Мъжете Рак - 2

  • 23 391
  • 760
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 191
Моят рак се върна... но този път мисля са мълча... явно с думи не се разбрахме. Това про тях работи ли? Отсъствието и малко неяснота Simple Smile
Работи и още как!Дръж го малко в напрежение,за да видиш на къде ще се развият нещата.
С как се завръща,дава ли обяснения за изчезването си?

# 106
  • Мнения: 89

[/quote]
Работи и още как!Дръж го малко в напрежение,за да видиш на къде ще се развият нещата.
С как се завръща,дава ли обяснения за изчезването си?
[/quote]
Не, все едно никога нищо не е било. С разни мили думи

# 107
  • Мнения: 191
Работи и още как!Дръж го малко в напрежение,за да видиш на къде ще се развият нещата.
С как се завръща,дава ли обяснения за изчезването си?
[/quote]
Не, все едно никога нищо не е било. С разни мили думи
[/quote]
А за колко време се покри?

# 108
  • Мнения: 89
Не съм го виждала от две седмици, не ми беше писал от 6 дни, някъде Simple Smile

# 109
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Всъщност, защо се покриват така? От неувереност , ясно.
Ама чия неувереност? Не е сигурен, че го искат и обичат? Или не е сигурен, че Обича и иска конкретната жена?

# 110
  • Мнения: 311
Как защо?! Simple Smile Защото се правят на интересни преди всичко.

Най-вероятно до обяд са неуверени в едното, а след това - в другото. Simple Smile Докато не им писне в един момент и не решат, че им трябват истински отговори и доказателства, освен самовнушения.

# 111
  • Мнения: 191
Покриват се,защото не знаят какво искат.А пък ако се е и влюбил,земята му се е разклатила под краката и той е в шок.Нали знаете приказката:”Жената като се влюби добива смелост,при мъжа обратното,губи смелост!

# 112
  • Мнения: 3 973
Според мен се покриват и чакат да го потърсиш..като се запознахме с мъжа ми все ми пускаше едни залчета и чакаше реакция,аз пък да ухажвам мъж не ми е в природата и ясно му го показах но като цяло искат да им покажеш че са харесвани и че имаш интерес..сега чакаме бебе разбрали сме се всеки да си напише имена на лист и да ги обсъдим,моят списък вече е с 8 имена той все още няма списък Simple Smile

# 113
  • Deutschland
  • Мнения: 5 403
Likeawind, честито. Раците са страхотни бащи

# 114
  • Мнения: 3 973
Мерси,доста време изчаках докато узрее за това,след това пък съдбата ме накара да чакам и сега когато най-накрая се случи виждам че е точно навреме 😊 той се вълнува повече от мен ....

# 115
  • BG
  • Мнения: 892
Likeawind, честито. Раците са страхотни бащи
Joy Joy Joy Joy Joy A аз имам други лични наблюдения.

# 116
  • Мнения: 311
Likeawind, честито. Раците са страхотни бащи
Joy Joy Joy Joy Joy A аз имам други лични наблюдения.
Ааа, тук вече ще кръстосаме шпаги! Grinning
И аз мисля, че са страхотни бащи, а тези различни мнения показват само, че не всичко опира до зодията.

Отгледана съм от Рак, чийто най-голям недостатък е това, че трудно изразява емоциите си с думи и още не се е научил да казва директно, че ме обича. Simple Smile На мен не ми пречи, но нали трябва да отбележа и нещо негативно... Simple Smile
Иначе бих го описала като отговорен човек, който винаги е бил внимателен и разбиращ. От дистанцията на времето си давам сметка, че може би е трябвало да бъде по-строг към мен понякога. Не е склонен да говори излишно и затова не ми е давал непоискани съвети (каквито един родител определено може да си позволи), нито се е намесвал пряко в личните ми дела и избори, но съм усещала, че е зад мен и мога да разчитам на подкрепата му във всеки момент.
От други познати мъже Раци с деца съм останала също с добри впечатления. Обичат ги безкрайно много и са склонни да ги глезят. Децата също ги обожават, може би защото татковците имат някакъв вроден усет за общуването с малките и лесно намират общ език. А самият процес на комуникация е изключително интересен за страничния наблюдател, с тенденция да бъде дори комичен понякога. В добрия смисъл. Simple Smile

# 117
  • BG
  • Мнения: 892
Не ми се пишат прекалено лично подробности, а и ще излезе цял роман, но за да имам такова мнение има защо.

# 118
  • Мнения: 311
Не ми се пишат прекалено лично подробности, а и ще излезе цял роман, но за да имам такова мнение има защо.

Хей, пошегувах се! 🤗
Със сигурност имаш своите причини, не съм имала намерение да споря с теб. В крайна сметка сред хората от една зодия могат да се срещнат пълни противоположности. Жалко, че твоите срещи са оставили негативен отпечатък.

# 119
  • Мнения: 3 973
Моят рак е отгледан от баща рак,доколкото знам трудно също изразява емоции (говоря за бащата,но и синът така)не са го целували и прегръщали като дете и такъв израз на любов му е непознат,прегърна ли го се сепва и гледа изплашен,това е една от причините дълго време да не искам да имаме дете..иначе баща му всичко дава за него нищо че е над 30 годишен все иска да дава съвети и да направлява за него ние не можем да решаваме адекватно..синът няма добра връзка с бащата да не кажа че има моменти когато го избягва не вдига телефона с дни..баща му много критикува и на нищо не гледа с добро око,при което синът е развил голяма несигурност ...

Общи условия

Активация на акаунт