Къде в Пловдив??? - тема № 80

  • 33 158
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 742
Продължавам с търсенето.

Може ли да ми препоръчате майстор на електроуреди, от които сте доволни, става въпрос за блендер?

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Някой знае ли, в коя оптика в момента има изгодно слънчеви очила? За месец изгубих 3 чифта и вече не ми се дават трицифрени суми...

# 662
  • Мнения: 625
Аз търся педиатър в Тракия, за записване на новородено, че се оказа, че нашата лична лекарка не записвала новородени..някой да има отзиви за лекарите др Каменичкова, Др Дипчиков и др Трифонова в Димед?
Ще съм благодарна и на други предложения! Blush

# 663
  • Мнения: X
Някой знае ли, в коя оптика в момента има изгодно слънчеви очила? За месец изгубих 3 чифта и вече не ми се дават трицифрени суми...
ММ си купи преди десетина дни от оптиката до Полиграфия за 40 лв. очила. Доволен е, в този ценови диапазон няма много голям избор, но той си ги хареса. С добри параметри са, не са съвсем измислени, като в супермаркетите.

# 664
  • Пловдив
  • Мнения: 1 432
Здравейте.Търся си  къси памучни шорти тип тънко трико за в къщи.Имате ли идея за магазин ?

# 665
  • Мнения: 422
Продължавам с търсенето.

Може ли да ми препоръчате майстор на електроуреди, от които сте доволни, става въпрос за блендер?
Здравейте. Носила съм сокоизтисквачка на бул. Никола Вапцаров. Сервиз за електроуреди е, намира се между Камела и баня Русалка, от страната на Камела. Под блока.
Доволна съм.

# 666
  • Наблизо
  • Мнения: 6 079
Здравейте!
Търся бригада за основен и цялостен ремонт на апартамент на възрастни роднини в Пловдив.Всичко - къртене на баня,поставяне на нова кухня,паркет и т.н. Тъй като сами ще се оправят и няма кой да наглежда друг,трябват ми надеждни и проверени хора,които като видят възрастните хора ,няма да офейкат с капарото.
Благодаря!

# 667
  • Мнения: 10 384
Здравейте.Търся си  къси памучни шорти тип тънко трико за в къщи.Имате ли идея за магазин ?
Лидъл, 5.99 лв
Сигурно и в Декатлон ще има

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 1 432
Лидл бяха миналата седмица и не ги харесах.

# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Rage
Здравейте!
Търся бригада за основен и цялостен ремонт на апартамент на възрастни роднини в Пловдив.Всичко - къртене на баня,поставяне на нова кухня,паркет и т.н. Тъй като сами ще се оправят и няма кой да наглежда друг,трябват ми надеждни и проверени хора,които като видят възрастните хора ,няма да офейкат с капарото.
Благодаря!
Извинявам се за спама, но не мога да се въздържа.
Скрит текст:
Дано се включи някой с препоръка, но това с майсторите.......нямам думи. Ако няма кой да ги надзирава и то човек с информация как да се случват нещата е страшно. ММ им виси над главите и мери с отвеси и нивелири и им казва кое как иска и само чакат да му видят гърба за малко и вече са натворили поредната простотия. И говоря за лицензирана фирма. Шефа им не смее нищо да им каже, че да не избягат и да няма и толкова кой да свърши. Rage
Трудна Ви е задачата. Успех!
Хвърлете око и в този форум : https://www.bgremonti.com/forum/viewforum.php?f=68
[/url]

# 670
  • Наблизо
  • Мнения: 6 079
Благодаря Дроид,затова пиша тук - защото съм наясно за какво става дума,наскоро ремонтирахме имот на родителите ми и майка ми висеше денонощно отгоре.Иначе нищо нямаше да се свърши.

# 671
  • Мнения: 9
Здравейте! Някой може ли да препоръча жена,която лее куршум? Моля за адрес или телефон,може и на лично. Благодаря!

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 70
Здравейте! Коя фирма за пране на килими ги взема от адрес и ги връща? И цени горе долу,  ако някой е ползвал?

# 673
  • Мнения: 5 597
Здравейте! Коя фирма за пране на килими ги взема от адрес и ги връща? И цени горе долу,  ако някой е ползвал?
http://bg-refresh.com/2008-11-10-15-25-53/mpk.html
Рефреш перат,но с такъв силен ароматизатор ми го върнаха ( преди години),че никога не бих повторила. Наложи се да го проветрявам много дни  на терасата. Отрекоха,като ги попитах по телефона. Но този аромат-силен,тежък,незабравим.... Simple Smile

# 674
  • Мнения: 422
Здравейте! Някой може ли да препоръча жена,която лее куршум? Моля за адрес или телефон,може и на лично. Благодаря!
Баба Магда в Прослав, баба Себахат в Кючук Париж. Аз най- харесвам баба Кера в Крумово, уникално добра жена.

Общи условия

Активация на акаунт