Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 145
  • 740
  •   1
Отговори
# 330
  • Пловдив
  • Мнения: 235
Искам да запиша детето - 8г. на баскетбол, търся в интернет някаква информация но не намирам. Ако някой има такава моля да сподели.

# 331
  • Мнения: X
Здравейте.
Моля за препоръка на добър детски невролог,работещ по здравна каса.
Д-р Соткова, МЦ Юник

# 332
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Момичета, ще ми препоръчате ли шивачка около ТЦ Гранд? Трябва ми за корекция на дреха.
Аз ходя тук, доволна съм.
Супер сте 🌺! Благодаря много и на тези, които се включиха на ЛС 🤗! Мисията е изпълнена. 😊

# 333
  • Мнения: 558
Искам да запиша детето - 8г. на баскетбол, търся в интернет някаква информация но не намирам. Ако някой има такава моля да сподели.
Момчешки отбори имаше в училище Яворов и в зала Академик /Баумакс/. Май са към един и същи клуб, но различни треньори. Инфото ми е от преди 2 години.

# 334
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Момичета,моля за помощ-търся майстор за баня (плочки 3 кв.м. и да вгради 2 казанчета на тоалетни) .Имахме човек,който се отказа и сега има малко работа,а майстори не.
Моля за координати,ако се сещате за някой,който би се навил за 2 дни работа Weary

# 335
  • Мнения: 54 402
Дали някой е чул , че басейнът на SPS  вече няма да работи и нямал да отваря лятото ???
предполагам е вярно, защото ще строят продължение на хотела.

Дано да не е вярно. Sad

# 336
  • Мнения: 2 574
Някъде има ли магазин за часовници Swatch, конкретно детски със стрелки ме интересуват. За 6г. момче ми трябва.

Къде се ходи за смяна на временен адрес и къде мога да прочета какви документи са необходими? Знам за нотариален акт на собственика, но друго?

Къде продават качествени клинове, да не прозират, да не се разпъват при първото пране и да не са 100лв.
Satisfied

# 337
  • Мнения: 729
Здравейте,търся отзиви за мебелист или фирма за производство на мебели в Пловдив,която да произвежда мебели по поръчка със съвременен дизайн,като по снимките от Пинтерес.

# 338
  • Мнения: X
Къде се ходи за смяна на временен адрес и къде мога да прочета какви документи са необходими? Знам за нотариален акт на собственика, но друго?
И за настоящ адрес и за постоянен се ходи в служба ГРАО към съответната община, в която се местиш. Освен копие на Нотариален акт на имота искат и самият собственик. Или лично той, или да ти даде нотариално заверено съгласие да се регистрираш в неговия имот.
Ако кажеш в кой квартал на града се местиш, можем да ти кажем къде точно се намира ГРАО за съответния район.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 23:00 от Анонимен

# 339
  • Мнения: 425
Някъде има ли магазин за часовници Swatch, конкретно детски със стрелки ме интересуват. За 6г. момче ми трябва.

Къде се ходи за смяна на временен адрес и къде мога да прочета какви документи са необходими? Знам за нотариален акт на собственика, но друго?

Къде продават качествени клинове, да не прозират, да не се разпъват при първото пране и да не са 100лв.
Satisfied
Магазин на Swatch има в ПЛОВДИВ ПЛАЗА.

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Здравейте,търся отзиви за мебелист или фирма за производство на мебели в Пловдив,която да произвежда мебели по поръчка със съвременен дизайн,като по снимките от Пинтерес.
Мебели по поръчка във Фейсбук. Правиха вкъщи кухнята и детската и бяха единствените, които се съгласиха да направят "невъзможното" според други "майстори".

# 341
  • Мнения: 2 741
Препоръчайте магазин втора употреба, от където да купя перде или ново на по-ниска цена. Трябва ми за няколко месеца.

# 342
  • Мнения: 729
Здравейте,търся отзиви за мебелист или фирма за производство на мебели в Пловдив,която да произвежда мебели по поръчка със съвременен дизайн,като по снимките от Пинтерес.
Мебели по поръчка във Фейсбук. Правиха вкъщи кухнята и детската и бяха единствените, които се съгласиха да направят "невъзможното" според други "майстори".
Благодаря за отговора,ще се радвам и на други мнения.

# 343
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Много пердета има в Зиг Заг на Филипово. Не знам в момента какво е останало,защото минаха 2-3 седмици от зареждането, но по принцип изборът е голям.

# 344
  • Мнения: X
Най-евтино мисля, че излиза от т.нар. МОЛ Изгрев. В първия пост има списък на възможностите. В Зиг-заг излиза изгодно, ако отидеш, когато цената падне под 12 лв./кг. Това е ценовия календар за май.

Общи условия

Активация на акаунт