Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 134
  • 740
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 1 380
tamarita29, страхотни идея Heart Eyes Ще я взаимстван със сигурност, може би за имения ден на баткото.
Предполагам, знаеш, че и Музейко е в Пловдив с изложбата "Еврика" също е вариант.

А къде е този Музейко в Пловдив?

# 301
# 302
  • Мнения: X
Сладкарницата близо до Полиграфия е вероятно Мон Шери. Настина правят макарони, не са лоши, но аз не ги обичам и не се наемам да ги оценявам. По принцип тортите и сладкишите им са отлични.
По-скоро е " Магнолия". Техните са хубави.

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Здравейте.Мисля , че преди се е коментирано,  но може да ми помогнете с актуална информация. Момчето ни е на 7 г и две поредни години го бях записала на народни танци в детската градина.Бихме искали да продължи заниманията в клуб където да не е единственото момче и да имат участия.

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте.Мисля , че преди се е коментирано,  но може да ми помогнете с актуална информация. Момчето ни е на 7 г и две поредни години го бях записала на народни танци в детската градина.Бихме искали да продължи заниманията в клуб където да не е единственото момче и да имат участия.
Момчетата са кът навсякъде Simple Smile Така че на тази възраст където и да отидете, ще ви приемат с отворени обятия.
Моя син ходеше (сега се е отдал активно на футбол) във ФТА "Дилянка", имат участия, имат концерти. Репетират в сградата на бившия Младежки дом (срещу бар Морадо на ул. Авкентий Велешки) - https://www.facebook.com/Folk-Ensemble-Dilyanka-Plovdiv-127670977313237/
Отделно има - Иглика, Седенчица, Постарт, и сигурно и някои други

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 3 556
За района на Кършияка - Елика.
Репетициите са в салона на НУ Христо Ботев.

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 5 933
Също и Луди Млади. Непрекъснато имат изяви. Преди репетираха в Панаира, сега не знам,дали още са там.

# 307
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Много благодаря на всички за предложенията.

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Чановете също имат групи за деца - дъщеря ми е при най-малките (замислям се, дали от септември да не я преместя при по-големите) и имат 1 редовно ходещо момченце. При по-големите има повече. Синът ми също изяви желание за народни танци, след като ги гледаше на сцената, та от есента, ще ходят и двамата вероятно.

За кой квартал се интересувате?

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Смирненски или Централен.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Здравейте,питането ме не е точно за тази тема,но искам да поптам все пак някой от Пловдив пазарувал ли е от този сайт cs@teacalgary.com. Доставката  до адрес ли се извършва или до клон на пощата.
Благодаре предварително.

# 311
  • Мнения: X
Това, което сте написали е електронна поща, а не сайт за пазаруване.

# 312
  • Мнения: 5 597
Здравейте.Мисля , че преди се е коментирано,  но може да ми помогнете с актуална информация. Момчето ни е на 7 г и две поредни години го бях записала на народни танци в детската градина.Бихме искали да продължи заниманията в клуб където да не е единственото момче и да имат участия.
Танцов клуб "Мила" ,репетиции в салона на у-ще "Петър Берон",ако те устройва -до Втора поликлиника.

# 313
  • Пловдив
  • Мнения: 481
tonynette, , права сте, сайта е този https://www.teacalgary.com

# 314
  • Мнения: 1 210
От къде да купя сносен, но не скъп куфар за ръчен багаж? И какъв е за предпочитане - мек или твърд?

Общи условия

Активация на акаунт