Коя е най- голямата еволюция в живота ви?

  • 1 441
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192



За душите на нашите деца и степента, в коятоги разбираме  Тема, която лично за мен е една от най-стойностните във форума до момента.

Сакри, това е темата, която ме накара да се регистрирам в този форум. И до известна степен ми помогна да еволюирам като майка. Научих много неща, които ми помогнаха да почувствам децата си, а не само да ги изслушвам. Това е моята еволюция.
И в чисто психологически план - голям успех /не еволюция, а революция/ за мен е, че се научих да живея в мир със себе си, добих самоувереност -  качество, което силно ми липсваше, а това вредеше на професионалното ми развитие. Пък и не само на него, а и на общуването ми с хората въобще.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Като че ли стъпало, по пътя към личностният ми напредък е форумът.
Но за еволюиране не мога да говоря, по-скоро кретам в едно и също положение, тъй ми се струва.  Crazy

# 17
  • Мнения: 1 006



За душите на нашите деца и степента, в коятоги разбираме  Тема, която лично за мен е една от най-стойностните във форума до момента.

Сакри, това е темата, която ме накара да се регистрирам в този форум. И до известна степен ми помогна да еволюирам като майка. Научих много неща, които ми помогнаха да почувствам децата си, а не само да ги изслушвам. Това е моята еволюция.


Де ВАня, мога само много да се радвам за това.А съжалявам, че темата секна, защото може да се пише в нея до безкрайност.И там прекалих /ме/. ooooh!

небесна красТавица
, за мен също, а вярвам и зная, че и за доста хора форумът ни е подействал по същия начин  Hug И той е повратна точка в живота ми по някакъв начин.

# 18
  • Мнения: 494
Интересна тема...Накара ме да се замисля кое би могло да се определи като най-голяма еволюция....Може би това е мисленето в определена насока, как възприемам живота като цяло...В поведението си не намирам такава кой знай каква еволюция или поне сигурно защото нямам спомени от маймунския си период  Laughing Laughing Laughing
Та сериозно и от само себе си, а и умишлено все повече в израстването и узрявнето си като голям човек осъзнавам, че трябва да се живее пълноценно, да се радваме на всеки миг, да уважаваме хората и показваме на най-близките си, че ги обичаме...да бъдем добри и по-малко да се ядосваме за дреболии...Да успяваме да намираме красотата в малките неща и да се радваме на живота днес! Понякога изпадам в разни черни дупки, но като цяло се старая да мисля по тази начин и това като изграждане на ценностна система мисля, че е най-големия ми напредък пред последните години Simple Smile
smile3521

# 19
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Като приех себе си-беше си цивилизационен скок направо.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт