Габрово - "Добре дошли и отишли"

  • 13 376
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Габрово
  • Мнения: 336
benmary 2, частната детска градина  е на колелото, в съседство с държавната. Преди, когато беше зад блок Здравец, чувах недобри отзиви за нея, но сега дали се е променило нещо - не зная.
didka pitka, вярно  е за Tussirol-а. И аз съм доволна от него.
И Сашо се разболя. Вече трети ден е с Т. Някакъв модел бебешка шарка. Сега чакам да избие обрива, че много е неадекватен от тази температура - стига до 39 С.
Рали, довечера ще питам мъжа ми за този завод и ще ти пиша, ако никой не го знае. Добре сте се насочили към паркета, по-добро няма. Може би само клинозъбно снадено дюшаме.

# 226
  • Габрово
  • Мнения: 316
  Benmary 2, добре дошла при нас! Аз не ползвам детска кухня, но чувам добри отзвуци. Трябва само да имаш бурканчета.
   Нуше, каква е тая шарка, бе?! Много неприятно. То по-добре докато са малки децата да я изкарат, ама най-добре изобщо да не се разболяват. Дано бързо и леко да мине. Твоят мъж да не би да работи в Севлиево? Питам, защото моят работи там.

# 227
  • Мнения: 465
Неползвам детска кухня но всичките ми приятелки които я ползват са доволни от нея (т.е. не са се оплаквали) Peace Benmary приятно изкарване в Габрово.

# 228
  • Мнения: 252
Eeeee как хубаво ни се раздвижи темичката  Laughing
Дано мине по бързо шарката Нуше и да не  ви останат белези. Аз разбрах къде е завода само пари трябва да намеря  Laughing мерси все пак.
Заминаваме си днес на Търново за празниците малко да и се порадват баба й и дядо й, е и аз да си почина! Приятни празници на всички и болните да оздравяват бързичко

# 229
  • Мнения: 465
ralid приятно изкарване и поздрави на Търново Peace
Момичета пак се позагубихме нещо а уж лошо време, но и аз уж съм вкъщи а все немога да седна Wink

# 230
  • Мнения: 273
Здравейте момичета
аз се загубих като 5 стотинки дето все ми липсват.
благодаря ви за подкрепата, дъщеря ми се роди на 08.08 в 23:55ч -3кг, 50см без никакви повреди  дори и жълтеницата кога я прекара не разбрах,много здраво дете и сега много хубаво си хапва яде по 120гр АМ като двумесечно бебе Party
Бубе,честита годишнина от сватбата, аз наистина съм така както го представяш
А за Snejko е разбираема причината baby
сега се храним и след това будуваме по един час и лед това заспива с беброн в устата Simple Smile
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,АНИ!
МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ

Гигилче,честито и от мен, Лека и безпроблемна бременност! Стискай зъбки и това ще премине, само бъди спокойна   накрая ще си много щастлива  Стискам ти палци занапред всичко да е наред. Анчева,  ами нямам добри отзиви за нея ,чувала съм че е грубовата, малко стряска хората иначе е добра като специалист.
Лека и безпроблемна бременност на бъдещите мами!  bouquet

ajva правилно си решила не се отказвай от решението си да раждаш в Троян, само си поискай упоика да ти сложат ако нямаш алергия към нея, и ще си родиш без проблеми.
Nusha честит ти апартамент ,Честити придобивки на Тушето и Деси и от мен!
Деси, да ви е живо и зраво момиченцето ти! Много радост, щастие и късмет на малката сладурана bouquet

# 231
  • Мнения: 11 028
snejko, чудех се какво става с теб, сега се зарадвах на хубавите новини  Simple Smile
За мен ... спокойствие и само спокойствие ми трябва, как ще е като се върна на работа, незнам  Sad

Имам въпросче към тези, които са пили фолиева киселина - докога трябва да се пие?

# 232
  • Мнения: 910
Привет и от мен!   bouquet
И ние сме си в къщи,но сме болни - вирусна инфекция,а имах други планове за почивните дни Sad
Бубе,Снежко благодаря ви!
Гигилче аз немога да ти отговоря на въпроса,защото не съм пила!

# 233
  • Мнения: 631
Гигилче фолиевата се пие по принцип до третия-четвъртия месец от бременността когато се развива мозъка на бебето , но е добре да си я пила и два - три месеца преди да забременееш, на мен ми я предписаха от около 5-тия в комбинация с малтофер/желязо/ и 6 витамин С-та на ден за вдигане на нисък хемоглобин

# 234
  • Мнения: 465
Snejko браво на момата затова че си хапва добре Heart Eyes
Гигилче и аз не съм пила фолиева, така че немога да ти отговоря на въпроса Wink
dessi стискам палци бързо да се оправяте Peace

# 235
  • Мнения: 390
Ами и аз пих фолиевата киселина до края на 4-тия месец и спрях,защото казват,че вече няма голям смисъл,било особено важно първите 4 месеца,и 3 месеца преди да забременееш,след това минах на комбинирани витамини,в които има известна доза фолиева киселина,след това стана лято-минах само на плодове и зеленчуци и така....
snejko,добре дошла отново! Hug
Браво,на сладураната,че яде добре.Нашият тати е бил много злояд като малък(аз не съм била Crazy),и ме е страх много дали няма да ми върти номера бебока baby_neutral
А колкото до Троян-ами да,реших засега твърдо да си родя тук,ще идвам в Габрово скоро-малко на гости на родителското тяло,и мисля,ей така,консултативно да мина през Ангелов,най-малкото да види дали ще успее да ми каже какво вижда-момиче или момче,че аз вече се пренадеях-тук в Троян моят се пули половин час всеки път докато каже какво вижда и аз не му вярвам CrazyЗа упойката-да ще си искам при всички положения,ама се опасявам,че може да нямат тук-четох скоро в нета,че момиче от Севлиево се оплака как там нямат такива анестезиолози,и родила в Габрово.Абе май АГ-то в Габрово доста се слави Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 119
Аз пих Малтофер до края на бременноста си, но заради нисък хемоглобин.

# 237
  • Мнения: 273
фолиевата се пие до третия-четвъртия месец от бременността, след това се почва да се пият витамини - може и ти да си харесаш какви да пиеш-Мултитабс, Центрум А-цинк, Neoxid, Сироп на Hipp .
Аз в началото пиех Центрум А-цинк/витамини/ и после Ангелов ми изписа Neoxid/витамини/ i Ферофолгама /Желязо/ за хемоглобина.

Искам да ви питам сега като сме на изкуствено мляко, тя не пие много вода дори вече я отказа само в топлото пие вода иначе неиска изпива си млякото и заспива и няма как да я будя и между храненията да давам вода.
та въпроса ми е могали да я захраня от 4месец вместо от втория, и трябвали да я карам да минава на 5хранения като е 4 килограма - защото сега е на 6хранения.

Последна редакция: вт, 26 сеп 2006, 16:59 от snejko

# 238
  • Мнения: 216
Привет и от мен, момичета Hug!
Гигилче, и аз пих фолиева киселина някъде до преди месец, но това е, защото бях забравила да питам доктора кога да я спра smile3555. Важно е да се започне 1-2 месеца преди да забременееш и да продължиш поне до края на трети месец. След шести месец е препоръчително да взимаш и флуорни таблетки за зъбите. Това зъболекарят ми ми го препоръча, както и е добре да се хапват повече месни и млечни продукти (заради много важните за този период желязо и калций) Peace.
Снежко, добре дошла отново при нас Heart Eyes. Много се радвам, че сладката Емили расте и те радва newsm32! Дано все така да ви върви  Party!

# 239
  • Мнения: 11 028
Габровки, къде изчезнахте в тези дъждовни дни  Simple Smile
Побутвам темата, че вече втори ден сме на 2-ра страница.

Общи условия

Активация на акаунт