Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 124
  • 740
  •   2
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
От къде да купя сносен, но не скъп куфар за ръчен багаж? И какъв е за предпочитане - мек или твърд?
От Естил купих моя. Мек.
Твърдите не са ми по вкуса, но имат и можеш да ги сравниш.
Имат магазини в Мол Пловдив и в Мол Марково тепе.

# 316
  • Мнения: 1 210
От къде да купя сносен, но не скъп куфар за ръчен багаж? И какъв е за предпочитане - мек или твърд?
От Естил купих моя. Мек.
Твърдите не са ми по вкуса, но имат и можеш да ги сравниш.
Имат магазини в Мол Пловдив и в Мол Марково тепе.

Благодаря ти! На каква цена го купи, ако може да споделиш?

# 317
  • Пловдив
  • Мнения: 3 554
89 лв.

# 318
  • Мнения: 10 373
На пешеходния мост китайски
От 39 и 49 лв има
2 магазина са, различни модели

# 319
  • Мнения: X
Естил имат фирмен магазин и на главната, срещу Н&М.

# 320
  • Мнения: 1 139
Аз купих куфар за ръчен багаж от Халите на Главната, втория етаж, вдясно, мек, 50 лв., засега съм доволна от него. Казаха, че фирмата е българска и ако нещо се повреди, могат да ми го поправят.

# 321
  • Мнения: 1 210
Аз купих куфар за ръчен багаж от Халите на Главната, втория етаж, вдясно, мек, 50 лв., засега съм доволна от него. Казаха, че фирмата е българска и ако нещо се повреди, могат да ми го поправят.
Благодаря на всички! Клоня към мек и аз..  bouquet

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Също и Луди Млади. Непрекъснато имат изяви. Преди репетираха в Панаира, сега не знам,дали още са там.
+ 1 за Луди Млади. Ръководителката на децата, Петя е изключително позитивен и лъчезарен човек. Имат много участия децата, а скоро и в Словения ходиха.
https://www.facebook.com/LudiMladiPlovdiv/posts/1432435220196602

# 323
  • Мнения: X
Също и Луди Млади. Непрекъснато имат изяви. Преди репетираха в Панаира, сега не знам,дали още са там.
+ 1 за Луди Млади. Ръководителката на децата, Петя е изключително позитивен и лъчезарен човек. Имат много участия децата, а скоро и в Словения ходиха.
https://www.facebook.com/LudiMladiPlovdiv/posts/1432435220196602
"Луди млади" репетират в Офис Център Север, така са кръстили сградата, в която е магазин Липненски в партера, на ул. Колю Фичето 7А, срещу училище Хр. Г. Данов. Преди мнооого години беше сервиз за радио и телевизионна техника, а след това и офис на Евроком, на това място.

# 324
  • Мнения: 1 053
И на мен ми предстои да купувам куфар и се чудя какъв да е?Имах един от плат, удобен е, ами отдолу явно като се опира на земята и се протри, та сега и аз се чудя, разгледах ги в Естел хубави са и цената е добра, в Гранда имаше пак доста избор, но цените на всички бяха над 110лв. и на главната също са доста скъпи! Така като Ви чета и аз сигурно ще се ориентирам към "мек" куфар!

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Момичета, ще ми препоръчате ли шивачка около ТЦ Гранд? Трябва ми за корекция на дреха.

# 326
  • пловдив
  • Мнения: 1 090
Здравейте.
Моля за препоръка на добър детски невролог,работещ по здравна каса.

# 327
  • Мнения: 1 193
Момичета, ще ми препоръчате ли шивачка около ТЦ Гранд? Трябва ми за корекция на дреха.
Аз ходя тук, доволна съм.

# 328
  • Мнения: 4 125
Дали някой е чул , че басейнът на SPS  вече няма да работи и нямал да отваря лятото ???

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 40 722
Дали някой е чул , че басейнът на SPS  вече няма да работи и нямал да отваря лятото ???
предполагам е вярно, защото ще строят продължение на хотела.

Общи условия

Активация на акаунт