Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 апр. 2019, 13:27 ч.

Мъжете Рак - 2

• 12 063
  • 605
  •   1
Отговори
# 600
  • София
Имат чувство за хумор и остър език, но най-вече да се подиграят на някого и да го осмеят. Ама я пробвай да се помайтапиш с тях, ще те гонят до второ пришествие да ти върнат.
Joy Joy
Чак да гоня не, но си признавам, че си отбелязвам ппчти неволно. По- скоро е "а този държи на хумор, значи мога да се пошегувам с него по- нагатък". И понеже хуморът обикновено е саркастичен, факт, изглежда, че е порязване за някоя груба шега.

На стрелкинята от горния пост не са шеги, а инфантилност и простотия.

# 601
  • София
Бил съм с два Стрелеца, с единия от които много години и освен секс и пътувания, всичко друго е разминавка. Раците не бива да правят толкова компромиси - то е като здравословното хранене - стани от масата, когато си още гладен.

# 602
Кенсър, а с Везните как беше?. Поздравления, че си призна, че ти трябва жена лидер. Аз живея с рак, но той иска мекушава и мила жена, с мен му е доста трудно. Аз съм много нетактична и груба, но с годините се научих. Сега обаче го играя актриса, само и само мир да има. Не му казвам какво мисля, което не е добре за връзката.

# 603
  • София
Твоят е от токсичните раци. Чели сме те много. Аз лично се чудя защо точна и оправна жена стои, колкото да има някакяа фигура. Но ти си знаеш. Просто исках да отбележа, че според мен би де справила с всичко много добре.

# 604
Кетчър, това често ми го казва една приятелка, но аз имам друго виждане за живота.
Би ми било интересно да чуя мъжко мнение.

# 605
Гореописаната стрелкиня не е шегаджийка. Това са супер тъпи неща, с които не трябва да се ебаваш. Освен, че не са забавни, рушат и доверието, което е най-кофтито. Имам подобни познати и за нищо не им вярвам. Като кажат добър ден поглеждам през прозореца да видя ден ли е наистина. Все с подобен род "шегички". Единият е дева, другият водолей. Братя са, та това обяснява донякъде нещата.

Общи условия

Активация на акаунт