Отговори
# 165
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 770
Лягам си уж навреме, но сънят ми е толкова накъсан, че рядко успявам да се наспя и да се чувствам отпочинала на сутринта. Дано отмине този период. Simple Smile

# 166
  • Мнения: 268
Спите ли достатъчно и успявате ли да се събудите отпочинали?

Сънят ми не достатъчен  и  не се събуждам отпочинала ,но така е вече ,навлизам в средна възраст.

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
В момента нямам много ангажименти и успявам да се наспа, но лятото ми е много натоварено и не успявам и е цяло чудо да се събудя отпочинала.

# 168
  • София
  • Мнения: 663
Със сигурност не спя достатъчно. Сутрин едвам ставам за работа. Матракът ни е латексов и ми е удобен. Но къде е причината?

# 169
  • София, България
  • Мнения: 5 575
Спя достатъчно, но не винаги се събуждам отпочинала.

# 170
  • Мнения: 278
имам две деца и трудно се наспивам. За нашия комфорт сме избрали матрак Тед с мемори пяна. Много съм доволна, но определено съня ми липсва.

# 171
  • София
  • Мнения: 2 025
От както родих сънят е леко мираж. Рядко ми се явява възможност да поспя повече,но пак не е достатъчно. Ще наваксам като порасне младежа.

# 172
  • Мнения: 261
Поставила съм си за цел да спя достатъчно, но не винаги ми се получава, съответно и не винаги съм отпочинала сутрин. Имам намерение да си закупя смарт часовник за мониторинг на съня.

# 173
  • Мнения: 852
За съжаление не спя достатъчно и не се чуствам отпочинала.

# 174
  • Мнения: 1 583
Не успявам да се наспя и да си почина.То и няма как-лягам късно,ставам рано,на работа е лудница и все търча нанякъде.....

# 175
  • Мнения: 105
Липсата на сън, независимо дали се случва за кратък, или дълъг период, може да доведе до някои характерни симптоми. Те могат да варират от често срещани – като сънливост, до по-сериозни – като халюцинации, проблеми с паметта и оплаквания от болка. Разберете повече в първа част на статията ни "Най-честите симптоми при недостиг на сън“ .

# 176
  • Мнения: 465
Смятам ,че спя достатъчно (около9/10 часа) и се събуждам отпочинала и заредена с нови сили.

# 177
  • Мнения: 2 063
Невинаги спя добре, зависи как се чувствам. Понякога съм недоспала заради неудобна възглавница.

# 178
  • Мнения: 551
Работата ми е изключително динамична и по всяко време на денонощието, така че със сигурност не спя достатъчно.

# 179
  • София
  • Мнения: 5 606
Не съм се наспивала от повече от година и половина, откакто станах родител. Сънят е мираж за мое съжаление.
Интересувам се какъв матрак е най-удачен за хора като мен с гръбначни проблеми? Имам остеохондроза, дископатия и изправена лумбална лордоза.

Общи условия

Активация на акаунт