Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 088
  • 740
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 6 933
Какво представлява това ПОПИ?

# 451
  • Мнения: X
Магазин за обувки. Нещо като склад на вносител.

# 452
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 719
Здравейте! Търся фирма за монтаж на стар сенник. Сенникът е бил на една тераса, свален е и сега трябва да се монтира на друга тераса. Всички фирми, на които звънях монтират само техни сенници - не извършват само услугата монтаж.
И ние обиколихме цял Пловдив в търсене на подобна услуга. Всички отказват, включително фирмата, която ни го изработи преди 7-8 години.  Явно не могат да вземат много пари за тази услуга и не им се занимава.

# 453
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Здравейте! Търся някакви Такива чанти за кръста , по-елегантни. Някой мяркал ли е по реалните магазини?
Колко елегантни? Линкът не работи. На мен ми харесват тези, от Декатлон, максимално изчистени. Но не съм ги виждала на живо. Само, че съм закачила кофти цвят. В сиво ги харесах.
Това също не е лошо, но почти три пъти по-скъпо.
Благодаря, сивата доста ми хареса. Аз гледах някакви такива, в различни цветове.

# 454
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Ще бъда в Пловдив за 10 дни. Ходя на йога по принцип, та да питам дали някъде в Пловдив има възможност да отидем с ММ на йога 2-3 пъти и дали на тези места предоставят постелки за йога? Защото ако трябва да си носим и постелките, ще ни запълнят половината багаж, а сме с ограничение. Благодаря предварително.

# 455
  • Мнения: 10 328
Ще бъда в Пловдив за 10 дни. Ходя на йога по принцип, та да питам дали някъде в Пловдив има възможност да отидем с ММ на йога 2-3 пъти и дали на тези места предоставят постелки за йога? Защото ако трябва да си носим и постелките, ще ни запълнят половината багаж, а сме с ограничение. Благодаря предварително.
Колкото искаш...
Поши в мапса ЙОГА и виж къде ти е близо, до където ще сте Simple Smile

# 456
  • Мнения: 1 139
В Пловдив се предлага йога на доста места. Ходила съм отдавна и не смея да се ангажирам с препоръка. Дано се включи някой с по-пресни впечатления. Но сигурното е, че навсякъде се предлагат постелки, ако не желаете да си носите свои.

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Някой да знае магазинът за обувки който беше /китайски или арабски/ в Тракия по-точно в Рум Тракия къде се е преместил.

# 458
  • Мнения: 54 337
Някой да знае магазинът за обувки който беше /китайски или арабски/ в Тракия по-точно в Рум Тракия къде се е преместил.

Същият мъж, собственик вероятно, го видях в такъв магазин до Кауфланд на Брезовска.

# 459
  • Мнения: 1 600
Нужна ми е препоръка за школа където мога да изкарам курс за В+Е и С категория 🚚

# 460
  • Мнения: X
Някой може ли да препоръча прилично и не безумно скъпо заведение с детски кът, ако може в района на центъра, ако не - където и да е?

# 461
  • Мнения: 10 328
Някой може ли да препоръча прилично и не безумно скъпо заведение с детски кът, ако може в района на центъра, ако не - където и да е?
Кафе ако става - Триумфа в Смирненски, има вънка площадка заградена и е бюджетно 😊
На гребната до моста също има с нова площадка.
По-надолу до Младежкия център пак, ресторантче е до площадката.
Централ парк на Младежкия
Вердито и до него заведението до у-ще Яворов в Кършияка
Това се сещам на прима виста 😊

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 145

Някой да е виждал попсокет/държач,поставка/за телефон като за момче/на 9г./.Голямо обикаляне падна със сина ми.И все били женски-с листенца,цветенца,с розово,с лилаво.Търсим нещо с футбол,черепи,дракони,стар уорс и т.н.

# 463
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

Някой да е виждал попсокет/държач,поставка/за телефон като за момче/на 9г./.Голямо обикаляне падна със сина ми.И все били женски-с листенца,цветенца,с розово,с лилаво.Търсим нещо с футбол,черепи,дракони,стар уорс и т.н.

Щерката ме замъкна по магазините на главната. Имаха някакви, но тъй като съм в потрес от подобни джаджи, я оставих тя да избира и само платих. По спомен - около 3 лева. Дали е имало момчешки обаче, за съжаление не мога да кажа.

# 464
  • Мнения: 264
Здравейте! От къде може да се закупи качествен комплект за барбекю?

Общи условия

Активация на акаунт