iHerb.com (USA) - сайт за хранителни добавки, храни и козметика - 131

  • 42 234
  • 743
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 35 951
Добре дошли в новата тема! Hug

➤ от 1 юли 2021 г. влязоха в сила промени
в митническото и данъчното законодателство на ЕС (и БГ)
(за всички пратки се дължи ДДС)
➤ данъците и таксите, са включени в цените на продуктите
➤ пратките минават митническа проверка в страна от ЕС, преди да влязат в БГ
➤ пратките се изпращат с DPD и Speedy, на адрес
 ( при получаване не се плаща нищо повече)


За контакт със сайта:
е-mail: info@iherb.com
или
http://www.iherb.com/info/Contact
или

Скрит текст:
отдолу на страницата, CUSTOMER SERVICE => Contact Us =>
 

Какво трябва да знаем предварително:
•   Темата е за обсъждане на продукти и поръчки от сайта, а НЕ за медицински консултации и назначаване на терапии!
•   Напомняме и че приписването на лечебни свойства на хранителни добавки е подвеждаща информация (и според БАБХ) и всеки, който се изживява като лечител, назначава лечения и твърди, че хранителни добавки лекуват заболявания, ще бъде санкциониран без предупреждение.
•   Консултирайте се със специалист преди да започнете да използвате дадена хранителна добавка!  


За да пазарувате от iHerb ви трябва:
- валидна банкова карта (VISA, Мастер кард, Американ Експрес, но не Маестро!) *
                  
                                      (дебитна, кредитна, виртуална)
- реален e-mail адрес
- регистрация в iHerb.com
      може да платите и с PayPal **  
     както и с празна карта
/ но, до 48 часа, трябва да финализирате плащането -  през Modify на поръчката, въвеждате отново данните на картата и завършвате плащането/

Настройки на сайта за: държава - език - валута  

Регистрация в сайта:
Скрит текст:
посочвате:
-  e-mail адрес
- парола  
- Billing- и Shipping- адрес (добре е да съвпадат при първата поръчка)
- данните от картата (номер, картодържател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба))
- на Rewards Address - попълвате адреса на картодържателя ( той трябва да съвпада с Billing адреса)
По препоръка на сайта - да се плаща в Долар ($) или Евро (€ )
                             
Пазаруване:
Скрит текст:
- влизате в акаунта си
- слагате продукти в кошницата  
- въвеждате код/-ве за отстъпка (дали има актуален код в момента, може да попитате в темата)
- избирате метод на доставка
- натискате Proceed to Checkout
- на следващата страница, отново преглеждате всичко внимателно
- натискате Place Order  и ....  поръчката е направена.
Кодове и промоции
Персонален код - дава 10% намаление при първа и 5% - при следващи поръчки
- това е личен код на потребител на сайта - когато го ползвате, носи бонус, както на вас, (ако не ползвате друг код), така и на неговия притежател (при всяка поръчка)
- когато ползвате код с по-висока отстъпка - получавате бонус от този код, а от въведения персонален код - бонус получава само неговия притежател
- след първата си поръчка и вие ще получите такъв код

Персоналните кодове не се виждат след въвеждането, но се появява: Discount Applied - което означава, че кодът, който е въведен е приет. Ако виждате някакво намаление, под всеки продукт в кошницата си ( Rewards Discount: -$ _  _ ) без да сте въвели код, това означава, че имате натрапен код( персонален).
За да сте сигурни, че са приложени всички желани от вас кодове и да избегнете натрапените кодове, както и смяна на един код с друг, трябва да въвеждате персоналния код накрая, преди да платите/пуснете поръчката. Ако не го направите, постоянно може да се генерира някакъв натрапен код.
Кодовете могат да се въвеждат многократно, един след друг.
код  NEW20 дава 20% намаление за ПЪРВА поръчка, до 31.12 2023г. (периодично го де-/активират, проверявайте)
код  GOLD60 дава 10% намаление на поръчки над 60$  - до 31.12
код  GOLD120 дава 10% намаление на поръчки над 120$ и 30% намаление на марките на iHerb  - до 31.12
код  VALUE60 дава 10% намаление на поръчки над 60$  до 31.12 (този код не винаги е активен )
код  SHOPSUPPS20 дава 20% намаление на Rainbow Light, Renew Life , Natural Vitality , NeoCell до 31.12
код  ZAHL23 дава 20% намаление на Zahler до 31.12
код  BOBSRED20 дава 20% намаление на Bob's Red Mill до 31.12
код  GBRBABY дава 20% намаление на Gerber до 31.12
код  FORCE20 дава 20% намаление на Force Factor до 31.12
код  SWANSON дава 20% намаление на Swanson до 31.12
код  ULV15 дава 15% намаление на Unilever до 31.12
Кодовете, не се комбинират с други промоции, могат да бъдат деактивирани във всеки един момент, да бъде променен %-та намаление или посочената дата на валидност
Combo Offer - на страницата на всеки продукт, под цената, ви се предлага комбо-оферта (продукт, комбинация с избрания от вас), която намалява общата сума -  1 до 10$ (най-често 3-5$, за по-големи, следете темата)
Trial items Мостри/Пробни продукти
New Нови продукти - 10% намаление
Sales & Offers
Gift sets  Подаръчни комплекти
Super Deals до 60% намаление
Brands of the Week  Марки на седмицата - до 20% намаление, излизат всяка сряда 20:00 ч. н. вр.
Daily/Weekend Deals  Дневна/Уикенд промоции - проверявайте на същата страница или следете темата

ВНИМАНИЕ!
Не поставяйте персоналния си код в подписи, полета за титли, местожителство, личен текст!
Не публикувайте персонални кодове повече от 1 път в мнение /когато пускате цитат/
Не публикувайте персоналния си код повече от 1 път на страница
Не публикувайте персоналния се код с голям размер на шрифта
Не публикувайте персоналния си код в други теми!
Не публикувайте линкове с генерирани персонални кодове! - в тази и други теми
Не публикувайте само персонален код, без мнение по темата.
Не публикувайте персоналния си код с други, промоционални кодове и вероятни, бъдещи промоции.
В противен случай ви грози бан!


Сайтът предлага два метода на доставка:  
Доставка със Speedy:  
- за поръчки над 40$ - Безплатна доставка
- за поръчки до 40$ - доставка 4$
- може да се поръчва до 140$, с тегло 4,5кг
- с предплатени данъци (ДДС) и такси (включени в цената на продуктите)
- при получаване на пратката, не се заплаща нищо допълнително
Пратките пристигат и се доставят със Speedy на адрес.
- след като пратката бъде изпратена (шипната), получавате номер за проследяване (тракинг номер), чрез който може да я следите.
- примерно проследяване:
Скрит текст:

На страницата на Meest (отваря се чрез линка, с номера за проследяване на пратката):
->  в ляво е посочен и проследяващия номер със Speedy (Last mile number) - следите го тук:  https://www.speedy.bg/bg/track-shipment
-> под номера, има и директен линк (Last mile partner): Speedy Local tracking here ... натискате го и той ви отваря проследяването директно в Speedy

Доставка с DPD:    
- без фиксирана цена на доставка
- с предплатени данъци (ДДС) и такси (включени в цената на продуктите)
- може да се поръчва до 140$ с тегло 4,5кг
- при получаване на пратката не се заплаща нищо допълнително
Пратките пристигат до БГ с DPD, а в страната се доставят от Speedy на адрес.
- след като пратката бъде изпратена (шипната), получавате номер за проследяване (тракинг номер), чрез който може да я следите.
- примерно проследяване:
Скрит текст:

Важно!!!
Скрит текст:
1. следете пратките си, чрез проследяването в сайта IHerb, DPD и Speedy
2. когато пратката влезе в БГ получавате SMS или мейл - тогава може да се обадете (за по-сигурно) на Speedy и да проверете, дали правилно са посочени: адрес, тел. и имена
3. тогава е момента, който иска, да пренасочи пратката си, до удобен за него офис на Speedy - за да я вземе в удобно за него време
4. пратката може да се получи от друг човек - посочвате неговите имена и тел.
5. куриер на Speedy посещава вашият адрес 2 пъти: два, последователни дни или през 2-3 дни ( ако е събота и неделя)
6. ако не ви открие - пратката се връща на изпращача (Iherb) след 7  дни ( за сметка на iherb ... което не е много добре за вас, защото сайтът ви слага в списъка на некоректните клиенти*)
- възможно е да я остави и в най-близкия, до вашия адрес, офис на Speedy
7. ако пренасочите пратката си до офис - трябва да я вземете до 5 дни, след това пратката се връща на подателя ( iHerb)
Пратките пристигат средно за 10-12 дни
Плащане с PayPal
Скрит текст:
На втора стъпка от плащането - Payment Details:
- избирате начин на плащане /Payment Methods:
1. с карта - въвеждате данните от картата
или
2. с PayPal - слагате отметка на  Pay with PayPal
след като изберете начина на плащане - натискате Continue
ЦЪК - за плащане с PayPal
Ако не ви излиза опция за плащане с PayPal
Скрит текст:
- проверете настройките си, трябва да сте: BG-EN-USD/€
- изчистете кеша, историята или влезте в сайта през друг браузър като Google Chrome или Mozilla Firefox или рестартирайте PC-то
 * вашата банка автоматично превалутира сумата по своя курс за деня /лев - $/€/, в момента на пускане на поръчката
** за  PayPal - трябва да имате отметка в профила си в PayPal:
Bill me in the currency listed on the seller's invoice
Как да промените или анулирате поръчка  
Скрит текст:
Докато поръчката е в статус:  Processing - Waiting for Payment може да извършвате няколко промени ** .
Отворете ордера и натиснете: Modify Order
На тази стъпка може да промените:
  - броя на продуктите  ( Modify Order items )– само да ги намалите *
  - да откажете цялата поръчка ( Cancel Order )
  - за да се върнете, натиснете: Return to Order Summary
Когато поръчката е със статус Fulfilling - Изпълнение, не могат да се правят никакви промени, може само да я анулирайте и направете нова поръчка
** промяната в поръчката, може да доведе до нейното забавяне
* ако искате да добавите нещо, трябва да откажете поръчката и да пуснете нова поръчка
Важно:
Имайте предвид, че при първоначалната поръчка е блокирана сума от вашата карта.
При повторно пускане на поръчката - отново се блокира сума, която впоследствие сайта ще изтегли.
Освобождаването на първоначалната сума, може да отнеме няколко дни (до 45 дни и това завиди от политиката на вашата банка).
Или, ако не разполагате с достатъчно пари в картата, не рискувайте да анулирате и пускате повторно една и съща поръчка.
За Мострите и Промоционалните продукти Trial items
Скрит текст:
След анулиране /изтриване/( Cancel)/ на поръчка, в която е включена Мостра или Промоционален продукт - той не може да бъде поръчан отново на същата, промоционална цена.  Понякога има и изключения – затова пробвайте.
Може да поръчвате повече от 1 промоционален продукт, но на всеки потребител (акаунт) се полага  само по 1 брой от вид, на промо цена/на пратка. Всяка следваща бройка се заплаща на редовната цена. Има и изключения, затова проверявайте
ВНИМАНИЕ!
Ако имате да кажете нещо по темата - изразете го с повече от една дума. Пускането на едносрични постинги, публикации с емотикон без текст, постинги "запис", както и публикации с цел трупане на брой мнения или публикуване на персоналния код, не се толерират и ще бъдат изтривани!
Ако няма какво да напишете по темата, а искате да я следите, моля, ползвайте функцията "Следи"!

Pencil2  Ако мнението ви съдържа много цитати - ползвайте функцията Скрит текст
Flowers Maple Leaf Ако харесвате и ползвате темата за IHerb, моля, добавяйте и персонален код, от тези, които се публикуват в нея (защото така или иначе се генерира такъв код ( на бгмама), чрез линковете, които се публикуват в бгмама).
Не го ли направите - бонусите отиват за бгмама.
ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ:
 

... приятно  пазаруване!

СТАРАТА ТЕМА - 130

# 1
  • Мнения: 2 026
И аз благодаря за положения труд и за страхотните съвети и предложения, които постоянно се споделят тук! Flowers Bouquet
Днес проверявайки докъде е стигнала последната ми пратка виждам, че същата е освободена от митницата, но 10 минути по-късно не била пристигнала. Как точно става това това, въобще не ми е ясно, затова попитах съпорта дали е изгубена и получих уклончив отговор, че са изпратили запитване до транспортната фирма и чакат отговор до 3 дни. Някой имал ли е подобен проблем? Почти сигурна съм, че няма да се появи пратката ми и се чудя сега какво следва? Как и кога ще ми възстановят сумата? Нечия друга изгубена по трасето пратка някога появявала ли се е след това? Поръчката ми беше важна, тъй като съдържаше добавки, част от които приемам ежедневно и не ми се искаше да си купувам от тук. Сега се чудя дали да не ги поръчам отново, за да се възползвам и от намалението.
Скрит текст:
Ще съм благодарна за препоръка за добър протеин с приятен вкус и по възможност без безобразно количество подсладител.
 И един глупав въпрос, ако позволите. Nerd Незнайно защо съм сложила към една от поръчките си тази добавка: https://www.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-life-boost-60 … e-capsules/109658. Аз обаче нямам сърдечни здравословни проблеми, или поне не ми е известно засега. чудя за какво се приема и от кого? Дали мога да я дам на баща ми като заместител на Аспирин протект?

# 2
  • Мнения: 19 017
Не е коректен тракинга, почти сигурно е, че ще я получиш. И аз имах такива статуси *NOT ARRIVED*, но пратките пристигаха.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 951
И аз благодаря за положения труд и за страхотните съвети и предложения, които постоянно се споделят тук!
Скрит текст:
Flowers Bouquet
Днес проверявайки докъде е стигнала последната ми пратка виждам, че същата е освободена от митницата, но 10 минути по-късно не била пристигнала. Как точно става това това, въобще не ми е ясно, затова попитах съпорта дали е изгубена и получих уклончив отговор, че са изпратили запитване до транспортната фирма и чакат отговор до 3 дни. Някой имал ли е подобен проблем? Почти сигурна съм, че няма да се появи пратката ми и се чудя сега какво следва? Как и кога ще ми възстановят сумата? Нечия друга изгубена по трасето пратка някога появявала ли се е след това? Поръчката ми беше важна, тъй като съдържаше добавки, част от които приемам ежедневно и не ми се искаше да си купувам от тук. Сега се чудя дали да не ги поръчам отново, за да се възползвам и от намалението.
Скрит текст:
Ще съм благодарна за препоръка за добър протеин с приятен вкус и по възможност без безобразно количество подсладител.
 И един глупав въпрос, ако позволите. Nerd Незнайно защо съм сложила към една от поръчките си тази добавка: https://www.iherb.com/pr/california-gold-nutrition-life-boost-60 … e-capsules/109658. Аз обаче нямам сърдечни здравословни проблеми, или поне не ми е известно засега. чудя за какво се приема и от кого? Дали мога да я дам на баща ми като заместител на Аспирин протект?
Hug
За проследяването - вероятно е грешка при въвеждането на информация и по-късно ще го коригират - случва се, така че не се притеснявай.
За изгубена пратка - iHerb възстановява сумата на поръчката.
Става въпрос за митницата в Унгария ... и да звъниш на нашата, те няма как да знаят какво се случва там.
Ето предложения за Протеин... които, според мен, са със сравнително хубав вкус... но, вкусът е нещо много субективно, дано да ти допаднат и на теб:
https://www.iherb.com/pr/bluebonnet-nutrition-whey-protein-isola … 2-lbs-924-g/15910
https://www.iherb.com/pr/now-foods-sports-whey-protein-isolate-u … 2-lbs-544-g/37837 неовкусен, с вкус на прясно мляко
https://www.iherb.com/pr/allmax-isoflex-pure-whey-protein-isolat … 9-lbs-425-g/67597
https://www.iherb.com/pr/biochem-100-whey-isolate-protein-vanill … 1-8-lb-857-g/6907
https://www.iherb.com/pr/allmax-isoflex-pure-whey-protein-isolat … 9-lbs-425-g/67594 ако си фен на шоколадите
https://www.iherb.com/pr/allmax-isonatural-pure-whey-protein-iso … 2-lbs-907-g/67612 този е много чист... шоколад
https://www.iherb.com/pr/allmax-isoflex-100-pure-whey-protein-is … 2-lbs-907-g/69663 подобрената формула на карамела
https://www.iherb.com/pr/now-foods-sports-whey-protein-isolate-c … 1-8-lbs-816-g/872 тази марка предлага много качествени, но не толкова вкусни ...  нещо средно е, така че ти си прецени
https://www.iherb.com/pr/allmax-isoflex-100-pure-whey-protein-is … 2-lbs-907-g/67604 банана е вкусен ... поне аз съм му фен като вкус
https://www.iherb.com/pr/allmax-isoflex-100-pure-whey-protein-is … 2-lbs-907-g/67600 харесвам и ягода
https://www.iherb.com/pr/optimum-nutrition-gold-standard-100-iso … 58-lb-720-g/91646
- доста увеличиха цената на хубавите, чистите и кач-вени протеини и е трудно човек да намери чист на сравнително добра цена.
- протеинът си е гаден на вкус и много често най-вкусните са най-големи боклуци... с повече вреди, отколкото ползи, та много трябва да се внимава

За Life Boost - хубав продукт, с ползи за ССС, антиоксидант... само от полза е. Може да се приема от всеки, здрав човек, с профилактична цел... защото тялото, всички клетки, постоянно се обновяват, а този продукт подпомага тяхното правилно регенериране (делене/пролиферация и растеж и развитие  ... ако не е правилно, настъпват различни мутации ... и човек е възможно да се разболее - много грубо казано). Може да се приема и при ССЗ, но не може да замени никакви медикаменти, още повече НДАспирин, който се приема ... и в тази връзка, този продукт е хубав, разгледай го:
https://www.iherb.com/pr/life-extension-aspirin-81-mg-300-enteri … ted-tablets/38964 ... но, ако е назначен друг вид Аспирин, да се направи консултация първо с лекар.
ММ напр. си го пие редовно (профилактично) ... аз от време на време Simple Smile - просто го забравям

iHerb® Код:    YUL919

# 4
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Ползвали ли сте тези продукти? Харесват ли ви?
https://www.iherb.com/pr/nubian-heritage-body-wash-coconut-papay … l-oz-384-ml/15733

Код за отстъпка при поръчка от www.iherb.com: KJB032

# 5
  • София
  • Мнения: 357
Здравей Денис! 😘
Би ли ми препоръчала NAD+?
И, ако може да разясниш повече за него.
Прочетох, че се усвоява само, ако се направи интравенозна терапия, защото иначе не достигал кръвния поток, разпаднал се - това вярно ли е?
Много ти благодаря предварително! ❤️

# 6
  • София
  • Мнения: 4 122
Здравейте,

Влизам с въпрос Simple Smile Някой ползвал ли е това за бебето си и има ли ефект - https://www.iherb.com/pr/mommy-s-bliss-gripe-water-original-age- … fl-oz-120-ml/5672. Поръчах го и днес дойде.
Тук цената му е двойна.
Дали в случая трябва да поръчам и другите от тази серия за по голям ефект?

# 7
  • Мнения: 1 012
Могат да се приемат и в един ден, защото добре се допълват.
И двата продукта се приемат на гладно, с вода... първо е ХК, след 40 мин. Колаген и след час може да се храниш ( ако искаш... не е задължително)

А ако се пият и НАК и Витекс предполагам първо Нак, след 40 мин Витекс, после след 40 мин ХК и после - колаген, нали така Денис?

# 8
  • Мнения: 28
Здравейте, може ли препоръка за Колаген за кости и стави? В темата съм виждал такива за коса и кожа, но предполагам има разлика. Благодаря.

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
ina-mina, при мен беше същата история с последната ми поръчка. Грешка е някаква, още на следващия ден имаше корекция. Получих я. Провери днес как са нещата.

# 10
  • Мнения: 340
Денис, казвала си многократно че колагена се пие на гладно, един час преди хранене, но може ли да се пие прясно мляко половин час след приема или няма значение храна или напитка, трябва да има час разлика?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 914
Ползвали ли сте тези продукти? Харесват ли ви?
https://www.iherb.com/pr/nubian-heritage-body-wash-coconut-papay … l-oz-384-ml/15733

Код за отстъпка при поръчка от www.iherb.com: KJB032
Точно този продукт не, но ползвам лосионите за тяло и сапуните им- доволна съм, минимум химия съдържат, изчистен състав, приятен аромат и добър резултат.

# 12
  • София
  • Мнения: 35 951

Brands of the Week
- до 20% намаление
валидни до  6 декември - 20:00 ч. н. вр.




- не могат да се комбинират с други оферти, кодове ...
(но, винаги пробвайте, има и изключения)

# 13
  • Варна
  • Мнения: 226
Какво ще препоръчате за полиневропатия?

# 14
  • София
  • Мнения: 35 951
... А ако се пият и НАК и Витекс предполагам първо Нак, след 40 мин Витекс, после след 40 мин ХК и после - колаген, нали така Денис?
Да, става и така  ... или размени местата на ХК и Витекс-а  (NAC - ХК - Витекс - Колаген)


Здравейте, може ли препоръка за Колаген за кости и стави?
Скрит текст:
В темата съм виждал такива за коса и кожа, но предполагам има разлика. Благодаря.
Здравей!
Ето предложения за Колаген за кости и стави:
https://www.iherb.com/pr/source-naturals-arthred-collagen-9-oz-255-15-g/1032
https://www.iherb.com/pr/6am-run-heel-strike-hydrolyzed-collagen … 5-oz-350-g/112769 ... -40%
https://www.iherb.com/pr/fitcode-collagen-hydrolyzed-type-i-iii- … 6-oz-220-g/120955  ... -40%
https://www.iherb.com/pr/zint-pure-grass-fed-collagen-peptides-u … 16-oz-454-g/71745
 https://www.iherb.com/pr/doctor-s-best-pure-collagen-types-1-and … -1-oz-200-g/19109
https://www.iherb.com/pr/doctor-s-best-collagen-types-1-and-3-wi … 180-tablets/19114
... но, той е с ползи и за коса, кожа, нокти, органи, тъкани, системи ( кръвоносна, пикочна... СЧТ ...)


Денис, казвала си многократно че колагена се пие на гладно, един час преди хранене, но може ли да се пие прясно мляко половин час след приема или няма значение храна или напитка, трябва да има час разлика?
За моженето - може, но ефекта е възможно да се намали, да не е максимален ( върху синтеза на чиста съединителна, костна и т.н. тъкан). Ти си прецени. Simple Smile Ако се засекат АК от колагена и от млякото - баланса се нарушава ... а за синтез на определен тип колаген са нужни точно определено кол-во, точно определени АК. А с млякото се вкарват и мазнини и въглехидрат... а протеин (колаген) и въглехидрат не е добра комбинация.

Последна редакция: чт, 30 ное 2023, 16:17 от denis©

Общи условия

Активация на акаунт