Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
Кафявото за дъщеря ти няма ли да се върже с някакъв нюанс на розово ( ако и е любим цвят) лично аз много харесвам комбинацията розаво- кафяво...иначе леко резидаво зелено....може и жълто...

 А иначе нещо червено... за хола? Crazy

Мен цялата ми къща е бяло-сребърно-черна ( с изключение на пода) и така съм се заканила в следващата да сложа по - игриви цветове, че ми стана супер скучно вече!

А може и жълтичко...

 newsm78


# 16
  • Мнения: 5 475
Това ,коието мислех за момента е прасковено,за детската..или някакъв светъл нюанс на оранж...(тя искаше наситено червено,но бояджията каза да избягвам силни цветове,че може да се сляга блока и после е трудно ,ако има пукнатини да се правят корекции)
 
  Може би нещо подобно и за хола и кухнята,защото мебелите са тъмни...щеше ми се светъл дован,но се притеснявам ,че доста се цапа...а и все пак кухнята е в същата стая.. Crazy
   
  За спалнята мислях нещо...светло маслено зелено...защото мебелите са светли..ако е жълто ще се загуби акцента от основните панели на мебелите,които са пясъчно жълти... #Crazy
 
  Ама накрая  за дивана хич не ми идва наум какъв да е?  #Crazy

# 17
  • Мнения: 6 390
Привет банда
минавам да ви видя, че изчезваме навън  Whistling
Гери
после ще гледам линка, иначе нашата къща е цялата жълто-винено червена  Wink Laughing, спалнята, банята, хола, хухнята... цялата  Whistling Grinning

а за празниците
5. ИУли е деня на Кирил и Методи  Mr. Green
6.ИУли е деня на запалването на ЯН ХУС
 Whistling Whistling Whistling все интелектуални празници 
Адиос аморес за сега  bouquet

Звезди
ТенкИУ за супер закуската, първа писта съм - как то обикновенно  Crazy Wink

# 18
  • Мнения: 7 914
Eli cz , приятна разходка и весели игри на Емка- Бадемка!

Giorgia
, Честит ти нов аватар, ама защо махна  лентичката с годишнината ви? Rolling Eyes Аз си я поглеждах от време на време , че нали има няма месец от моята Rolling Eyes
Що за цвят е "дован"? newsm78 Embarassed

# 19
  • Мнения: 5 475
Махнах лентичката,че не се побира заедно със стихчето!След някой ден ще я сложа пак...до годишнината има време - 24 септември е!  Wink

Тъкмо си говорех с Лени,че май за да се схване по-добре трябва да постна само мебелите и да питам директно за цвят...че иначе май е трудно за разбиране.. newsm78

# 20
  • Мнения: 7 914
Махнах лентичката,че не се побира заедно със стихчето!След някой ден ще я сложа пак...до годишнината има време - 24 септември е!  Wink

Тъкмо си говорех с Лени,че май за да се схване по-добре трябва да постна само мебелите и да питам директно за цвят...че иначе май е трудно за разбиране.. newsm78

 Много правилно те е посъветвала... понеже като споменха за розавото и кафявото пуснах гугълчо и наистина има сполочливи комбинации ама има и някои  Sick... така, че пусни цветовете! Peace Hug

# 21
  • Мнения: 1 860
 Ох, ама че много сте изписали пак...
 Добро утро на всички! Звездичка, вземам си закуска, че и аз като Джорджи съм изгладняла та чак освирепяла.  Grinning
 
 Джорджи, пусни мебелите май ще е най-добре да се прецени. Розово и кафяво е хубава комбинация. Пускам ти един линк да разгледаш малко страхотни цветове. А тук можеш дори да боядисаш виртуално твоята стая и да пробваш цветове как ще стоят.  Hug

 Калида, надявам се да се похваля с добри новини тази седмица. Поне мина първи и вече са приели новият закон, но трябва да поровя в нета да видя какво точно пише там. Хубаво е да знаеш какво ти трябва, за да реагираш адекватно иначе никой не ти помага от институциите.

 Добре дошла на ,Kaлa(Bella13), и да знаеш че има опасност от приказки тук да не ти остане време да прегледаш другите теми.  Hug
 
 Дидка, как е ухото? Не го чакай, аз моето така се ослушвах и после щях да умра от болка 3 дена.   


 Сега отивам да прочета и старата тема, че доста се позабавлявали докато съм се излежаваля вчера в леглото. Blush

 Успешна седмица на всички!

# 22
  • Мнения: 5 475
копирам се от Дом и семейство...

За да улесня идеите ще ви постна директно снимки

Значи както казах по-горе бояджията ми остави палитрата с цветове да избирам цветовете на стените.

 Препоръча да не ползваме силни цветове,че може блока да сляга и после корекциите са трудни..

 уточнявам,че при мен хол и кухня са заедно..какъвто е цвета на мебелите в кухнята,същия е и на тези в хола..

Ето типа кухня (за съжаления няма я на хубава снимка в нета,така че ще я видите тук!)

При мен горните шкафове са с матирано стъкло,не както е на снимката!

http://www.scavolini.com/galleria.asp?gr_id=34&fa_id=38&cu_id=49

масата е такава ,както на снимката ,само столовете са такива




  Настилките навсякъде са паркет - светъл!


Тук въпросът е какъв цвят стени...и какъв цвят диван?

Спалня и детска



..гардероба на снимката е само за представа какъв е цвета ,не намерих точно същия тип...при мен е  с 4 плъзгащи врати в средата с огледала ,а на всички мебели в спалнята корпуса и страничните стени с преден  панел е с цвят сабиа /пясъчно жълто.
 
Предпочитам двете спални да са в различен цвят.

  В детската всички мебели са дюс-светло кафяво,като показания по-горе гардероб!

Да подчертая дъщеря ми е на почти 17 год.

и тук въпроса е цвят на стените на спалнята и на детската   newsm78

  ooooh! Дано така да е по-лесно ,за даване на идеи!
 Hug


Хайде, помагайте!

Проблема е ,че мебелите ги нямам физически,за да ги снимам..а из нета със зор се намира нещо подобно...сайта на Скаволини е целия със защити и не може да се копира снимка...

# 23
  • Мнения: 7 914
Аз бих боядисала някоя стена  в холо-кухнята със сивкав отенък... Thinking
 А за другите  си мисля за нещо зеленикаво, портокалово... Thinking

Уф , много е трудно... ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 860
 Джорджи, пробвай с тази програмка може да си ги нагласиш всякакви цветове. На мен ми се струва, че с цвят "пепел от рози" ще е много приятна комбинация.

# 25
  • Мнения: 5 475
 Wink Нана цвят "пепел от рози" ми е любимия..в Бг половината къща  ми е боядисана така!
 
  Звездичка..и мен ме заболя главата да мисля,а трябва отговор да дам...а и мациките от Дом и семейство само лафче си раздухват и хич не им се мисли.. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 6 390


Малко да разведрим обстановката, че много сложни задачки днес ни възлага Гери  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 914
Мале е-е -е, Eli cz  #Crazy  какви са тез вкусотиии - добре че съм на диета иначе да съм се запътила към  наи близкия newsm55 за нещо сладичко! Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 860
 Ау, каква тортичка, а аз ръфам ли ръфам един "сникърс"...
Eli cz , ще ме накар да се развихря пак в кухнята.  Hug

# 29
  • Мнения: 6 390
Ами нали все на плодова диета караме де  Wink Laughing
Да не разваляме много линията  Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт