустройство на комуникацията и взаимоотношенията между хората... Направо не ми се мисли тия мъже какво си мислят.

# 1 426
  • Мнения: 17 407
Каквото искат да си мислят, важно е да го държат в главите си, щот жените (повечето) видно не могат Simple Smile

# 1 427
  • Мнения: X
Скрит текст:
Мисля, че в днешно време жените наистина не уважават мъжете си! Има и много мъже, които не уважават жените си , но това не е нещо ново за съжаление. Новото е това адско пренебрежително и неуважително отношение на повечето жени към мъжете им! Що за тема е това "има ли порода мъже, която не изневерява" . Навява ми мисълта мъжете са животни, а жените какво? кокошки?
За мен това неуважение между половете е много грозно! Може да съм старомодна , но пък може би и затова имам любящ и грижовен мъж, двама любящи синове , безборой колеги и приятели мъже , които много ме уважават. Сигурно е така, защото аз ги уважавам. И  след като ги уважавам вярвам в тяхната честност, вярност и преданост към любимите им жени.
А за дамите, които постоянно се чудят дали им изневеряват ще кажа - изневеряват ви със сигурност. Ще спрат да ви изневеряват , когато се научите да уважавате себе си и силния пол. А когато започнете да уважавате ще вярвате, а когато вярвате ще давате най-ценното нещо на любимия си-вашето доверие и тогава никой истински мъж няма да го предаде!
[/spoiler]
О, мила, колко наивно....Вярвах, обичах, уважавах, не съм ограничавала и следила, имах 200% доверие, с една дума, раздадох се докрай - ГРЕШКА!!!! Намери се по-интересна, по-забавна и по-млада от мен Simple Smile и най-вече, по-значима от мен, а  моето раздаване за семейството се оказа, че нищо не означава....
Грешка Е, ако само ти си се раздавала, а той предимно е получавал.
Не би било грешка, ако и той се е раздавал също тъй докрай и самоотвержено за теб, деца и семейство.
Когато обич, уважение, доверие, раздаване докрай са едностранни, логично на получаващия да му стане скучно и досадно.
Някак не мога да си представя, че един мъж ще вложи сърцето си в брака, ще се раздава изцяло, ще влага "всичко" от себе си в брака и после просто ще го изостави.Доколкото съм опознала мъжете, те много ценят това, което са получили с усилия, трудности, не могат ей така да го захвърлят.
Може и да има такива, които са вложили целия си живот, всичките си пари, ресурси, труд, пък после си тръгват, зарязвайки всичко това, ама аз все още не съм ги виждала/чувала.

# 1 428
  • Мнения: 54 523
А защо пък да зарязва постигнатото?
Те съвсем не тичат да се женят пак, като искат нещо за забавление.

# 1 429
  • Мнения: 3 917
Може и да има...., ама рядкост. Много са факторите, които определят самата изневяра и не е виновен само този, който изневерява, aми и този на който  му се случва. Но като цяло поведението характерите, разбирателство, секса..... Да не изброявам 😁, че ще пиша цял ден

# 1 430
  • Мнения: X
А защо пък да зарязва постигнатото?
Те съвсем не тичат да се женят пак, като искат нещо за забавление.
Ами, доколкото знам, те са вече разведени....
А и тези, дето обичат да хойкат, обикновено не са от раздаващите се мъже....те най-често "не разбират от деца/домакинската работа не е тяхна грижа" и т.н.

# 1 431
  • Мнения: 54 523
Кои са разведени?
По принцип говоря.

# 1 432
  • Мнения: X
Кои са разведени?
По принцип говоря.
А аз, не.
Цитирала съм пост, към който е насочен коментара ми.

# 1 433
  • София
  • Мнения: 24 839
Честит ви Спасов ден, дами/булки! Hug
Бъдете по-широко скроени днес, за да ощастливят мъжете /ви/ нуждаещите се души! bouquet

# 1 434
  • Мнения: 1 445

О, мила, колко наивно....Вярвах, обичах, уважавах, не съм ограничавала и следила, имах 200% доверие, с една дума, раздадох се докрай - ГРЕШКА!!!! Намери се по-интересна, по-забавна и по-млада от мен Simple Smile и най-вече, по-значима от мен, а  моето раздаване за семейството се оказа, че нищо не означава....
Грешка Е, ако само ти си се раздавала, а той предимно е получавал.
Не би било грешка, ако и той се е раздавал също тъй докрай и самоотвержено за теб, деца и семейство.
Когато обич, уважение, доверие, раздаване докрай са едностранни, логично на получаващия да му стане скучно и досадно.
Някак не мога да си представя, че един мъж ще вложи сърцето си в брака, ще се раздава изцяло, ще влага "всичко" от себе си в брака и после просто ще го изостави.Доколкото съм опознала мъжете, те много ценят това, което са получили с усилия, трудности, не могат ей така да го захвърлят.
Може и да има такива, които са вложили целия си живот, всичките си пари, ресурси, труд, пък после си тръгват, зарязвайки всичко това, ама аз все още не съм ги виждала/чувала.

[/quote]

Захвърлят и още как. От любов се оглупява, дами. Влагал каквото влагал, но като му дойдат пеперудите, остава сляп за всичко останало. Франсоаз, ти не можеш да си представиш, както и аз не можех да си представя, че е възможно. Но ми се случи, видях как става на практика и шокът, повярвай ми, е просто страшен.

Познавам двойка, оженили се като студенти, и за 15 години, с много много труд изградили собствен бизнес с недвижими имоти, въртяха се огромни пари в този бизнес. Е, появи се една секретарка и преобърна живота им.....Познавам и нея, на нищо не прилича, интелектуално посредствена, но....който го умее, си го умее. Добре си оплете мрежата, раздели ги с жена му. Там делиха бизнеса и ситуацията беше майка плаче. Съпругата ходеше ни жива, ни умряла, като сянка, дълго време.

Тъй че, не знаеш какво може да изпари мозъка на един до вчера любящ и добър съпруг.

И като кажете скука, ами и на мен ми е било скучно понякога, но и през ум не ми е минавало да звънна на разведения съсед, да пийнем по чашка, защото примерно от 1 месец съпругът ми е доста ангажиран служебно и не може да ми обърне подобаващо внимание Simple Smile

# 1 435
  • Мнения: 17 407
От любов, се “оглупява” не от чувство за дълг. Ако не си усещала нищо, потърси причината в себе си, вместо да продължаваш да ровиш в раните си.

# 1 436
  • Мнения: 1 445
Дренке, точно нищо не каза. Спри се вече, имам чувството, че ме преследваш. Гледай си твоите рани, за моите съм се погрижила, а и доколкото си спомням  от постовете ти, си в същия батак с изневерите Simple Smile

# 1 437
  • Мнения: 17 407
Simple Smile
Нямам изневери от мъж  в историята си аз, но не ми пречи и да си поизмисляш.

# 1 438
  • Мнения: 58
Така като кажете, че на нищо не прилича и е посредствена... Любящ, щастлив съпруг не оставя идеалната си съпруга заради Квазимодо. Ако е кръшкач и е за бройката може и да е без значение, но ако истави всичко заради друга, явно е намерил нещо. Иначе си обяснявайте колко е дебела, проста, кривокрака, бижутата й са евтини... А и понамирисва даже...

# 1 439
  • София
  • Мнения: 17 803
Напротив. Хората, които са много егоцентрични и кръшкат безсъвестно, търсят начин да си почешат егото. А това няма нищо общо с това колко е страхотна жената (напълно възможно) и колко е безлична другата. Намерил е човек, който ще го гледа в очите и няма да му търси отговорности и ето ти чуденката на бабите пред блока. "Ау, каква страхотна жена имаше, а с каква я смени", без да осъзнават, че хората кръшкат заради свои дефицити, а не заради тези на половинката.

Общи условия

Активация на акаунт