Верният помощник на всяка жена – ТriCollagen Peptide

  • 8 915
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
За да увенчаем усилията за поддържане на красотата отвътре, добре е да имаме естествени помощници пак отвътре. През последните години сме късметлии с разнообразяването на колагеновите добавки на пазара. Колагенът е най-богатият протеин в организма ни и основен компонент на съединителните ни тъкани, има основна роля в осигуряването на структурата на кожата и укрепването на костите. Приемането му подпомага, от една страна, естественото производство на самия протеин в организма, а от друга 
– влиза във взаимодействие с други протеини, които помагат за поддържане структурата на кожата, включително еластин и фибрилин. Достатъчното количество колаген в организма ни е полезно не само за еластичността и хидратацията на кожата, но и за здравето ни – помага при проблеми със зрението, при ставни болки, при косопад и оплешивяване.



Има 28 вида колаген в тялото ни, но колаген тип 1 е най-богатата форма. TriCollagen Peptide от FenoQ е разработен в сътрудничество с шведски партньори, които се съсредоточават върху екосъобразни идеи, като съдържа добре съчетани съставки в грижа за кожата ни и високо съдържание на колаген тип 1, както и хранителни вещества, които стимулират естественото производство на колаген. TriCollagen Peptide съдържа обаче и колаген тип 3 (важен за здравето на кожата, косата и ноктите), както и хиалуронова киселина. За оптимална ефективност към тази комбинация са добавени и антиоксиданти, билкови екстракти и витамини със силен антиоксидантен ефект за забавяне процесите на стареене.



Ако искате истинска добавка с колаген, която работи за вашата кожа, а и не само, потърсете такава, която съдържа хидролизиран колаген тип 1 с висока бионаличност – това е TriCollagen Peptide на FenoQ. Хранителната добавка, разработена от шведски фармацевти, е без аналог на пазара, като носи перфектен баланс и концентрация на внимателно подбрани съставки, гарантиращи ефективни резултати. За безупречното състояние на кожата, за лъскавата и здрава коса и перфектните нокти се грижат: рибният колаген – сред най-важните белтъци за човешкото тяло, Витамин C, който подпомага образуването на естествен колаген, и биотинът, с много важна роля за поддържане нормалното състояние на косата и кожата.



Към своето ежедневие добавете и 14 дози течен колаген TriCollagen Peptide – плодовият му аромат е изключително приятен, така че може да си подарите удоволствието да е първото нещо, което приемате сутрин. Две седмици са минималният период, в който ще забележите промяната в няколко посоки: кожата ви ще страда значително по-малко от сухота и ще подобри еластичността си, косата ви ще възвърне блясъка си, благодарение на хидратацията отвътре и на плътността от протеина, а ноктите ви ще започнат да растат по-бързо и ще станат по-плътни и здрави.  
Повтаряйте приема на Tri-Collagen Peptide от FenoQ два-три пъти годишно и ще забележите още подобрения в излъчването си и в здравето си!

TriCollagen Peptide можете да поръчате онлайн ТУК.


Включете се в дискусията
Поканихме две потребителки на форума - a.l.e.n.a и shokoladche да тестват TriCollagen Peptide за две седмици и да ни споделят своите впечатления в темата.
Един от всички вас също ще има възможност да се убеди лично в качествата на продукта. Включете се в темата, като ни зададете своите въпроси или отговорите на нашите, които ще ви зададем на 22 април.
На 09.05.2019 г. ще изтеглим един късметлия, който ще получи TriCollagen Peptide.




Запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: чт, 18 апр 2019, 11:16 от Редактор**

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря за предоставената възможност да тествам продукта. Днес изпих предпоследното си шишенце.

Не съм от хората, които приемат хранителни добавки. Гледам да си набавям чрез храната всички необходими витамини и минерали. Много се зарадвах когато ми предложиха да тествам продукта, тъй като след раждането имах сериозен проблем с косопада, който за съжаление не успях да елиминирам напълно. Напоследък страдах и от болки в гърба, ръцете и в някои органи, породени от натоварване на гръбнака.

Колагенът пристига в картонена кутия, съдържаща 14 пластмасови шишенца по 25 мл всяко. Приемам по една дозичка всяка сутрин на гладно. Вкусът е плодов и доста сладък и ми допада доста. Опаковката е изключително удобна и може да вземете необходимата дозичка дори и в дамската си чанта. Нямам наблюдения как вървят ценово други подобни продукти на пазара, но смятам, че цената е поносима. 

Впечатленията ми от продукта за този кратък срок няма как да са напълно изчерпателни, но се почувствах доста по-жизнена, тенът на лицето ми се поизбистри, болките ми понамаляха драстично, при миенето на косата си забелязвам все по-малко падащи косъмчета, забелязвам и никнещи нови косъмчета на главата си.



# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
И аз бих искала да благодаря за гласуваното доверие. Предложението ме намери в много подходящ момент. Предстоеше ми процедура за формиране на колаген, и се оглеждах за добавки, с които да внеса градивен елемент в организма.

В годините съм приемала различни добавни, не разчитам само на храната за това. А и спортувам активно. В един момент започнах да правя реакция към желатина (предполагам)  в дражетата, и поспрях с приема на добавки във вид на дражета. Постепенно редуцирах и тези във вид на таблетки. Може да се каже, че от доста време  не съм приемала нищо, и s лека боязън обмислях към какво да посегна.

В тази връзка много ми допаdна, че този продукт е течен. Както е писано по-горе - вкусът е слaдък, доста сладък, като лъжица мед или сладко с приятен пловод вкус. Нужно ми е след това да отпия бавно няколко глътки топла вода.

Като резултати, все още не мога да отчета нещо забеелжително. Нужно е повече време, за да се задейства процеса на формиране на колаген, и ефектът да е видим. Но съм имала положителни резултати от приема на колаген във времето, и тук не се съмнявам в такива. Повече ме зарадва и това, че в субстанцията има и други "прелести", не само колаген, но и хиалуронова киселина, множество билкови екстракти, които действат синергично:





Цената не е най-ниската на пазара, но започнах да съм по-капризна към това как и къде са прозиведени добавките, по каква формула. и в случая гласувах доверие.

Пожелавам успех на всички участващи в кампанията, продуктът си заслужава Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 090
Приемала съм колаген в течен вид и мисля, че имаше благоприятен ефект, но може би трябва приемът да е за по-дълъг период. За какъв период TriCollagen Peptide действа оптимално? Бих го тествала и споделила впечатленията си с удоволствие.

# 4
  • Мнения: 10 174
И аз постоянно преглеждам пазара, не само българския, за добър и ефективен колаген. Определено не мисля, че може да се забележи ефект от колагена за 2 седмици, което е тестовият период, но продуктът има интересен състав, който би могъл да даде повече жизненост на организма и за такъв кратък прием. Интересува ме как тази добавка би се усвоявала и повлияла на човек с пропускливи черва и автоимунни състояния?

# 5
  • Мнения: 2 024
Аз се интересувам дали има информация относно ефикасността на продукта по възрастови групи. Например, масовият вариант за разкрасяващи продукти е тази информация да се дава общо, като нещо от сорта "Очаквайте да усетите ефект след "ххх" месеца редовно приемане на продукта."

# 6
  • София
  • Мнения: 12 305
Никога не съм приемала колаген, мислех, че съм още млада за това. В тази връзка искам да попитам има ли значение възрастта за приемането на добавката?

# 7
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 681
Как най-добре се усвоява колагенът? Кога е най-добре да се приема - сутрин на гладно? Има ли значение количеството вода, с което се приема?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 362
Какъв е препоръчителния период на прием на колагена и колко време –месеци- трябва да се паузите между отделните периоди на прием, за да не се получи свръхнатрупване?

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Последно време взеха да добавят колаген в доста козметични продукти, ползвала съм такива, но добавки не. И на мен ми е интересно възрастта каква роля играе и дали са с висока калоричност? Момичетата пишат,че са много сладки, дали са подходящи за хора които спазват режим или за диабетици?

# 10
  • Мнения: 28 888
Също се интересувам от каква възраст е препоръчително вземането и за колко време, за да има оптимален резултат?

# 11
  • Мнения: 578
Колко дълго трябва да се приема ? 

# 12
  • Мнения: 2 124
И,аз не съм приемала досега колаген,но се замислям,че скоро трябва да започна.Всяка яснота и разясняване ще ми бъдат полезни.

# 13
  • Мнения: X
Здравейте, допада ми общата идея на продукта да обедини съзвездие от доказани бюти съставки: колаген, хиалуронова киселина, биотин, вит.С..
Интересувам се, има ли най-подходящо време от деня за приема му и действа ли по-добре вечер, когато предстоят нощните регенеративни процеси в тялото?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз от доста време вече се оглеждам за подобна добавка.Но човек влезе ли в аптеката е хубаво да има представа какво точно търси.Та моят въпрос е да препоръчате продължителност на приема?

Общи условия

Активация на акаунт