Подарък за годишнина

  • 1 177
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 418
Здравейте,търся идея за подарък на съпруга ми по повод годишнина от сватбата ни(23г.).През годините не сме си изградили традиция за този ден,а сме действали според ситуацията.На този етап нямаме финансовата възможност за почивка,подарявала съм картини,билети за театър и концерти,ваучери за масаж,риболовни такъми,аксесоари за кола,дрехи на любима марка и т.н.

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 227
Отидете на кино или комедийна театрална постановка , щом нямате финансова възможност за почивка. Все пак ще е вид преживяване , което е по важно и запомнящо се от всеки материален подарък.

# 2
  • Мнения: 1 141
Ох, тържествено се извинявам на всички, които гледат Надкаст - разгледахте ли в Макарон? Grinning Ако искате задължително да подарите нещо.

Иначе, подкрепям горното мнение, може да си направите една кино вечер, вечеря в ресторант, СПА през деня...ясно, че сте правили всичко това, но пък винаги е момент за малко релакс.

# 3
  • Мнения: 1 239
Билет за стенъп комеди? Подобно е на това, което вече сте подарявали и все пак малко по-различно.
Книга? Може автобиография на някоя личност, която харесва.
Дръвче (ако имате някъде двор)?
Тениска/суитшърт/кецове, ръчно рисувани или просто с персонализирана щампа?

# 4
  • Мнения: 1 034
Маратонки или парфюм най-редовно подарявам на ММ. Последно му подарих кафе машина/той пие кафе около веднъж седмично, аз всеки ден по две Wink/. Скара, барбекю, торта също съм подарявала, но аз съм по практичните подаръци.
Дръвчето е яка идея.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 173
Заведи го на дегустация изненада в ресторанта на Севда или на друг известен шеф.

# 6
  • Melmak
  • Мнения: 3 022
Аз бих подарила преживяване (и го правя, де).
Ако нямате никаква възможност за почивка, можете да видите и за ваучери от грабо.

Може да е дегустация, вечеря в по-изискан ресторант, театър, кино.
Под "преживяване" нямам предвид само скачане с парашут или нещо подобно, а по-скоро нещо, което да преживеете заедно.

# 7
  • Мнения: 11 569
Бих метнала едно одеяло на терасата, малко свещички и шампанско.
Той ако е нормален ще те изненада.

# 8
  • Мнения: 388
Ако сте от София вечеря на тъмно. Потърсете в Гугъл, за да не правя реклама.

# 9
  • Мнения: 1 050
Какъв е бюджетът?

# 10
  • Мнения: 2 418
Много благодаря за предложенията!Спасихте положението,спрях се на вечеря на тъмно и засаждане на дръвче(нямаме двор,в апартамент сме,но имам идея).👄

Общи условия

Активация на акаунт