Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Пътуване в Италия, море, езера, планини, забележителности и.../Тема 3/

• 9 490
  • 125
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
Няма никаква карантина след прибиране от Италия,а колко е безопасно...рискът е "глобален",но животът продължава...Южна Италия ми е цел за септември за море(юли и авгувст е много топло),ако нещо не се обърка с "пандемията",ще отида без да се страхувам повече отколкото тук,в БГ.

# 121
Честно казано, единственото ми притеснение е стигането до там, самолети, летища и т.н.

# 122
Честно казано, единственото ми притеснение е стигането до там, самолети, летища и т.н.

Вземи си маска с филтър и шлем и много дезинфектанти, и няма да имаш грижи

# 123
Има ли хубави плажове в Пиза и района около нея? Има супер евтини билети и се чудя дали да не взема? Била съм в Пиза и Ливорно, но на дневни екскурзии до наклонената кула само и почти нищо не видях от района... Заслужава ли си за кратка морска почивка?

# 124
аз на сайта им на БГерчартър не виждам такива до Италия, къде могат да се видят дестинациите?

# 125
На сайта на Еквтор ги гледах офертите.

Не бих казала, че екскурзия до Пиза си заслужава. Ако искате да видите Лука, супер, за един ден става. За мен Ливорно е единствено красив с това, че от там тръгват корабите за Южна Франция. Има малки плажчета в района на Пиза, нищо забележително обаче. Нито пясъкът е хубав нито морето е като за картичка. Местните си го харесват ама защото им е по-евтино отколкото да отидат другаде на море.

Общи условия

Активация на акаунт