Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 135
  • 740
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 3 219
Нали за детски дрехи беше Кимекс? Имаше срещу фонтаните на Общината, след Рафи някъде., посока Радио и Телевизията. Но дали е още там...

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Мисля, че го няма вече там.

# 107
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Много отдавна го няма там до Рафи.

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 40 740
Издирвам дали е склад или магазин за спортни дрехи едно помещение под кооперация зад ПУ, пада се на ул.Кръстьо Пастухов...малко след църквата.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 1 380
Къде има магазин с голям избор на осветителни тела /трябват ми за цял апартамент: кухня, спалня, детска, коридори/ и да не дерат кожи, ако някой знае?

# 110
  • Мнения: 416
Някой знае ли къде има кинкалерия в Кичука, по-точно около бул.Македония и Събота пазара? Преди имаше на този пазар, но вече не, а искам да си купя един жълтеникав конец. Ходих в кинкалерията от южната страна на Пешеходния мост, но там нямаха такъв.

# 111
  • Мнения: 2 739
От къде да купя само горнище за бански? И какви са цените?

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 40 740
От къде да купя само горнище за бански? И какви са цените?
в Декатрон вчера гледах, цените са отделни за двете части.Около 20лв май са.

# 113
  • Мнения: 11 477
Някой знае ли къде има кинкалерия в Кичука, по-точно около бул.Македония и Събота пазара? Преди имаше на този пазар, но вече не, а искам да си купя един жълтеникав конец. Ходих в кинкалерията от южната страна на Пешеходния мост, но там нямаха такъв.
Има кинкалерия на уличката между Събота пазар и ресторант Рандеву.

# 114
  • Мнения: 416
Някой знае ли къде има кинкалерия в Кичука, по-точно около бул.Македония и Събота пазара? Преди имаше на този пазар, но вече не, а искам да си купя един жълтеникав конец. Ходих в кинкалерията от южната страна на Пешеходния мост, но там нямаха такъв.
Има кинкалерия на уличката между Събота пазар и ресторант Рандеву.

Тоно тази търсих миналата седмица и не я намерих...

# 115
  • Мнения: X
Къде има магазин с голям избор на осветителни тела /трябват ми за цял апартамент: кухня, спалня, детска, коридори/ и да не дерат кожи, ако някой знае?
Голям избор има в магазин, на бул. България, ако идваш от към хотел Санкт Петербург, в блока, след пресечката на Брезовска, където е 3-то РПУ. За цени обаче не мога да коментирам. Другото място е, ако продължите към колелото на Панаира, завивате по Цар Борис, на 30 метра по-надолу, отново е под блок. Ние купихме полюлей от Алати, преди няколко месеца, но имаше намаление, не е лош. В Габровски имаше не лоши неща, но затвориха преди година.

# 116
  • Мнения: 1 406
Момичета, знаете ли нотариус в кичука? По точно около коматевския възел?

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Къде има магазин с голям избор на осветителни тела /трябват ми за цял апартамент: кухня, спалня, детска, коридори/ и да не дерат кожи, ако някой знае?
Elbulgaria на 6 септвмври, до Бриколаж и 2R отзад на бул. Марица не виждам споменати Simple Smile
Имат сайтове, може да хвърлиш по едно око

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
И аз препоръчвам Ел България.

Също видях голям магазин като влизаш в Пловдив от Карлово отдясно. Нямам представа обаче колко е скъп.

# 119
  • Мнения: 1 666
Момичета, знаете ли нотариус в кичука? По точно около коматевския възел?
Нотариус в кварталите няма. Най-близкият е на сточна гара и вече всички останали около центъра.

Общи условия

Активация на акаунт